2024 m. birželio 21 d.

 

Armonaitės svajonė: Elektrėnų ateitis – Lietuvos LGBTq sostinė!

3
Paskelbta: 2023-03-15 21:56 Autorius: Ainis PetkusŠiuo metu į tam tikrus stalčiukus Lietuvos Respublikos Seime padėti, bet labai aktyviai bruzdantys ir nerimaujantys įstatymo projektai po rinkimų į rajonų tarybas ir miesto merų postus, ypač suaktyvėjo ir įgavo naują įkvėpimą. Ypatingai, ypatingai aktyvūs patapo „Laisvės“ partijos kuruojami ir šlamantys įstatymų projektėliai.

Jūs paklausite kodėl? O juk tai paprasta, reikia skubiai rajonų ir miestų tarybose sudarinėti sanglaudas, pokiliminius susitarimus ir susiliejamus, vienam tikslui – biudžetų raikymui. Šis procesas vadinasi – koalicijų sudarymu. Tokiu būdu ir yra suaktyvinami šantažistų ir tam tikrų struktūrų prastūminėjami įstatymo projektai, kuriuos įsipareigoja palaikyti LR Seime būsimi „koaliciniai“ partneriai. Ir tada prizas – biudžetinio torto raikymas......

O kas gi teks Elektrėnų, Vievio ir kitiems šio rajono žmonėms, šeimoms, jų gerovei ?

Jūs paklausite: o kodėl liečiame būtent šią Elektrėnų situaciją? O todėl, kad ateinantį savaitgalį miesto merų rinkimų antrame ture susirungs Liberalų sąjūdis - Gediminas Ratkevičius su  „Laisvės“ partijos - Silva Lengviniene.

Mes kalbame, kad Elektrėnų meras (Liberalų sąjūdis) , paeitoje kadencijoje, labai rėmė vaikų futbolą, jo vystymąsi ir turėjo planų statyti Vievyje sporto kompleksą su stadionu. Tam tikslui iš Lietuvos Futbolo Federacijos buvo gauta dirbtinė danga ir padarytas komplekso projektas. Paskutiniame šių metų miesto tarybos posėdyje, buvo viešai išreikšta mintis, kad miestas ieškos galimybių išskirti lėšų sporto komplekso infrastruktūrai įrengti, kad į statybų procesą įsilietų būsimasis investitorius.

Taip buvo patvirtintas ketinimų tęstinumas, kad Liberalų sąjūdis, beje, jau šiuo metu iškovojęs daugumą taryboje, išlaikys nuostabaus plano tendencijas ir pastatys Vievyje šeimos ir sporto kompleksą.

Tačiau jau girdimi ir matomi intrigantų žaidimai, kuriais užsiima mažučius trupinėlius gavę partijų atstovai, ir net neslėpdami deklaruoja, kad antrame ture palaikys „laisvinamųjų“ partijos atstovą.

Jūs paklausite kodėl?

Atsakome, o todėl kad šiuo metu laisvūnai turi tik 4 iš 25 vietų taryboje ir kad sudaryti koalicinę daugumą, jie labai sukalbami ir žadą daug daug didesnius pyrago kąsnius. Taigi mieli žmonės, Jūsų interesai yra tik, kažkur 50-oje vietoje, kur kas yra svarbiau įgyvendinti Europos sąjungos lygių lyčių transgenderių bei transformerių direktyvas ir gauti centukus, kuriuos bus galima tarpusavyje „įsisavinti“.

Taigi, jeigu šį savaitgali, esant mažam balsuotojų aktyvumui, nugalės laisvinamieji, tai galėsite kaltinti tik save, ir negalėsite pasakyti, kad Jus kažkas apgavo.

Būti ar nebūti Sporto ir Šeimos Vertybių kompleksui – spręsti tik Jums, kitu atveju Armonaitės svajonė taps realybe.

P.S.

Asmeninis retorinis klausimas: ar Ispanijoje legalizuota zoofilija, ar nustatytas ES direktyvomis draudimas įžeidinėti pedofilus bei įtvirtinti nepilnamečių teises darytis lyties keitimosi operacijas be tėvų sutikimo ir yra mūsų bendruomenės siekis?

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. sapožnik
(2023-03-17 11:03:42)
(2a0b:f4c2:1::1) Parašė:

ir kas galėjo patikėti, kad tokie ateis laikai, kai gatvėje rastas šuns šūdelis bus vertingesnis nei šitie dalbajobai...2. Gintas
(2023-03-17 09:14:10)
(2a02:2121:343:6f97:d720:69ea:90d0:b04d) Parašė:

Stovi Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčia (pastatyta 1996 m.), Elektrėnų literatūros ir meno muziejus (nuo 1977 m.), socialinės globos namai, vaikų globos namai, paštas (LT-26001), kultūros ir sporto centrai, 50 m ilgio baseinas (atsidarė 1989 m.), ledo arena (veikia nuo 1976 m.), 1973 m. atidarytas atrakcionų parkas „Vaikų pasaulis“,[2][3] neveikė nuo 2012 m., 2019 m. išardytas, palikti tik keli atrakcionai. Veikia šiluminė jėgainė (nuo 1962 m.), virš miesto iškyla 3 jos kaminai (du 250 m aukščio ir vienas 150 m). Du iš jų 2021 m. demontuoti. Stai ir visi "nepriklausomos" pasiekimai,pastate baznycia,demontuoja ir paskelbs raskeviciaus sostine. Uch kokie pasiekimai! Tarybiniai zmones pastate Elektrenus , o ju anukai debiliukai viska sugriove...1. Darijus
(2023-03-15 23:40:03)
(2a02:678:642:9b00:2066:f876:8b6e:c8d3) Parašė:

Kiekvienam pid*rui - lemputę į šikną. Elektros kaina sumažės.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras