2023 m. gruodžio 10 d.

 

Faktiškai jis pasakė, kad R. Paksas yra Kremliaus agentas

10
Paskelbta: 2017-12-07 11:46 Autorius: ekspertai.eu
Pasak aukštų Lietuvos teisininkų, referendumo dėl Brexito ir JAV rinkimų repeticijas, Kremlius vykdė Vilniuje, taip vadinamo Paksogeito metu.
Pasak aukštų Lietuvos teisininkų, referendumo dėl Brexito ir JAV rinkimų repeticijas, Kremlius vykdė Vilniuje, taip vadinamo Paksogeito metu.

Ekspertai.eu laidai „Aktualus skambutis“, advokatas Stanislovas Tomas pakomentavo Konstitucinio teismo pirmininko Dainiaus Žalimo ir Lietuvos atstovo Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) Egidijaus Kūrio įžvalgas dėl Rolando Pakso situacijos ir daugelį metų nevykdomo EŽTT sprendimo.

D. Žalimas lapkričio 17 d. Seime vykstant diskusijai-seminarui „Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimų vykdymas Lietuvoje“ atsakydamas į politikos mokslų studento teiginį, kad Rolandas Paksas naudojasi teismo sprendimo nevykdymu, pasakė, jog ne „Rolandas Paksas naudojasi, o Rusijos Federacija“.

O E. Kūris atskleidė, kad R. Pakso istorija tai buvo Rusijos repeticija ruošiantis Brexitui ir JAV prezidento rinkimams, kuriuos, kaip žinome, laimėjo Donaldas Trampas (Donald Trump).

„Kadangi Jungtinių Tautų teisme nėra nė vieno lietuvio, šis teismas daug objektyvesnis negu Strasbūro“, - teigia S. Tomas, kuris atstovavo R. Paksą ir laimėjo dvi R. Pakso bylas prieš Lietuvą – pirmąją Europos žmogaus teisių teisme 2011 m. sausio 6 d. ir antrąją Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitete 2014 m. kovo 25 d.
Laida „Aktualus skambutis“ vyksta darbo dienomis „PressJazz TV“ kanale. Laidoje kalbama apie viską, tik ne apie pinigus.

Susiję:

Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas: ne Rolandas Paksas naudojasi, o Rusijos Federacija   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
10. stasys
(2017-12-08 07:51:06)
(90.142.233.11) Parašė:

Kalba išduoda kad žmogus maišyto kraujo ir tie, pasak jo, LIETUVIAI su savo ta LIWTUVIŠKA neišvystyta kritinio mastymo intelektualu grupele,... drįstantis prieštarauti JT teismo verdiktui Pakso byloje, labai jau panašus į tuos vyžočius iš kaimo kurie užplūdo Vilnių pasitraukus lenku ordoms 1940 ..Ir tas R..Paksas kažkodėl niekaip neišdrįsta paviešinti čia savo briuseliniu pergalių . Visi pritilo ir kaip sekasi R.Paksui gintis panaikinus jo euro-neliečiamybe , naujoje byloje .. ir ar tas ponas Stanislovas ir joje tylias pergalęs skina ? nors matyt ne, neturint advokato licenzijos Lietuvoje vargiai ta padarysi tokiu pat nuotoliniu būdų per skype ar paštą. Įdomus pastebėjimas A.Nako pašnekovo, ar matematiškai trys milijonai labai skiriasi nuo pav. amerikietišku 320 milijonu .? žiūrint į skaičių tik nuliais , o kritinio mastymo apsėstais „REALISTAIS“ ?? įsivaizdavimui !!! padėkime lygybės ženklą prie stasio /stanislovu .. jei tokiu butu šimtas ,o jei tūkstantis ? kiek reikėtu nuleisti kraujo laiko upe ..norint juos visus suvaldyti .. A.Nako chebra per naktį turėti virsti rusiška „sputnik“ ..aišku su atitinkamu biudžetu, nelogiška. IŠVADA : mes tiek kritinio mastymo niekada negalėsime turėti , nebus kur jo sutalpinti . Aš tai taip mąstau , tikiu kad Stanislovas baigęs kur nors Maskvoje ne profkės lygio teisininko kursus , yba tada butu labai sunku dėstyti raiškiai Briuselio kopūstams raštu kodėl tie Lietuviški burokai tokie užsispyrę ir nepaiso tarptautinės normos pasilenkus pabučiuoti ta kita teisinį užpakalį, stora ..Bet grįžkime į realybe , nėra prievartos mechanizmo Europoje kuris priverstu Lietuva priimti tai kas pas mus skaitoma nepriimtina , na sumokės Lietuva bauda, bet tai nereiškia kad Strazburo teismas Paksui gražins prezidentines galias atbuline data. R.Pakso vietoje aš irgi suraukęs užpakalį tylėčiau ..juk kažkaip keistai atrodo kai Nr. 1 kovotojas su ES, dargi gauna iš tu pačiu ranku sau alga bet ir padėkos bonusus ..klausimas Stanislovui : o kodėl tamstele skaitote kad JT esantis kažkoks teismas dar gi aukščiau strazburo žmogaus teisiu ?.. ar sekantis žingsnis bus papa –dvasiškas tėvelis Romoje .?? ) su dievu ir šeip nepasiginčysi .. aš taip galvoju.9. Kukulis
(2017-12-07 22:39:45)
(85.241.210.95) Parašė:

O kų visų tą pisa?8. dimmer
(2017-12-07 18:47:35)
(86.38.215.213) Parašė:

Na asmeniškai buvo tikrai įdomu paklausyt. Bet straipsnyje pritrūko informacijos apie pašnekovą, nes nevartant geltonųjų puslapių neteko daugiau kitur apie jį girdėt anksčiau. Taigi įvedu googlėn - ir ką? Meta didžiai baisią istoriją apie šį žmogų, debilų mėgstamas 15min super žmogus pancerovskis. Bet nerandu jokios info apie tai, kad T.S. būtų padavęs pancerovskį už šmeižtą ar melagingą faktų iškraipymą. Prašymas kolegoms - apšvieskit neapšviestus, ir atsakykit, kur siūlo galas :)7. Julius
(2017-12-07 15:03:21)
(79.132.163.32) Parašė:

Be pusės litro nesuprasi. Tikras dable-spykas :)6. senis
(2017-12-07 13:43:45)
(84.15.176.102) Parašė:

ir Zalimas ir Kuris irgi yra Rusijos Federacijos slaptieji agentai kgbistai, nes jie irgi jau Putino idiegti i auksciausias ES valdymo strukturas. Jeigu jie nebutu RF slaptieji agentai, Kremliaus nurodymu, Lansbergio simtui metu uzslaptinti, tai lengvai galejo neleisti uzslaptinti kgbistu saraso. Nei Kuris, nei Zalimas, uzslaptinimui nepasipriesino. Paksas siame zaidime susisyko, jis jau nulis. Dabar svarbiausia, kad Putinui pavyktu itaisyti Magnolija NATO gen.sekretutka. Krym nas!5. Lopas
(2017-12-07 13:29:06)
(84.32.154.220) Parašė:

Šitam darinyje vadinančiam save Valstybe viskas susimaišė. Užsienio politikai vadovauja kažkokia Leningrado merga ir komjaunuolis, Adamkaus draugas Juščenka pabėgęs su Kanados merga, čečėnų teroristai ir jų rėmėjas senas ožys, Patrašenka visų"draugas" Adamkaus draugas Saakašvilis(ir Grybauskaitės) meiliai viena į kitą žiūrinčios Grybauskaitė ir Savčenko, EU konstitucijos priėmimas, euro įvedimo afera, dujų terminalo super afera, policininkas -premjeras, kolūkio buhalterė rėžianti kalbas maidano banditams, agrastų profesorius-seimo pirmininkas, vagis-politikas Masiulis, atsiradę politiniai kaliniai ir daktarų mafia. Viskas toje tipo valsybėje kaip beždžionių tabore. Rusai puola.Paksas gina. Visos partijos(išskyrus vieną pripažintą beveik teroristine) sunaikintos......tai kada mes turėjome daugiau savarankiškumo ? Prie rusų ar dabar?4. konstitucine propaganda
(2017-12-07 13:24:37)
(46.249.162.171) Parašė:

o ne konstitucinis teismas3. alius
(2017-12-07 12:53:50)
(78.60.93.131) Parašė:

Vajėtau jau ir dėl Trumpo paskyrimo prezidentu Paksas kaltas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras