2024 m. vasario 26 d.

 

VSD paskelbė naujienas susijusias su pedofilijos byla

Paskelbta: 2010-06-10 05:04 Autorius: ekspertai.eu

Gediminas GrinaDienraščių lyderis pranešė, kad naujasis Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Gediminas Grina paskelbė, kad Garliavos minioje – ne tik teisybės ieškotojai, o ir su kriminaliniu pasauliu glaudžiai susiję asmenys.

VSD kruopštaus tyrimo metu nustatė minios vedlius ir organizatorius. Jie suskirstyti į kelias grupes. Viena – politiniai marginalai ir radikalai, kurie stengiasi pasinaudoti bet kokiais socialiniais neramumais ir kurstyti protesto nuotaikas. Kita grupė – teisėsauga nusivylę ir įpykę asmenys, tarp kurių yra ne kartą teistų pavojingų recidyvistų. Visos šios naujienos buvo paskelbtos trečiadienį, Seime vykusiame Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) posėdyje, kai Seimo nariai apsvarstė VSD praėjusių metų veiklos ataskaitą. Ar VSD vadovas suteikė daugiau informacijos Seimo nariams apie galimą trečią pedofilą vardu Aidis ir apie aukštų valstybės pareigūnų dalyvavimą pedofilijos istorijoje, dienraščių lyderis neinformuoja. Kiek anksčiau VSD kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą su prašymu panaikinti Vyriausiosios administracinių ginčų komisijos 2010 m. gegužės 25 d. sprendimą "įpareigoti Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentą teisės aktų nustatyta tvarka atsakyti į "ekspertai.eu" kreipimasį" dėl informacijos ir vaizdinės medžiagos pateikimo apie VSD Devintosios (visuomeniniai ir politiniai procesai) valdybos viršininką. Tokios atkaklios VSD pastangos neatsakyti į paprastą piliečių klausimą apie viešą valstybės pareigūną, sukėlė visuomenėje didelį susirūpinimą ir taip net minimalaus pasitikėjimo nekeliančia institucija. Taip pat iki šios dienos nesulauktas joks atsakymas ir iš Teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus, kurio buvo prašoma imtis iniciatyvos ir kuo skubiau dėl pedofilijos bylos kreiptis pagalbos į Vakarų šalių teisėsaugininkus, teisės ekspertus, kurie turi didesnę kompetenciją tiriant tokius atvejus. Žmonių kalba sakant, ministro buvo klausiama kodėl nepasitelkiami nešališki, nesusiję su mūsų korumpuota teisėsauga profesionalūs, aukštos kvalikacijos sekliai ir detektyvai bei teisės ekspertai iš užsienio. Daugiau tekstų šia tema skiltyje Pedofilai.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras