2023 m. kovo 24 d.
 

 

„AMNESTY LIETUVA“ vadovams ultimatumas – jie privalo atsistatydinti, kaip tai padarė ukrainiečiai

23
Paskelbta: 2022-08-10 22:43 Autorius: ekspertai.eu
Tautos ir teisingumo sąjungos lyderis Petras Gražulis.


Rugpjūčio 11 d., 12 val. Tautos ir teisingumo sąjunga rengia piketą prie Teisingumo ministerijos dėl „Amnesty Lietuva“ atliktų įstatymo pažeidimų Lietuvoje, Vilniuje, Gedimino pr. 30.

Bus reikalaujama, kad „Amnesty Lietuva“ steigėjai viešai paremtų Ukrainą.

Taip pat reikalaujama, kad Teisingumo ministerija neleistų ateityje registruoti tokių įstaigų, kurios slepia savo pajamų šaltinius, būstinę, vadovybę ir kontaktus, tuo pažeisdami LR įstatymus.

„Šiuo metu Lietuvos viešosiose erdvėse vyrauja nuomonė, kad Rusijos fašizmas ir leftizmas Vakaruose – dvi alternatyvos, iš kurių turime pasirinkti.

Rusijos režimo karo prieš Ukrainą metu paaiškėjo, kad labiausiai globalizmą, genderizmą ir kosmopolitizmą palaikančios tarptautiniu mastu veikiančios visuomeninės organizacijos Vakaruose drauge yra ir „nuosaikiausios“ Rusijos agresijos atžvilgiu, o neretai – ir atvirai prokremliškos, paklusniai kartojančios tai, ką skelbia Kremliaus propaganda.

Kai kurios iš šių organizacijų nė nebesislėpdamos ir nesigėdydamos veikia kaip nusikalstamo Kremliaus režimo užsakymus vykdančios agentūros. Viena iš tokių – tariamai „žmogaus teisėmis“ besirūpinanti organizacija „Amnesty international“, prieš kelias dienas viešai paskelbusi rašinėlį apie savo „tyrimus“ Ukrainoje, kurį išdidžiai pavadino ataskaita.

Ši organizacija griežtai smerkė Kremliui pavaldaus Baltarusijos diktatoriaus Aliaksandro Lukašenkos atsiųstų nelegalių migrantų sulaikymą Lietuvoje, 2015 m. pavadino Komunistų partijos uždraudimą Ukrainoje žodžio ir minties laisvės pažeidimu, o dabar kaltina Ukrainos karius dėl civilių žūčių jų pačių šalyje.

Atsakomybė dėl šių žūčių nuo agresorės Rusijos ciniškai perkeliama didvyriškai savo tautą ginantiems Ukrainos kovotojams. Tyrėjai mat nustatė, kad Ukrainos kariai, gindami miestus nuo okupantų, yra dislokuojami civiliniuose objektuose, nors greta šių miestų juk yra miškų ir pelkių. Tyrėjai mat rado šovinių gilzių tuščiose karo zonos Ukrainos mokyklose.

Šie teiginiai ne tik skandalingi, neišmanėliški, bet ir sukuria melagingą įspūdį, kadangi net gynybiniuose mūšiuose ukrainiečių kariai vengia ugnies į civilinius objektus, kai rusai turi pranašumą, šluodami viską savo kelyje.

Tokiu būdu Amnesty International remia Rusijos okupantus Ukrainoje, padeda okupantų karinei agresijai, pateisina jų nusikaltimus.

Atėjo metas pasakyti: nustokit tarnauti Kremliui, ciniškai dangstydamiesi „žmogaus teisėmis“! Laikas parodys, kas tai daro iš kvailumo, o kas – kaip Vokietijos ekskanclerio Gerhardo Šrioderio atveju – sąmoningai ir savanaudiškais interesais.

Siūlome Amnesty International dukterinės organizacijos Lietuvoje atstovams prisiimti atsakomybę ir atsistatydinti, kaip tą padarė šios organizacijos atstovai Ukrainoje.

Kviečiame dalyvauti rytojaus pikete“, - rašoma Tautos ir teisingumo sąjungos (centristai, tautininkai) pranešime visuomenei.

Ekspertai.eu primena, kad „Amnesty International“ gauna finansavimą iš daugelio vyriausybių ir tarptautinių struktūrų. Tarp jų yra JAV Valstybės departamentas , Didžiosios Britanijos valdžios institucijos, Europos Komisija. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, amerikiečių milijardierius ir Lietuvos terotorijos administratorių autoritetas Džordžas Sorošas (George Soros) per Atviros visuomenės fondą taip pat skiria nemažai lėšų „Amnesty International“.

Keli susiję:

Kasčiūnas pavertė į nieką „Amnesty International“ ataskaitą apie Ukrainos kariuomenės nusikaltimus  

„Amnesty International“ nenori paneigti savo išvadų apie Ukrainos karių nusikaltimus civiliams  

Šiukšliadėžės vertas AMNESTY INTERNATIONAL tyrimas   

„AMNESTY INTERNATIONAL JK“: Ukrainos karinė įranga buvo patalpinta mokyklose ir ligoninėse  

Arestovičius įvertino „Amnesty International“ ataskaitą, apie Ukrainos kariškių taktiką

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
23. Petras
(2022-08-11 20:13:12)
(78.56.75.110) Parašė:

nedažiebia, kad Amnesty kaip ir dauguma tokių viršnacionalinių organizacijų demokratijos priežiūros tikslais yra neabejotinai kontroliuojama JAV, CŽV. Petras nesupranta, kad lavina neigiamos informacijos apie Ukrainą iš įvairių kampų yra signalas, kad JAV, veikla pagalbos Ukrainai, kaip karo instrumentui prieš Rusiją kryptimi perjungiama į kitą bėgį. JAV artėja rinkimai, o skandalai su Ukrainos nacistinėm apraiškom, bei korupciją aukščiausiuose sluoksniuose per brangiai kainuoja JAV vidaus politikoje. Tuo tarpu CNN savo reportaže jau rodo ukrainiečių lengvųjų automobilių kolonas kuri juda iš "laisvos" Ukrainos į okupuotą Rusijos ir nieko nesupranta, kas čia darosi. Petrai! auuu ! Laikas pulti CNN !22. K
(2022-08-11 16:56:53)
(84.15.181.242) Parašė:

Amnesti Internatinal tikrai ne Bellig Cat. Jeigu paglostė prieš plauką, reiškia buvo už ką. Ji brangina savo Reputaciją.21. Iš esmės
(2022-08-11 16:30:24)
(78.56.75.110) Parašė:

primityvus padaras, tačiau, kaip parazituoti politikoje spekuliuojant tautiniu, konservatyviuoju polulizmu bei rusofobijos šūkiais, puikiai orientuojasi. Jis toks sistemai reikalingas todėl ir gauna seime atlyginimą.20. Ar dar jis sekliną piemenaite
(2022-08-11 16:12:48)
(78.58.225.231) Parašė:

Apsekliną ir piemenaitę palieką ,be jokios ataskomybes.Gal duodą varkšei ir savo ątžalai nuo stalo trupinių.? Be gedys,geda kaip tokie 30 metų prie lovio.Jeigu gyventumėme pagal LR. Konstituciją tokių niekas į atsakingas,garbingas pareigas nesamdytų.19. Idalgo
(2022-08-11 15:45:31)
(78.60.84.45) Parašė:

Atėjo laikas Ukrainos prezidentui pripažinti „Amnesty International“ teisingumą dėl Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nusikaltimų, rašo amerikiečių leidinys „Politico“. Straipsnio autorius išsakė nuomonę, kad Kijevo režimas turėtų nustoti kaltinti visus kitaip mąstančius darbu Kremliui, o taip pat stengtis gerinti kariuomenės praktiką ir apsaugoti civilius. Žurnalistas pabrėžė, kad Ukrainos elitas domisi „Amnesty International“ kritika, kuri padarė teisingą pranešimą, po kurio atsistatydino Kijevo biuro vadovas ir organizacijos Švedijos skyriaus įkūrėjas.18. Romas/Dzukas
(2022-08-11 11:45:45)
(151.115.46.14) Parašė:

Vienas is siuolaikiniu Lietuvos anekdotu - "Tautos ir teisingumo sąjungos lyderis Petras Gražulis". Mes tikrai siekiam sukurti Geroves valstybe? Ar tai tik eilinis lietuviskas anekdotas? Asmeniskai as manau - verta apie tai susimastyti, kol dar nevelu. Nereikia ziureti i hoholus, i amerikonus, i rusus ir t.t. Pragyvenkim, galu gale, savo gyvenima, nepriklausomai nuo to, kokiu sunkumu tai kainuos. Tik tai daro zmogu laisvu ir laimingu.17. !!!1
(2022-08-11 11:11:18)
(84.15.188.68) Parašė:

Kur rodys tiediogiai ?16. Anot Marko Tveno
(2022-08-11 10:43:24)
(82.145.210.243) Parašė:

Jeigu rinkimai ką nors lemtų, jie Lietuvoje būtų seniausiai uždrausti. Mūsiškiai viską gi preciziškai kopijuoja nuo Americos. Štai, ką tik atsitiko beprecedentis įvykis Americos istorijoje, kada eksprezidento D. Trampo namuose šimtas FTB agentų atliko kratą be jo žinios. Trampas kaltinamas iš Baltųjų rūmų pasisavinęs svarbius popierius, kuriuos paskui stengėsi sunaikinti, nuleisdamas dokumentus į klozetą, bet FTB pavyko iškrapštyti jų dalį iš kanalizacijos kaip įrodymą prieš Trampą. Ir tai daroma tam, kad sukompromituoti Donaldą Trampą ir neprileisti bolotiruotis antrai kadencijai.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras