2024 m. balandžio 13 d.

 

Nežemiškų civilizacijų invazijos pradžia ar Rusijos kiberhibridohidroturbinė ataka prieš laisvąjį pasaulį?

1
Paskelbta: 2020-05-05 22:28 Autorius: ekspertai.euJAV gynybos departamentas leido paviešinti tris neklasifikuotus karinio jūrų laivyno vaizdo įrašus, iš kurių vienas buvo padarytas 2004 m. lapkričio mėn., o kiti du – 2015 m. sausio mėn., kurie buvo viešai paskelbti po nesankcionuotų nutekinimų 2007 ir 2017 m.

JAV karinis jūrų laivynas anksčiau pripažino, kad šie vaizdo įrašai, platinami viešoje erdvėje, iš tikrųjų buvo karinio jūrų laivyno vaizdo įrašai.Atlikęs nuodugnią analizę, departamentas nustatė, kad paviešinus šiuos neklasifikuoto vaizdo įrašus neatskleidžiama jokių delikačių galimybių ar sistemų ir netrukdo jokiems vėlesniems karinių įsibrovimų į oro erdvę tyrimams dėl nenustatytų oro reiškinių.

DOD (Department of Defense) paviešino vaizdo įrašus, norėdamas išsklaidyti bet kokias visuomenės klaidingas mintis, ar skleidžiama medžiaga buvo tikra, ar yra daugiau vaizdo įrašų. Vaizdo įrašuose stebimi oro reiškiniai lieka „nenustatyti“.

Paviešintus vaizdo įrašus galite rasti „Naval Air Systems“ komandos FOIA skaitykloje.

Šį įvykį iš karto suskubo komentuoti ir propagandinė Rusijos žiniasklaida:

JAV šiuo metu išgyvena euforiją gavusi įrodymų laviną apie nežemiškų civilizacijų egzistavimą. Oficialus gynybos departamento pripažinimas, kad realiai egzistuoja neatpažinti skraidantys objektai, o viešoje diskusinėje erdvėje sukėlė tikrą cunamį. Ar tai koronoviruso nuvergintos tautos miražas, ar nežemiškų civilizacijų invazijos pradžia, o gal tikslingas valdžios valdymo manevras? Visas pasaulis gavo naują įtampos ir konspirologinę dozę..... spręskite patys.

Šaltinių teigimu, tai galėjo būti ir Rusijos kiberhibridohidroturbinė ataka prieš laisvąjį pasaulį, kurio vienas ryškiausių atstovų yra Lietuva. Apie tai artimiausiu metu turėtų pasisakyti mūsų šalies politikos mokslininkai, analizių analitikai, kiti kojalos.

Šaltinis: defense.gov

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. Nelaime
(2020-05-06 03:57:40)
(107.77.173.18) Parašė:

USA Valdovo rinkimai. Turetu padeti ateiviai!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras