2023 m. kovo 31 d.
 

 

Diskusijos dėl Lietuvos energetikos strategijos – po „Hitachi“ didinamuoju stiklu

Paskelbta: 2013-04-24 16:38 Autorius: Naujienų redaktorius
Paveikslėlis iš "Greenpeace International", "greenpeace.org"
Paveikslėlis iš "Greenpeace International", "greenpeace.org"

Ankstesnės vyriausybės pasirinkta strateginė investuotoja į naujos atominės elektrinės Visagine (VAE) projektą – Japonijos korporacija „Hitachi“ - stebi vykstančius debatus dėl energetikos strategijos Lietuvoje ir laukia jų rezultatų.

Korporacijos atstovai yra visada pasiruošę teigiamai prisidėti prie diskusijų, kaip užtikrinti energetinį saugumą Baltijos jūros regione, teigiama „Hitachi“ pareiškime dėl VAE.

Lietuvos gyventojams pernai spalį neparėmus atominės energetikos plėtros referendume, „Hitachi“ pareiškė kol kas neketinanti trauktis ir vis tiek lauksianti naujos vyriausybės pozicijos.

Žiniasklaida skelbė, kad „Hitachi“ gali būti pasiūlyta ne tik investuoti į VAE statybas, bet ir į Visagino regiono bei visos Lietuvos ekonomiką, pavyzdžiui, pastatyti vieną arba kelias gamyklas, skirti lėšų transporto infrastruktūrai gerinti, į lietuvišką finansų rinką atvesti patikimą japonų banką.

“Žinių radijo”, ekspertai.eu inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras