2024 m. balandžio 23 d.

 

VSD per pusantrų metų taip ir neįvykdė teismo sprendimo

Paskelbta: 2012-02-13 19:59 Autorius: ekspertai.eu
VSD vadovas G. Grina
VSD vadovas G. Grina

2010 m. gegužę ekspertai.eu kreipėsi į VSD generalinį direktorių Gediminą Griną su skaitytojo atsiųsta informacija apie įtarimus VSD aukštam Valstybės saugumo departamento  (VSD) pareigūnui Aidžiui Mieželiui.

Aidis Mieželis viešojoje erdvėje buvo minimas kaip vienas iš trijų pedofilų garsioje pedofilijos ir žudymų byloje, apie kurį sakoma, kad jis buvo šviesiaplaukis, o vėliau persidažė plaukus ir, kas įdomiausia, negalima niekur buvo rasti šio pareigūno fotografijų bei jokios kitos informacijos.

VSD vadovybės buvo prašoma padėti su informacija ir pasistengti, kad kuo skubiau būtų galima pamatyti Aidžio Mieželio fotografijas kai jis buvo (jei buvo) šviesiaplaukis, ir kai persidažė plaukus (jei persidažė).

VSD ilgą laiką išsisukinėjo nenorėdamas suteikti tokios informacijos, kol galiausiai 2010 m. spalį Vilniaus m. administracinis teismas VSD nurodė prašomą informaciją piliečiams pateikti.

Vykusiame teisme VSD atstovas atvirai pripažino, kad Aidis Mieželis nėra koks nors slaptas agentas ir pasalose nesislapsto: t.y. jis yra viešas asmuo, vienas iš aukštų VSD vadovų. Apie tai plačiau rašėme publikacijoje "Teismas atmetė Valstybės saugumo departamento skundą kaip nepagrįstą".

Nuo teismo sprendimo praėjus pusantrų metų VSD norimos informacijos vis dar nepateikė.

Todėl ekspertai.eu vėl kreipiasi į VSD vadovą su tuo pačiu prašymu, norėdami patys pamatyti ir visuomenei parodyti, kaip atrodo viešas ir labai aukštas pareigas užimantis VSD pareigūnas. Juk piliečių noras per tuos metus išliko nepakitęs - jie tik nori sužinoti daugiau apie Aidį Mieželį, kuris budriai saugo visų, dorai dirbančių Lietuvos žmonių ramybę.

Ekspertai.eu turimomis žiniomis, VSD nėra koks “mosadas” arba kažkokia kita slapta (nelegali) organizacija, tačiau ypač dosniai išlaikoma mokesčių mokėtojų pinigais. O gal piliečiai klysta?

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras