2023 m. gruodžio 2 d.

 

Psichologinė prievarta prieš mergaitę intensyvėja

Paskelbta: 2012-03-21 11:08 Autorius: ekspertai.eu
Pedofilijos ir žudymo bylos veikėjai nerimsta ir daro viską, kad nukentėjusioji šioje istorijoje mergaitė bet kokia kaina būtų išviliota iš namų.Šiandien vėl visa brigada - mergaitės motina, dvi antstolės, psichologė ir vaikų teisių specialistė - atvyko į Kedžių namus įtikinėti mergaitę nors kur nors su jomis išeiti pasivaikščioti. Visi šie žygiai daromi būtent tada, kai mergaitės globėja Neringa Venckienė būna darbe, tikintis kad seneliams nepavyks mergaitės sulaikyti. Tačiau pati mergaitė kategoriškai atsisako su šia kompanija vykti, intuityviai suvokdama, kad ši kelionė jai gali tapti paskutine. Ši mažos mergaitės valia jau ilgą laiką į šipulius sumala visų, taip vadinamų teisės profesionalų paistalus apie teisinę valstybę, neteisėtų teismų sprendimų teisėtumą ir kitus demagoginius kliedesius. Tačiau akivaizdu, kad ši kasdienė psichologinė prievarta prieš mergaitę bus atkakliai tęsiama. Mergaitės paėmimas gal įvykti bet kurią dieną, bet kuriuo metu. Ypač dabar, kai visuomenės dėmesys sutelktas į "elitinio" lygio politinius - kriminalinius reikalus, susidaro patogus momentas bet kokiems neteisėtiems veiksmams Garliavoje. Tuo pat metu gindami vaiką, supraskime ir kitos pusės motyvus ir jų situaciją - jie neturi kitos išeities, kaip tik bet kokia kainą paimti mergaitę ir pradanginti ją be žinios, kitaip tariant, primityviai likviduoti pagrindinę liudininkę pedofilijos byloje. Jie neturi kur trauktis. Todėl kviečiame visus neprarasti budrumo ir neleisti pažeisti vaiko teisių naudojant tiek psichologinę, ar galiausiai fizinę prievartą. Nenuvilkime savęs pačių ir nenuvilkime mergaitės, kuri savaime tapo visos kovos už teisingumą simboliu Lietuvoje. P.S. Apie pirmadienio prievartą prieš mergaitę skaitykite ir žiūrėkite ČIA.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras