2023 m. vasario 8 d.
 

 

Venckienei kalėjimas nepriklauso, nes šovė jos brolis, o ne ji (Matrionos, Potapo ir kitų garliaviškių liudijimai)

32
Paskelbta: 2019-11-20 17:34 Autorius: ekspertai.eu
Garliavos bedarbė Ala (galva pažymėta raudonu apskritimu), vieną kartą buvo nuėjus iki Klonio gatvėje esančio Kedžių namo.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas tęsia kasdienių rašinių ciklą apie buvusią teisėją Neringą Venckienę – ši tema išlieka Nr. 1.

Skandalingus liudijimus atskleidžiančioje publikacijoje „Po 10 metų prabilo tuo metu liudyti pabijojusi Venckienės kaimynė: mergaitė skundėsi“ pranešama, kad naujasis jos tėvų butas, kuriame ji apsistojo, yra Garliavoje.

„Ir taip arti Klonio gatvės, kad ją galima matyti pro naujojo namo langus. Ir kaimynai kone tie patys“, - nurodoma straipsnyje.



Skelbiama, kad netoli Klonio gatvės gyvenantis vyras pasakojo, kad pačių Kedžių ir Venckienės nepažįsta, tačiau iš kaimynų apie šią šeimą teigė girdėjęs vien gerus atsiliepimus.

Kaimynė Matriona, kalbėdama apie valstybės vardu kol kas nežinia kur pradanginta Deimantę Kedytę atviravo, kad „džiaugiasi teisėjų sprendimu nebelaikyti N. Venckienės Kauno tardymo izoliatoriuje“.

„Džiaugiuosi, nes ji nekalta. Kedys šovė, jos brolis, tai kam ją sodinti?“ – cituojama Matriona.

Ji taip pat tvirtino, kad JAV teismo sprendimas buvo teisingas.

„Užsienis teisingai pasielgė, kad paleido. O kad šitie nori atkeršyti, čia kitas dalykas“, – kalbėjo pašnekovė ir atskleidė, kad žino visas šios šeimos istorijos detales.

„Kai jie susituokė, ji buvo dar kartą pastojusi. Bet nuvežė Kedys, buvo padarytas abortas, neleido gimdyti. Ją iš viso vargše laikė, o jie – turtingi. Jie nenorėjo tos Stankūnaitės, nors ji viską dirbo, iš jos visko reikalavo, - liudijo Matriona. - Kedys nenorėjo jos paleisti, dėl to taip ir gavosi toks kivirčas. Žuvo daug žmonių, bet teisėjai žinojo, kas vyksta. Būtų iš karto išvežę Stankūnaitę ir mergaitę, būtų visi buvę gyvi.“

Moteris neslėpė, kad „bijojo liudyti, todėl jokiuose teismuose savo versijos neišsakė ir nurodė, kad stoja į L. Stankūnaitės pusę“.

„Ją šmeižė. Šmeižė, kad ji tvirkino. Bet nieko panašaus. Aš labai gerai žinau vaikų psichologiją: ką vaikai mato, kaip kad sakė, kad jai rodė lytinius organus, ji būtų prašiusi berniukų parodyti, ar taip atrodo, ar ne. Ji neprašė. Nieko nebuvo. Viskas buvo išgalvota, kad atimtų teises.Palaikau Stankūnaitę, o Venckienę tiek, kad kalėjimas jai nepriklauso, nes šovė ne ji, o brolis“, - prisiminimais pasidalino Matriona.

Nepriklausomas Žmonių partijos portalas uždavė esminį klausimą – „vis dėlto, kas šioje istorijoje kaltas?“

„Tas, kas užsiiminėjo tokiais dalykais, kad leido. Tai motina kalta. Jei mama leido taip mergaitę. Neduok Dieve, baisu“, – kalbėjo moteris.

Ekspertai.eu XXX skilties žurnalistas taip pat nuvyko į Garliavą ir paklausinėjo to meto liudininkų, ką jie galvoja, kas kaltas.

N. Venckienę pažinojęs Klonio gatvės kvartalo gyventojas Potapas, teigė Venckų ir Kedžių gimines pažįsta daugiau negu trisdešimt metų.

„Ši šeima tik iš išrorės atrodo padori. Tačiau tai apgaulingas įspūdis. Jau seniai sklido kalbos, kad tai su mafija susijusi šeimynėlė“, - sakė Potapas.

Pasak vyriškio, jo nenustebino teisėjo Jono Furmanavičiaus žūtis.

„Ne vienas aš jaučiau artėjančia nelaimę. Tai giminėlei nieko švento nėra. Pats kažkur skaičiau, kad ji susijusi su Daktarų grupuote, tai ko čia stebėtis, kad griebėsi ginklo, kai atėjo tam laikas?“, - gūžčiojo pečiais Potapas.

Kita Garliavos gyventoja, bedarbė Onutė Marlė į šį rajoną gyventi atsikraustė 2008 m.

„Būčiau žinojus, niekada čia nepirkčiau buto. Bet dabar šaukštai po pietų. Lieka viltis, kad teismas priims teisingą sprendimą ir kalti bus nubausti“, - teigė O. Marlė.

Pasak moters, po Kedžio šūvių kurį laiką nedrįsdavo išeiti iš namų, neidavo net iki vietos maisto parduotuvės.

„Prašydavau kaimynų, kad ko atneštų pavalgyti“, - nenoriai kalbėjo O. Marlė.

Jos bedarbė sugyventinė Ala prisiminė, kad vieną kartą ji buvo nuėjus iki Klonio gatvėje esančio Kedžių namo, tačiau nepatiko atmosfera ir daugiau ten kojos nekėlė.

Likę Garliavos gyventojai, nenorėję atskleisti savo vardų, apgailestavo kas įvyko.

„Gal ir galima buvo išvengti nelaimės“, - svarstė viena pensininkė.

Jai pritarė sargu vienoje Kauno gamykloje dirbantis jos vyras.

„Taip, išvengti buvo galima, jei Kedys būtų buvęs sučiuptas prieš šūvį. O apie Venckienę nekalbėsiu, man trūksta žodžių“, - sunkiai tramdydamas jaudulį kalbėjo jis.

P. S.

Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
32. onute
(2019-11-21 18:55:25)
(78.62.242.103) Parašė:

ALE IŠ KUR JIE TU RUSKIU LIUDININKU PRIRINKO MATRIONA POTOPAS ALA KUZNECOVA LANSBERGI KO TYLI JUK RUSAI PUOLA



31. Proletaras
(2019-11-21 11:39:39)
(78.58.185.179) Parašė:

Pagrindinė bėda ne pačiose kedžiose ar biologinėje. Įtarimą kelią, kodėl ignuoruojami faktai naudingi kedžiams, ir nutylima kas kelia įtarymus biologiniai. O kur dar aibės procesinių pažeidimų. Ir apskritai matosi, kad viska norisi suasmenyti iki kedžių, bet tai gi atskleidė kokia yra supuvusi taip vadinama "teisėsauga", nuo kurios nukentėjo tūkstančiai.



30. SVEIKATOS
(2019-11-21 11:20:36)
(78.58.110.126) Parašė:

tau nepazistamoji Neringa, tavo teveliams. Likimas.



29. to Andrius
(2019-11-21 11:03:57)
(77.90.66.54) Parašė:

tu tiesiog prajuokinai su savo seneliais nei jie zino kas tai ir su kuom valgoma tu dar is akmens amziaus ka parasyk,bet ko noreti is tokio kaip tu ,jei seneliai nulis mastymo,nevark,matyt is kowno busi,tokiems kaip tu ir tavo seneliai senai pasakyta,"pedofilijos nebuvo"kam dar ausinti ir taip jau isaususia burna,per kuria ir protas atausta



28. nuomone
(2019-11-21 09:22:47)
(84.55.35.189) Parašė:

kažin kiek dar atsiras tokių matronų,matyt jai Kedžiai druskos nepaskolino



27. ne matriona
(2019-11-21 09:01:52)
(185.252.111.26) Parašė:

geras, ...zemiau plintuso...



26. Andrius
(2019-11-21 08:37:13)
(88.119.130.12) Parašė:

Komentarus paskaičius, tik įsitikini, kad ne visi žmonės moka skaityti tarp eilučių. Daugumai "kietasis diskas" visiškai nesudirbo ir sisteminę klaidą išmetė. Čia kaip psichologinių testų piešinys, kur viena grupė žmonių mato vieną vaizdą, o kita kitą, nors žiūri į tą patį piešinį. Kaip ir visa Garliavos istorija. Kas lygtai aišku vieniems, kitiems visiškai neaišku. Na pvz., mano devintą dešimtį įpusėję seneliai šventai įsitikinę, kad jokios pedofilijos nebuvo ir kad Kedžiai viską sugalvojo. Ir be šansų juos įtikinti. Kai jie į mane pažiūrėjo iš nuostabos išsiplėtusiomis akimis, sakydami- "Andriukai ar tu visai durnas esi" man bandant apginti Venckienę, tik įsitikinau kaip mes visi skirtingai suprantame ir vertiname pasaulį. Man tik vienintelis klausimas neduoda iki šiol ramybės ar visi policininkai, teisėjai, valdžios atstovai taip pat, kaip seneliai, šventai tiki, kad istorija išgalvota ir jie natūraliai bando elgtis, pagal juos, teisingai. Ar visgi ant kiek turi būti supuvęs, kad žinodamas tiesą tu parduodi savo sąžinę, bandydamas viską apvesti antraip.



25. Mėta
(2019-11-21 02:55:27)
(86.22.167.201) Parašė:

Matrona sako - matrona žyyno. Kaip prokuroras.



Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras