2024 m. balandžio 18 d.

 

Šiuo video noriu perspėti žmones Lietuvoje, bei tuos, kurie galvoja grįžti iš emigracijos

3
Paskelbta: 2020-04-01 19:47 Autorius: ekspertai.euŠiuo metu Lietuvoje, t.y. jos nepriklausomoje ir valstybinėje žiniasklaidoje karaliaujai tik viena tema – koronavirusas. Sukčiams, vagims ir panašiems niekadėjams, tai tam tikras atokvėpio metas.

Tačiau virusai ateina ir praeina, todėl aferų be dėmesio negalima palikti.

Jūsų dėmesiui vieno piliečio laiškas bei vaizdo įrašas, atskleidžiantis, kokio smagaus lygio korupcija yra įsišaknijusi mūsų valstybėje, kaip komfortabiliai gali jaustis nusikaltėliai, besipelnantys iš biudžetinių pinigų, kai teisėsauga visose be išimties mega ir net menkesnėse machinacijose tarnauja kriminaliniam pasauliui.

„Šiuo video noriu perspėti žmones Lietuvoje, bei tuos, kurie galvoja grįžti iš emigracijos – jei planuojate įsigyti žemės sklypą gyvenamojo namo statybai, žinokite, kad Lietuvoje yra įmanoma nusipirkti žemės sklypą, kuriame nieko statyti negalėsite, nors pagal teritorijų planavimo dokumentus viskas atrodo teisėta ir teisinga, suderinta su visomis įstaigomis.

Jei jūsų sklypas randasi prie magistralinio dujotiekio trasos, visi teritorijų planavimo dokumentai privalo būti suderinti su magistralinį dujotiekį prižiūrinčia organizacija – AB „Amber Grid“ (šis mandras pavadinimas atsirado nuo 2013 m., iki to tai vadinosi AB „Lietuvos dujos“ – ekspertai.eu past.), nes magistralinis dujotiekis yra priskiriamas potencialiai pavojingiems įrengimams ir žemės sklypas greičiausiai patenka į tam tikrą zoną, kuri yra apibrėžiama kaip vietovės klasės vienetas ir pastatų žmonėms būti skaičius toje vietovėje yra ribojamas įstatymais.

Pagal VĮ „Registrų centras“ išrašus jokie apribojimai sklypui nėra taikomi, kiek toje teritorijoje JAU yra įregistruota pastatų ir kiek leidimų statybai JAU yra išduota jūs taip pat nesužinosite, jūsų projektuotojas remsis galiojančiu detaliuoju planu. Net ir šiandien galite nusipirkti tokį sklypą su galiojančiu, suderintu ir patvirtintu detaliuoju planu, tačiau kuomet ateis laikas gauti leidimą statybai – jūs jo negausite, nes pasirodo, šiame vietovės klasės vienete jau yra viršytas galimų pastatų skaičius.

Mūsų atveju vien tik už įsigytą žemės sklypą gyvenamojo namo statybai mes sumokėjome 30 tūkstančių dolerių, plius išlaidos namo projektui bei teismo išlaidos – ir šiuo metu mes jau esame išleidę daugiau nei 40 tūkstančių dolerių, turime sklypą, kuriame negalime statyti namo ir niekur negauname atsakymo, kodėl taip yra ir kas dėl to kaltas.

Per pastaruosius du metus mes išsiaiškinome štai ką – nei AB „Amber Grid“, nei Valstybinė teritorijų planavimo ir statybų inspekcija, nei vietinė savivaldybė, nei VĮ „Registrų centras“ – niekas nenori būti atsakingas už tai, kad prie tokio potencialiai pavojingo įrengimo, kaip magistralinis dujotiekis yra projektuojami pertekliniai sklypai ir statomi gyvenamieji namai, visos instancijos mus stumdo vieni pas kitus su tokiu pačiu ar panašiu atsakymu – „detalusis planas galiojantis ir nenuginčytas, statybų leidimo mes nederinsim, duomenų apie jau įregistruotus statinius mes neteiksime, nes tokių duomenų nekaupiame ir įstatymų aiškinimas neįeina į mūsų įstaigos pareigas“.

Valdžia žino apie šitą problemą, bet jokių pakeitimų kol kas neskuba daryti, AB „Amber Grid“ taip pat žino apie tokius sklypus, nes jų darbuotojai derina detaliuosius planus. Nusipirkę tokį sklypą, nieko negalėsit jame statyti, o detalųjį planą galima panaikinti tik per teismą. Įklimpsit labai giliai, nes jei bandysite ieškoti teisybės – prieš jus iš karto pradės veikti biurokratinė mašina, kuria naudojasi valstybinės įstaigos, kad nuslėpti, mūsų manymu, jų pačių padarytus nusikaltimus - nes visos įstaigos puikiai žino kur ir ką jie derina“, - teigia informaciją atsiuntęs pilietis.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. trumpai
(2020-04-02 10:27:18)
(78.60.194.148) Parašė:

>2 arba neši brendžio dėžute tam specelistui,nes tie specelistai tam ir sėdi kad istatymus kraipytu taip kaip reikia,arba paskutinis varijantas eini pas specelista su konovisu ir spjauni i snuki.2. edm
(2020-04-01 21:56:56)
(46.5.253.246) Parašė:

...niekam neidomu jusu bedos, pasamdyti gerus teisininkus kainuos panasiai kaip tas sklypas, turint omenyje, kad reikala iki galo davesti. Geriausias variantas giliai ikvepti oro, ir bandyti sklypa parduoti kaimynams.1. Darijus
(2020-04-01 20:24:23)
(185.6.234.42) Parašė:

Juokingi žmonės, Durnių laive ieško logikos.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras