2023 m. vasario 1 d.
 

 

Paskutiniojo Europos diktatoriaus valdomoje Baltarusijoje L. Linkevičius kėlė nesaugios atominės klausimą

6
Paskelbta: 2020-02-06 07:07 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. urm.lt
Nuotr. urm.lt

Vasario 4 dieną paskutinioijo Europos diktatoriaus valdomoje Baltarusijoje besilankantis Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikimuose su šios šalies premjeru Sergejumi Rumu bei Užsienio reikalų ministru Vladimiru Makėjumi kėlė nesaugios Baltarusijos atominės elektrinės klausimą.

Apie tai skelbiama ministerijos pranešime visuomenei „L. Linkevičius: Baltarusija pažadėjo įsileisti tarptautinius ekspertus dėl Astravo atominės elektrinės“.

„Gavau patikinimą, kad Baltarusija artimiausiu metu įsileis Europos komisijos Energetikos direktorato bei ENSREG atstovus, kurie kartu su Baltarusijos puse peržiūrėtų tarptautinių organizacijų rekomendacijas bei išskirtų tas, kurias būtina įgyvendinti prieš paleidžiant elektrinę. Anksčiau šiuo klausimu tokio sutarimo nebuvo“, - pasakė L. Linkevičius.

Susitikimų metu daug dėmesio skirta dvišaliams ekonominiams santykiams. Baltarusija ne pirmą kartą atsiduria sudėtingoje situacijoje dėl ekonominės priklausomybės nuo Rusijos.

„Lietuva supranta ir parems Baltarusijos sprendimus susijusius su naftos ir dujų importo diversifikavimu. Tikimės, kad šie Baltarusijos sprendimai bus nuoseklūs ir ilgalaikiai, o Lietuva turi galimybių prie jų prisidėti praktiškai – per Klaipėdą Lietuvos geležinkeliu Baltarusiją jau pasiekia norvegiška nafta. Aptartos ir dujų tiekimo techninės galimybės”, atskleidė L. Linkevičius.

Ministras Baltarusijos vyriausybės vadovui perdavė Lietuvos premjero kvietimą atvykti į gegužės mėnesį Klaipėdoje vyksiantį Lietuvos-Baltarusijos ekonomikos forumą.

Ministerija skelbia, kad Baltarusija yra viena svarbiausių Lietuvos transporto sektoriaus partnerių. Baltarusiški kroviniai užimta trečdalį „Lietuvos geležinkelių” pervežimų ir Klaipėdos jūrų uosto krovos.

Šaltinis: urm.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
6. SS
(2020-02-07 06:18:44)
(78.63.162.242) Parašė:

Su savo teiginiu - Astravo AE nesaugi - Lietuva patvirtina teiginį, kad yra durnė.5. Donda >6. Ru
(2020-02-06 19:28:26)
(94.244.103.11) Parašė:

Debilai pro langus nekrenta taip pat, kaip ir viešbučių kambariuose nebūna tualetų. Linkevičius mirs sava mirtini, parašęs(gal būt) knygą, "Kaip Landsbergis pardavė Lietuvą amerikosams". Nors tuo aš labai abejoju, nes pagurklis- ne įrodymas, kad ir kelnėse kažką turi..4. ilgai juokiausi....
(2020-02-06 19:10:50)
(78.61.0.42) Parašė:

tai kiek jau visokiu komisiju ir tikrinimu buvo ??????? Kiaulinas cia tikriausiai idiotams beretkoms parase,nes Baltarusijos valdzia po tokiu nesamoniu turejo pirsta prie smilkinio sukiot...3. jeronimas
(2020-02-06 18:58:57)
(51.37.116.78) Parašė:

Cia gal koks jubiliejus tos Astravo atomines?? Gal penkeri metai ,kai landsberginis pastumdelis laborantas -dviratininkas dalyvavo garbingam mitinge ikasant kapsule i atomines statybos pamatus??? Aisku,runkeliai nesuzinos tiesos,nes kiaulinas meeluoja nekiek ne prasciau nei visa landsbergine partgauja??/ O kad tiesos nesako tai abejoniu nekyla,nes sis ministeris tinka visiems,ir desiniems,ir kairiems ir per viduri ir per visus galus??? O kadangi Lietuva valdo okupave valstybe kgbistai koncervatnykai,tai ir vyksta tokie fenomenai valstybeje.matyt nepakeiciams ministeris??? ar turi organizaciniu sugebejimu buti padlyza??2. cha
(2020-02-06 13:38:38)
(77.90.124.209) Parašė:

vilniuj butai pigs.1. stėrva
(2020-02-06 07:34:59)
(51.15.1.221) Parašė:

.. drąsus vaikėzas, nepabijojo ten prigėręs ir besišlapindamas pro lango iškristi pro jį..Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras