2023 m. birželio 11 d.

 

Nusikaltėlių bendrininkai prokurorai - banditai

1
Paskelbta: 2011-03-29 13:06 Autorius: ekspertai.eu
 


Žiniasklaida skelbė,kad teisėjus banditais išvadinusi Laimutė Kedienė stos prieš teismą. Generaliniam prokurorui nurodžius atnaujinti anksčiau nutrauktą tyrimą, Šiaulių prokurorai nusprendė bylą perduoti teismui.

Pranešama, kad surinkti ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia teigti, kad L. Kedienės viešuose pasisakymuose yra pakankamai nusikalstamos veikos.

Visiškai suprantamas Generalinio prokuroro sprendimas atnaujinti bylą – banditais vadinti kitus žmones nedera, jei tam nėra jokio pagrindo.

O ar toks pagrindas buvo ar nebuvo, turės nustatyti teismas. Žodis „banditas“ kilęs iš italų kalbos žodžio „bandito“. Žodžio „banditas“ reikšmė – plėšikas, galvažudys, ginkluotas plėšikas. Mūsų šnekamojoje kalboje banditais pavadinamas ne tik primityvus užpuolikas su ginklu rankoje kokiame tamsiame skersgatvyje. Neretai bendrinėje kalboje banditais, arba dar kitaip, mafija (mafijozais) pavadinami ir kai kurie valdžios atstovai, t.y. tie žmonės, kurie kostiumuoti sėdi Seime  ar slampinėja miestų savivaldybėse ir vykdo įvairias, dažniausiai stambaus masto finansines machinacijas (žodis „machinacija“ kilęs iš lotynų kalbos žodžio „machinatio“, kas lietuvių kalboje reiškia – gudrybė, nesąžiningas būdas tikslui pasiekti, nedora gudrybė).Tik dėka tokių kriminalinio pasaulio atstovų, besidarbuojančių prokuratūroje, yra metų metais vilkinamos ir galiausiai numarinamos valstybinių finansinių aferų bylos, šaltakraujiškai falsifikuojamos įvairios „terorizmo“ bylos, nerangiai slepiami galai žudymo ir pedofilijos byloje ir t.t. ir pan.

Kalbant oficialia kalba, kiekvienas iš šių žodžių – banditas, mafijozas, machinatorius – reikštų „kriminalinis nusikaltėlis“. Ekspertai.eu ne kartą viešai (savo publikacijose, televizijos ir radijo laidose ir kt.) yra įvardinę konkrečius prokuratūros darbuotojus kaip kriminalinius nusikaltėlius. Būtent tokius prokurorus, kurie bendradarbiauja su nusikaltėliais, dangsto nusikaltimus ir juos padariusius asmenis, tuo pačiu patys automatiškai tapdami šių nusikaltimų bendrininkais, t.y. kriminaliniais nusikaltėliais.

Ekspertai.eu ne kartą viešoje erdvėje Generalinę prokuratūrą yra įvardinę kaip pagrindinį valstybinio kriminalinio pasaulio buferį. Štai tik kelios iš daugelio publikacijų, kurios tai liudija: „Politinė korupcija - Lietuvos problema Nr. 1 - turi būti pažabota pirmiausiai“, „Rezonansinių bylų studentės - prokurorės kompetencija jos vadovams abejonių nekelia“, „Gūduma“ ir t.t.

Tik dėka tokių kriminalinio pasaulio atstovų, besidarbuojančių prokuratūroje, yra metų metais vilkinamos ir galiausiai numarinamos valstybinių finansinių aferų bylos, šaltakraujiškai falsifikuojamos įvairios „terorizmo“ bylos, nerangiai slepiami galai žudymo ir pedofilijos byloje ir t.t. ir pan. Na pavyzdžiui – kaip pavadinti tuos politikus, kurie pasisavino milijonus litų, skirtų Nacionalinio stadiono statybai? Akivaizdu, kad tokie asmenys yra kriminaliniai nusikaltėliai, kaip ir juos dengiantys konkretūs prokuratūros darbuotojai.

Teigiame, kad didelė dalis prokurorų, dalyvavusių rezonansinių bylų (Vytauto Pociūno, Tūkstantmečio VEKS, žudymų ir pedofilijos, Eglės Kusaitės) tyrime, yra nusikaltėliai, ką išvertus į prokurorams suprantamą kalbą reiškia – yra banditai.

Nes tik banditai gali dengti kitų banditų (žudikų, aferistų, falsifikatorių) nusikalstamas veikas.
Kaip žinoma, valdžios atstovai turi savo žodyną. Tokiais atvejais jie niekada nesakys, kad pinigai buvo išvogti, o sakys, kad pinigai buvo „panaudoti neracionaliai“. Valdžios atstovai nesakys, kad valdininkai apsivogė, jie sakys, kad „valdininkai išlaidavo“. Valdžios atstovai nesakys, kad įvyko įžūli vagystė ir plėšimas, o sakys, kad galbūt yra „galimai padaryta žala“. Tačiau grįžkime prie žodžio „banditas“.

Norisi paklausti, jei L. Kedienė, teisėjus būtų pavadinusi ne banditais, o tiesiog nusikaltėliais, ar tada prokurorai būtų pradėję bylą dėl jos nusikalstamos veikos? Pagal viską sprendžiant, nebūtų pradėję. Tačiau kaip išsiaiškinome, žodis „banditas“ šnekamojoje kalboje bei žodis „nusikaltėlis“ oficialiojoje kalboje yra vienas ir tas pats.

Teigiame, kad didelė dalis prokurorų, dalyvavusių rezonansinių bylų (Vytauto Pociūno, Tūkstantmečio VEKS, žudymų ir pedofilijos, Eglės Kusaitės) tyrime, yra nusikaltėliai, ką išvertus į prokurorams suprantamą kalbą reiškia - yra banditai. Nes tik banditai gali dengti kitų banditų (žudikų, aferistų, falsifikatorių) nusikalstamas veikas.

Taigi, ar pradės pagaliau Generalinė prokuratūra ikiteisminį tyrimą dėl ekspertai.eu nepagarbos konkretiems prokurorams, kai jau jie yra pavadinti ne nusikaltėliais, o banditais?

Ar žodžio „banditas“ šioje situacijoje pakanka tokiam ikiteisminiam tyrimui pradėti? Kad būtų dar konkrečiau, paimsime tik vieną pavyzdį (o jų yra apstu) ir eilinį kartą viešai banditu (nusikaltėle) pavadinsime Generalinės prokuratūros rezonansinių bylų, tačiau neturinčią reikalingo išsilavinimo prokurorę Sigutę Malinauskienę.

Apie šios prokurorės vykdomas nusikalstamas veikas esame ne kartą informavę prokuratūros vadovybę. Deja, prokuratūros vadovybė, užuot užkirtusi kelią nusikaltimams, vykdomiems pačioje prokuratūroje, jokių priemonių nesiėmė, o tik dengė ir gynė šią prokurorę. T.y. Generalinės prokuratūros vadovybė pati patvirtino, kad ją tenkina šios prokurorės vykdomos nusikalstamos veikos.

Tačiau kas tenkina banditus (nusikaltėlius ir jų bendrininkus), nebūtinai tenkina paprastus piliečius. Neturėdami kitos išeities, šiuo klausimu ekspertai.eu kreipėsi ir į LR Prezidentę, pateikdami konkrečius prokuratūros nusikalstamos veikos faktus ir užduodami labai aiškų klausimą – ką daryti, į kur kreiptis ar kokių veiksmų imtis piliečiams, kai prokuratūra atvirai meluoja, vilkina ikiteisminius tyrimus, ar tiesiog jų nepradeda, turėdama akivaizdžius nusikalstamos veikos faktus?

Tikrai nėra žinoma, ar iki pačios Prezidentės šis klausimas atkeliavo. Tačiau iš Prezidentūros atėjęs atsakymas kalba pats už save: „Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija negali daryti įtakos prokuratūros procesiniams veiksmams“ (visas atsakymas ČIA).

Todėl su visu atsakingumu pareiškiame, jog šalies vadovė, teikianti Generalinio prokuroro kandidatūrą ir esanti tiesiogiai atsakinga už prokuratūros darbą, bei būdama informuota apie Generalinės prokuratūros vadovybės nusikaltimus, tačiau asmeniškai nesiimdama jokių priemonių tam pažaboti, pati, to nenorėdama, tampa šios nusikalstamos grupuotės, vadinamos „prokuratūros vadovybė“ bendrininkė, toleruoja valstybinio lygio banditizmą ir maitina visuomenę iliuzijom apie „atkuriamą sąžiningą teisėsaugą ir pasitikėjimą visa valstybe“.

Tikimės, kad po visų šių žodžių bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, įžvelgiant šiame ekspertai.eu išsakytame tekste daug nusikalstamos veikos požymių, ir vėliau byla bus perduota viešam teismui.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)


 
Komentarai

 
1. tai kad gerbiama Kediene pasake tiesa?
(2012-11-29 13:25:44)
(46.251.62.25) Parašė:

taip pat galvoja 85% Lietuvos zmoniu!!!Tai dabar visus zmones teiskite arba kaip Italijoje pradekite suimineti prokurorus ir teisejus tarnaujancius mafijai!!Jie patys saves tikrai NIEKADA NETEIS!!!!!!!!!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras