2024 m. gegužės 22 d.

 

Magistrantūros studijų programa „Aplinkos apsaugos vadyba ir švaresnė gamyba“

Paskelbta: 2013-06-25 12:30 Autorius: Kauno technologijos universitetas

KTU Aplinkos inžinerijos institutas (APINI) kviečia neseniai studijas baigusius bakalaurus ir jau dirbančiuosius, bet norinčius įgyti papildomų žinių aplinkos apsaugos vadybos srityje, pasirinkti magistrantūros studijų programą
„Aplinkos apsaugos vadyba ir švaresnė gamyba“.

Tarptautinė tarpdalykinė 2 metų studijų programa yra parengta ir vykdoma bendradarbiaujant Baltijos jūros regiono konsorciumo BALTECH technikos universitetams.

2005 m. programa pagal savo turinį, kokybę bei dėstytojų kvalifikaciją buvo pripažinta kaip geriausia aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos studijų krypties antrosios pakopos programa tarp BALTECH studijų programos universitetų;

2012 m. programa įvertinta tarptautiniu aplinkosauginiu „Energy Globe“ apdovanojimu už prevencinės aplinkos vadybos specialistų rengimą pramonės įmonėms bei valstybinėms įstaigoms;

2013 m. programa akredituota pagal tarptautinę „QUESTE-SI“ studijų kokybės užtikrinimo sistemą ir pripažinta kaip geriausia inžinerinė studijų programa Europoje, ruošianti darnios pramonės plėtros specialistus.

Programa yra pagrįsta prevencine aplinkos apsaugos strategija trumpalaikėms ir ilgalaikėms aplinkos apsaugos ir darnios pramonės plėtros problemoms spręsti. Studijų metu magistrantams suteikiami žmogaus veiklos poveikio aplinkai nustatymo ir įvertinimo įgūdžiai, šalies ir tarptautinės aplinkos apsaugos politikos bei teisės, aplinkos apsaugos aspektų vadybos pramoninėse ir paslaugų sistemose žinios, techninių sistemų, švaresnės gamybos principų ir technologijų taikymo, projektuojant produktus ir gamybos sistemas, žinios bei prevencinių aplinkos apsaugos priemonių praktinio taikymo įgūdžiai. Magistrantai mokosi tokių aplinkosaugos specialistams inžinieriams aktualių privalomųjų studijų modulių kaip aplinkos apsaugos technologija, aplinkos vertinimas, švaresnė gamyba, aplinkos apsaugos politika, teisė ir ekonomika, aplinkos apsaugos vadyba ir ekologinis projektavimas, atlieka daug praktinio tiriamojo pobūdžio darbų, padedančių įtvirtinti įgytas teorines žinias.

Programoje gali studijuoti technologijos mokslų srities, fizinių mokslų srities gamtos mokslų krypčių grupės arba biomedicinos mokslų srities gyvybės mokslų krypčių grupės bakalaurai.

Visos studijų vietos yra valstybės finansuojamos.

Daugiau apie programą: http://ktu.lt/apini/turinys/magistrantura
 

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
Panašu
IP 90.131.40.169 | 22:44:58 Į rinkiminę agitaciją....
Darijus
IP 2a00:809:2f7:eabe:9554:4547:4124:139f | 22:33:22 Rinkiminė agitacija už visų pinigus - ne šuns papas....
Antanas
IP 86.38.62.154 | 21:37:35 Šlykštu žiurėti. ...