2024 m. birželio 17 d.

 

Puolimas bus: Rusija turi visas prielaidas pradėti karinę invaziją prieš ES ir NATO priklausančias Baltijos valstybes

57
Paskelbta: 2020-02-10 00:10 Autorius: ekspertai.eu
Oficiali Rusijos Federacijos valstybės paslaptis Dalia Grybauskaitė turėjo pomėgį apdovanoti ordinais pačius iškiliausius nepriklausomo Žmonių partijos portalo analizių analitikus, kurie nuolatos informuoja Lietuvos žmones apie būsimą Rusijos karinę invaziją.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas, savo publikacijose pagrindinį kasdienį dėmesį skiriantis Rusijos problematikai, pranešė, „kada ir kodėl Rusija ryžtųsi karui prieš Baltijos šalis“.

„Galima Rusijos karinė agresija prieš Baltijos šalis – kelerius metus įvairiais kampais svarstoma tema ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio žiniasklaidoje, ekspertų ir gynybiniuose sluoksniuose. Ne tik Kremlius ir jo rėmėjai, bet ir atsargesni skeptikai vien tokią mintį atmeta kaip absurdišką – esą kodėl gi Kremliui to reikėtų? Išties, apie spėjamas priežastis kalbėta nedaug. Tačiau dabar ekspertai siūlo pažvelgti būtent į labiausiai tikėtinus motyvus“, - skelbiama analitinėje analizėje „Kada ir kodėl Rusija ryžtųsi karui prieš Baltijos šalis: ekspertas pateikė įtikinamą versiją“.

Atskleidžiama, kad Rusijos „tikslas – visai ne imperija“, o „tuo įsitikinęs Konradas Muzyka – ekspertas iš Lenkijoje įsikūrusio Rochan Consulting tyrimų centro“.

„Garsiojoje britų leidybos kompanijoje „Jane's“ analitiku nuo 2012-ųjų iki 2019 metų dirbęs ekspertas specializuojasi būtent Rusijos ir Baltarusijos ginkluotųjų pajėgų srityje, analizuodamas jų veiksmus, galimybes. Naujausiame jo tyrime, kuris pristatytas Estijoje įsikūrusiame Tarptautiniame gynybos ir saugumo centre (ICDS), K. Muzyka analizavo būtent Rusijos ketinimus dėl galimos karinės agresijos prieš, Kremliaus vertinimu, „artimojo užsienio valstybes“ – Baltijos šalis.“, - rašoma analizėje.

Joje nurodoma, kad „tai, ar Rusija pasiruošusi kariauti, galima pasakyti atsakius į penkis klausimus“.

Šie klausimai yra tokie:
1. Ar lyderiai pasiruošę siekti savų tikslų?
2. Ar tie tikslai pasiekiami karinėmis priemonėmis?
3. Ar pakanka tokių karinių priemonių puolamiesiems veiksmams?
4. Ar kitos politinės priemonės išeikvotos?
5. Ar rizikos veiksnys žemas ar bent jau toleruotinas?

„Akivaizdu, kad Rusijos vadovybė buvo pajėgi atsakyti į šiuos klausimus teigiamai 2008 ir 2014 metais“, – konstatuojama eksperto iš Lenkijoje įsikūrusio Rochan Consulting tyrimų centro, britų leidybos kompanijoje „Jane's“ analitiko K. Muzyko tyrime, pristatyto Estijoje įsikūrusiame Tarptautiniame gynybos ir saugumo centre (ICDS).Ekspertai.eu primena nepriklausomos ir valstybinės Lietuvos žiniasklaidos nedidelę dalį skelbtų faktų, kad situacija valstybėje yra sudėtinga ne tik dėl išorinio priešo kėslų – būsimos Rusijos karinės invazijos, bet ir dėl destruktyvios diversantų veiklos mūsų valstybės viduje, apie ką buvo informavęs buvęs Seimo Nacionalinio saugugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas.

Daugelį mėnesių iš eilės pagrindiniai didžioji Lietuvos žiniasklaida – valstybinis-komercinis transliuotojas LRTHADĖ, nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt, Kurlianskio žiniasklaidos tinklas bei kiti svarbūs sistemos viešinimo kanalai nuolatos skelbė, kad Rusijos ir Baltarusijos pratybos „Zapad“ pagaliau turėtų baigtis ne tik karine intervencija į NATO ir ES valstybę Lietuvą, bet ir Baltarusijos okupacija.

Rusija jau ilgą laiką realiai grasina kariniu susidorojimu ypač ji aktyviai tai darė prisidengdama puolamojo pobūdžio pratybomis „Zapad“, o taip pat kiekvieną dieną stengiasi palaužti Lietuvą savo skleidžiama propaganda.

Lietuvos užsienio reikalų ministras, socialdemokratų Juknevičiene tituluojamas buvęs jaunuolis Linas Linkevičius yra informavęs, kad Rusija galėjo pulti NATO šalį Lietuvą dar iki 2017 m. sausio 20 d., t. y. dar tik rengiantis naujai išrinktam prezidentui Donaldui Trampui (Donald Trump) užimti JAV prezidento postą. Laimei ši prognozė nepasitvirtino.

Kiek anksčiau garsus Žmonių partijos politikas Žygimantas Pavilionis mūsų šalies žmonėms buvo pranešęs, kad Rusija visai netoli Vilniaus rengiasi invazijai į Lietuvą, kuri bus paskutinė.

Baltijos šalių gynybos ekspertai yra įspėję, kad siekdami užkariauti Lietuvą ir Baltijos šalis, pirmiausia rusai puls Švediją, kuri nepriklauso NATO, ir užims strategiškai svarbią Gotlando salą.

Taip pat yra tikimybė, kad puolimo prieš Lietuvą provokaciją gali suorganizuoti iš priešiškos šalies atvažiavę turistai į Klaipėdą.

Nereikia pamiršti, kad be to Rusija atnaujina ketvirčio amžiaus senumo bylas apie iš TSRS kariuomenės dezertyravusius kareivius ir imasi teisinio jų persekiojimo. 

Galiausiai Rusija gali pradėti Trečiąjį pasaulinį karą užimdama Latvijos miestus, o Juodkrantėje laipinasi Rusijos specialiosios paskirties karinių daliniai ir t.t.

Tuometinis NSGK pirmininkas V. Bakas 2017 m. sausio pabaigoje Lietuvos visuomenę informavo, kad ties Lietuvos-Rusijos siena telkiamos beprecedentės rusų karinės pajėgos ir technika.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, dar 2017 m. vasario mėnesį viešėdama Baltijos valstybių viršūnių susitikime Rygoje, pasakė: „Matome, kad grėsmės yra įvairios, jos didėja, tame tarpe mes laukiame su nerimu „Zapad 2017“ pratybų, kurių metu koncentruojamos labai didelės ir agresyvios pajėgos, demonstratyviai karui ruošiamasi su Vakarais“.

2018 m. prezidentė su „Sniego susitikimo“ dalyviai aptardama geopolitinius iššūkius, Europos ir transatlantinį saugumą perspėjo visus, kad NATO turi būti pasirengęs labai greitai pereiti iš taikos į karo režimą, turint omenyje, kad rusai gali pradėti puolimą bet kurią akimirką.

Kad Rusija turi kėslų pulti Europą yra kalbėjęs ir Lietuvos draugas Michailas Saakašvilis, apie tokią grėsmę yra užsiminęs ir kitas Lietuvos draugas, Ukrainos prezidentas, milijardierius Petro Porošenka ir t.t.

2017 m. rugsėjo mėnesį tuometinė Kultūros ministrė Lijana Ruokytė-Jonsson pranešė, kad Rusijos satelitas, diktatoriaus valdoma Baltarusija planuoja 2018 m. sausį Vilniuje parodyti Baltarusijoje pastatytą baletą „Vytautas“. Ministrė tai tiesiogiai susiejo tai su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio programa ir pareiškė, kad tai yra minkštosios galios demonstravimas bei provokacija.

„Vienareikšmiškai neigiamai vertinu pasirodymo organizatorių bandymą prisišlieti prie Valstybės atkūrimo šimtmečio renginių“, - tąkart Lietuvos visuomenę perspėjo žaliųjų valstiečių ministrė.

Baletas Vilniuje buvo parodytas 2018 m. metų sausio 28 d. Nors tiesioginio konflikto pavyko išvengti, tačiau baleto pasekmės kol kas neaiškios.

2018 m. vasarą Lietuvos gyventojams buvo pranešta, kad situacija yra labai pavojinga ir Rusija bet kurią akimirką gali pulti tiek Vakarus, tiek ir Japoniją.

Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis kalbėdamas apie Lietuvą yra pranešęs, kad „ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto“, t. y. Baltarusijoje netrukus pradėsiančios veikti atominės elektrinės.

Keli susiję:

Nors Lietuvos saugumiečiai dėl Rusijos karinės agresijos ramino, tačiau paaiškėjo, kad Lietuva tikrai bus puolama  

Trūkumų turinčios karinės mašinos gali apsunkinti galimybę apsiginti nuo laukiamos Rusijos karinės invazijos į Lietuvą

Jei nenorime, kad pensijas mokėtų Rusija, privalome suvokti gynybos finansavimo didinimo būtinybę  

Lietuvos analizių analitikai skambina pavojaus varpais: Rusija ruošiasi karui su Vakarais 

Paviešintas planas: Rusija, pasitraukus amerikiečiams, Lietuvą iš karto vienu metu pultų penkiomis kryptimis

Ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto, tai yra keršto projektas

Virš Baltijos šalių kybo branduolinio smūgio grėsmė: labiausiai nukentėtų Latvija arba Lietuva

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
57. nusibodo
(2020-02-12 16:46:20)
(78.60.84.45) Parašė:

tampo padvėsusią katę - puls rusai, puls. Nu užpuls, ir ką darys? Pradės fabrikus ir gamyklas statyti? Lietuvos žvejybos laivyną atkurs? Idotų gauja56. Rimas
(2020-02-12 05:37:11)
(78.63.205.199) Parašė:

Duok Dieve kad tik greičiau ateitų prie rusų mūsų tauta bijojo kaip gerai tręšimas augalas,o patys ką darome ,naikiname savo tautą plačiais mastais kaip suprasti kodėl patys naikiname kodėl???????????????55. Pastebėjimas
(2020-02-11 14:24:23)
(78.58.215.34) Parašė:

nereikės ir ruso - patys ištirpsime. Nuo viso idiotizmo taip pavargome, kad jau viskas pofik.54. Viešpats keliai ne žynomi
(2020-02-11 13:30:27)
(78.58.225.231) Parašė:

Tevas Paleckiuko buvęs kelių kadensijų seimo narys visą gyvenimą praleido dirbdamas daugelyje pasaulio ambasadų vadovu,pažįstami jam Europos Karalių šeimos ir prinsai ir aukšto rango pasaulio vadovai. Su Vycka artimi draugai ir žemiečiai ,be Vyckos žymios dar LR niekam nenukrito plaukas ,o jo sūnus metai belangėje,jokio pareiškimo iš tėvo Justo Ne girdėjome . Sunku suvokti sugalvotą projektą,mat ir jo senelis prieš ateinant naujiems šeimininkams leido dienas sunkiųjų darbų kaleime.53. Skerdynių ne bus
(2020-02-11 13:16:34)
(78.58.225.231) Parašė:

Nes didžiosios visos valstybes turi pasigaminę branduolinį ginklą,o mažiukai jį nusipirkę . Jau šimtas metų kaip nebuvo sukeltos viso pasaulio masines skerdynes,nes ir sukėlėjai skerdinių ,taip pat nukentės .Seniau jie sukeldavo skerdynes ir ne nukentėdavo,atominis ginklas sulygina visus. Kaip teigią rusėnų atomines energetikos mokslininkas Igor Astricov gali vieni kitų sunaikinti tik pajūrio miestus.Tos valstybes kurios turejo atomines elektrines,gali pasigaminti iš atidirbto 35 urano galingas, paprastas ,pigias bombas pagal fiziko mokslininko S.Salženicino projektą ,kuris jau senai relizuotas.Susprogdinta tokia bomba jūroje vandenį pakelią į 1200metrų netoli pajūrio miesto,skelbė YouTube mokslininkas. Galime tik pamodeliuoti ,kas liks iš miesto ,kaip pasieks vieno kilometro banga.52. Lietuvis
(2020-02-11 09:46:00)
(84.15.186.80) Parašė:

Visi planai kap Rusyj puls kap ant delna!51. yel“l“ow submarine
(2020-02-11 09:05:42)
(88.119.234.132) Parašė:

puiki ekspertų retrospektyva apie litchūanijos rusofobinę psichozę ( nors ir su “labai nedidele dalimi faktų“) :) - taip atsitokėjus kai pabandai įvertinti..., - na, - bet koks beprotnamis šitoj situacijoj beviltiškas autsaideris :)))50. vladas lukosevicius
(2020-02-11 07:34:38)
(90.131.42.106) Parašė:

Duotumėte tam Grybui pasasat ,,, ir Rusai nustotų pulti ....Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras