2024 m. vasario 24 d.

 

Kur prapuolė 60 milijonų, kol kas nustatyti nepavyksta

Paskelbta: 2010-08-05 13:23 Autorius: ekspertai.eu

StadionasPernai Lietuvos Aukščiausiajam Teismui paskelbus, kad sutartis dėl Nacionalinio stadiono Vilniuje statybos buvo pasirašyta neteisėtai ir yra niekinė, Vilniaus miesto savivaldybė kreipėsi į teisėsaugos institucijas, kad ištirtų buvusios vadovybės veiksmus.

Paties Nacionalinio stadiono statybos projektą buvo tikimąsi įgyvendinti, pasitelkus privačius investuotojus. Ikiteisminiam tyrimui besitesiant antrus metus iš eilės, ekspertai.eu pasidomėjo, kaip sekasi šis tyrimas ir kada planuojamas baigti.

Taip pat Generalinės prokuratūros buvo klausta, ar gal būt jau didesnė dalis iš pradingusių Valstybės kontrolės nustatytų daugiau negu 60-ies milijonų litų jau pavyko iš vagių susigražinti į valstybės biudžetą?

Generalinės prokuratūros viešųjų ryšių skyrius pranešė, kad šį paklausimą išnagrinėjo ir pateikė atsakymą. „Generalinėje prokuratūroje gautas ir išnagrinėtas Jūsų paklausimas dėl nacionalinio stadiono Vilniuje statybos. Informuojame, kad 2009 m. liepos 24 d. Generalinėje prokuratūroje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Vilniaus m. savivaldybės tarnautojų galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi (pagal Baudžiamojo kodekso 228 str. 1 d.) ir didelės vertės valstybės lėšų iššvaistymo. Organizuoti ikiteisminį tyrimą pavesta Vilniaus apygardos prokuratūrai", - informavo Generalinė prokuratūra.

„Mes žinome, tačiau vis tiek dėkojame, kad informavote, jog 2009 m. liepos 24 d. Generalinėje prokuratūroje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Vilniaus m. savivaldybės tarnautojų galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi (pagal Baudžiamojo kodekso 228 str. 1 d.) ir didelės vertės valstybės lėšų iššvaistymo ir kad organizuoti ikiteisminį tyrimą pavesta Vilniaus apygardos prokuratūrai", - naujame laiške Generalinei prokuratūrai pranešė ekspertai.eu.

Tuo pačiu piliečiai patikslino savo klausimą į kurį nepavyko gauti atsakymo, kuris rūpi tiek paprastiems gyventojams, tiek ir sporto profesionalams bei aistruoliams.

„Ar Generalinė prokuratūra turi informacijos apie šį rezonansinį ikiteisminį tyrimą, kada jis planuojamas baigti? Gal būt jau didesnę dalį iš pradingusių Valstybės kontrolės nustatytų daugiau negu 60-ies milijonų litų jau pavyko iš vagių susigražinti į valstybės biudžetą?“, - klausiama Generalinės prokuratūros vadovybės.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras