2024 m. birželio 17 d.

 

Rytoj Vilniaus rotušėje bus apdovanoti geriausių nuotraukų apie kariuomenę konkurso nugalėtojai

1
Paskelbta: 2019-11-24 14:43 Autorius: ekspertai.eu
Konkurse dalyvaujanti Eimanto Genio fotografija.
Konkurse dalyvaujanti Eimanto Genio fotografija.

Pirmadienį Vilniaus rotušėje Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys apdovanos 15-ojo fotokonkurso „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2019“ geriausių nuotraukų autorius.  

Šių metų konkursui 54 dalyviai – profesionalai ir mėgėjai, kariai ir civiliai, atsiuntė 524 nuotraukas, sukurtas nuo 2018 m. pabaigos ir per 2019-uosius metus.

Konkurso vertinimo komisijoje kartu su lietuvių fotografais – Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Stanislovu Žvirgždu ir Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentu Jonu Staseliu, – šiemet dirbo ir du tarptautinio lygio profesionalai: žymi fotoredaktorė iš Paryžiaus Katherine Kay-Mouat ir šiuo metu Portugalijoje gyvenantis žinomas fotografas Horacio Villalobos.   

15 kartą Krašto apsaugos ministerijos organizuojamas fotokonkursas yra pavadintas karo fotografo ir operatoriaus Tado Dambrausko vardu.

„Iki šiol kariuomenės senbuviai atmena T. Dambrausko nutrūktgalviškus poelgius, kuriais jis siekė palikti mums patį geriausią, patį stipriausią atsiminimą apie Lietuvos kariuomenės vykdomas užduotis, karių kasdienybę, tarnybą, pasiaukojimą ir ryžtą“, – sako konkurso vertinimo komisijos pirmininkas Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Valdemaras Rupšys.

Paroda rotušėje veiks iki 2019 m. gruodžio 30 d. 

Šaltinis: KAM

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. Nu jo...
(2019-11-24 17:47:06)
(188.69.195.13) Parašė:

Bet koks organizuojamas media medžiagos konkursas - tobulas būdas legaliai nusavinti smegenų plovimo idėjas, atsiperkant simboline "premija" arba tik Garbės/ Pagyrimo raštais... Ir nesakykite, kad yra kitaip. Media, reklama ir marketingas, visuomet be išimties turi, labai aiškiai formuluojamus tikslus, nukreiptus į labai konkretų vartotoją.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras