2022 m. gruodžio 10 d.
 

 

Topinis "paveldosaugininkas" (video)

Paskelbta: 2011-02-12 09:11 Autorius: ekspertai.eu
Paveldosaugininkas...Radviliškio rajone esantis Palonų dvaras rūpi tik vagišiams, o vietinė valdžia rado geriausia išeitį - dvarą tiesiog sulyginti su žeme. Tokie paprasti padugniniai veiksmai senai nieko nestebina, juk valdžia gali daryti ką nori, kaip nori ir kada nori be menkiausios atsakomybės. Tačiau net ir barbariškų veiksmų paletėje pasitaiko labai juokingų dalykų, į ką ir norėtume atkreipti dėmesį ir pasigėrėti Radviliškio rajono savivaldybės "paveldosaugininko" nuoširdumu.Kalbant rimtai, šis "paveldosaugininkas" tarsi koks šikšnosparnis, pabudintas iš miego. Tesą sakant, lygiai tas pats Abromiškėse, ne ką geriau Sapiegų rūmuose ir prie Gedimino pilies Kirdiejų rūmuose. Apie po statomais Valdovų rūmais betonu užlietą ir sunaikintą paveldą turbūt net nereikia ir kalbėti... Griūvėsiai mūmyse - tapo norma. Kaip karo metais žmonės apsipranta su žiaurumu, taip mes esam apsipratę su barbarybe. Vyksta karas, tik paveldą niokoja ne svetima kariuomenė... Visa reportažas apie naikinamą dvarą čia:  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras