2023 m. gruodžio 10 d.

 

Rungtynės su kartelėmis prieš Lietuvą

76
Paskelbta: 2019-11-21 19:47 Autorius: Dr. Jonas Ramanauskas | [email protected]

Begalinės rungtynės su kartelėmis, lyg šokinėtų į aukštį ir kad mažiau susitrenktų krentant vis siekia sumažinti tą kartelę. O pasirodo, kad ne į aukštį šokinėja, o į tolį, kad kuo ilgiau pasilikti Seime. Taigi jokių kartelių nė nereikia.

Pasimetę tie seimūnai, ir net nežino, kad ne su kartelėmis reikia kovoti, o vykdyti Konstituciją ir į Seimą arba į savivaldybių tarybas būti išrinktiems pagal Konstitucijoje įtvirtintą lygią ir tiesioginę rinkimų teisę, taip kaip ir prezidentas yra renkamas. Juk prisiekė ir nevykdo. Gal taip kaip Ramūnas Karbauskis neatskiria vieno lizingo nuo tūkstančio. Viskas vienodai atrodo. Niekaip nesuprantama kam tą burną melui atveria? Durniais ar puskvailiais kitus laiko?

Niekaip kitaip tiek Seimas, tiek savivaldybių tarybos privalo būti renkamos tik pagal lygią ir tiesioginę rinkimų teisę, nes taip yra įtvirtinta 1992-10-25 Konstitucijoje, 55, 78, 119 straipsniai. Sąrašiniai rinkimai, nesvarbu ar jie mišrioje sistemoje ar patys savaime vien tik sąrašiniai rinkimai niekaip netenkina nei lygios, nei tiesioginės rinkimų teisės. Vadinasi visą laiką Lietuvoje vyksta antikonstituciniai rinkimai ir Lietuvoje Seimo ir savivaldybių valdžia yra NETEISĖTA, nes antikonstitucinė. Tam procesui jau gal ir seniai barzda užaugo ir pražilo, o visgi į protą niekaip neateina. Būk tai demokratinis procesas?

Štai Gediminas Kirkilas [1] siekia kartelę mažinti, gal paseno, supranta, kad neperšoks? Ponia Irena Degutienė [2], jai irgi svarbu kartelės, tai jau kaip čia ką nors keisi, reikia konservatyviai ir nepertraukiamai niekinti LR Konstituciją.

R. Karbauskis [3] puikiai supranta, kad artėjantys rinkimai gali būti jo „laidotuvės“, tai gal nors į savivaldybes prasiverš peršokdamas nors slenkstį, jau net apie karteles nenori kalbėti. O juk gal kokia kartelė ar visa kartis visgi padėtų tą jo sugalvotą „slenkstį“ peršokti?

Gerai, kad dar antikonstitucininkas Mažvydas Jastramskis [4] primena Ramūnui Karbauskiui jo pačio nuostatas prieš rinkimus [5]:

„Žiūrint į ilgesne perspektyvą, valstiečių noras atrodo keistai. Citata iš 2015 m. pabaigos Ramūno Karbauskio pareiškimo: „Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga nuosekliai pasisako, jog Lietuvoje reikia mažinti Seimo narių skaičių ir visus juos rinkti tiesiogiai, vienmandatėse rinkimų apygardose“.

Tai reiškia ponas R.Karbauskis puikiai supranta jau nuo 2015 metų, kad LR Konstituciją atitinka vienmandačiai rinkimai 141-ose lygiose apygardose, nes tenkina Konstitucijoje įtvirtintą lygią ir tiesioginę rinkimų teisę. O tai reiškia, kad dabartiniai R.Karbauskio pasiūlymai dėl “kartelių ar slenksčių” yra sąmoninga kova prieš LR Konstituciją, Lietuvos valstybės teisinius demokratinius pagrindus.

Komentuojant straipsnio [9] citata: „Nuleidus Seimo rinkimų kartelę partijoms ir koalicijoms, visuomenė puskvailių ir radikalų į Seimą neišrinks, tikina „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.“ Galima teigti, kad gal puskvailių ir neišrinks, tačiau tikrai išrinks ANTIKONSTITUCININKUS, Valstybės teisinių ir demokratinių pagrindų griovėjus, kaip dabar ir turime nepriklausomai nuo kartelės ar slenksčio aukščio.

Konservatorius Jurgis Razma [6] Seimui sakė, kad daryti tokius esminius pakeitimus rinkimų įstatyme, likus tiek mažai iki rinkimų, nėra tinkama. „Netinka, kai iki Seimo rinkimų liko mažiau nei metų, daryti principinius pakeitimus Seimo rinkimų sistemoje. Rinkimų barjero keitimas yra vienas iš tokių esminių klausimų. Kartais svarstant šį klausimą remiamasi kitų šalių patirtimi. Galima rasti tokių šalių, kur nėra rinkimų barjerų“, - kalbėjo konservatorius.

Tai parodo, kad ir konservatorius Jurgis Razma yra už angažuotas nevykdyti LR Konstitucijos, LR KT išaiškinimo dėl lygios rinkimų teisės [8], tai yra J.Razma sąmoningai kaunasi prieš Lietuvos valstybės teisinius demokratinius pagrindus, yra konstitucinis nusikaltėlis.

Bet ar gali padorūs melagiai, žulikai, o tokių pilni visi 7 Seimai, kada nors kalbėti tiesą? Ar gali melagis prisiekęs Konstitucijai ją vykdyti? Ar gali nors vienas Seimo narys per visas 7 kadencijas nors kartą susimąstyti, kad jų veikla yra antikonstitucinė ir ne šiap sau, o tokia, kuri ATIMA iš LR piliečių, Tautos, Suvereno pagrindinę teisę formuoti, rinkti savo valdžią pagal Konstitucijoje įtvirtintas lygios ir tiesioginės rinkimų teisės nuostatas?

Tai parodo, kad Lietuvą yra okupavę kriminalinės gaujos, niekinančios Lietuvos valstybę ir jos pagrindinį įstatymą – Konstituciją. Pakeli sau rankutes, pasiimi kiek reikia pinigėlių iš biudžeto ir sau gyveni sau susikurtoje gerovės valstybėje. Tai gal to pačio ir siekia JE LR Prezidentas Gitanas Nausėda?

Prezidentas Gitanas Nausėda [7] remia 4 proc. ir 6 proc. ribas. Pasak prezidento, kartelės sumažinimas sudarytų galimybes Seime atstovauti didesniam žmonių skaičiui.

Pagal LR Konstitucijos 106 str. „Prašyti Konstitucinio Teismo išvados gali Seimas, o dėl Seimo rinkimų ir tarptautinių sutarčių – ir Respublikos Prezidentas.“ Todėl LR Prezidentas yra atsakingas už LR Seimo rinkimų konstitucingumą.

Tačiau LR Konstitucinis Teismas jau 2015-10-20 yra išaiškinęs lygios rinkimų teisės turinį, taigi nieko nereikia ir klausti, tik pasiskaityti ir vykdyti, nes prisiekta [8]:

2.3. Taigi pagal Venecijos komisijos patvirtintą gerąją rinkimų praktiką lygios rinkimų teisės principas, kuris yra vienas iš Europos rinkimų teisės paveldą sudarančių principų, reiškia, kad kiekvienas rinkėjas turi vieną balsą, visi rinkėjų balsai turi vienodą galią, sudarant rinkimų apygardas leistinas rinkėjų ar gyventojų skaičiaus nuokrypis nuo pasirinktos normos neturi būti didesnis kaip 10 proc. ir bet kuriuo atveju – 15 proc., nebent yra ypatingų aplinkybių.

Kaip matome nėra jokių daugiamandačių apygardų, nes daugiamandatė apygarda niekaip negali būti lygi vienmandatei apygardai. Visiškai aiškiai yra pabrėžta, kad rinkėjas turi vieną balsą“, o ne 7 balsus kaip dabar: vienas vienmandatėje, vienas daugiamandatėjė ir 5 reitingavimo balsai.

Dabar Lietuvoje turime pačią IDIOTIŠKIAUSIĄ pasaulyje Seimo rinkimų sistemą, kai jau daugiamandatėjė išrinktas Seimo narys po dviejų savaičių dar kartą dalyvauja tuose pačiuose rinkimuose į tą patį Seimą, kad dar kartą būtų išrinktas tam, kad neišrinktas partiniame sąraše narys patektų į Seimą ir t.t. Pasirodo, kad JE Prezidentas Gitanas Nausėda yra taip pat ANTIKONSTITUCININKAS, kaip ir visų 7 Seimų nariai. Valstybė yra okupuota antikonstitucininkų ir yra neteisinė ir nedemokratinė.

Išvados:

Rungtynės su kartelėmis gali būti laikoma iškrypėliškos fantazijos vaisiumi, tačiau iš tikro tai sąmoninga ir piktybiška kova prieš Lietuvos Respubliką, jos teisinius pagrindus – Konstituciją.

Jau pačioje savo prezidentavimo pradžioje LR prezidentas Gitanas Nausėda remia Seimo antikonstitucinius išsidirbinėjimus ir taip vykdo antikonstitucinę veiklą prieš Lietuvos valstybės teisinius, demokratinius pagrindus.

Sąrašai, tai pats patogiausias būdas kriminalinėms gaujoms siekti valdžios.

Seimo nariai vykdo antikonstucinę veiklą ir yra Seime nelegtimiai.

Iš neteisės teisė neatsiranda.

Literatūra:

1. 2019-11-19 ELTA straipsnis „Kirkilas: patekimo į Seimą kartelę būtina mažinti“

2. 2019-11-19 ELTA straipsnis „Degutienė apie siekį nuleisti patekimo į Seimą kartelę: demokratija tai nėra anarchija“

3. 2019-11-20 Jadvygos Bieliavskos, ELTA straipsnis „R.Karbauskis siūlo nuleisti ir patekimo į savivaldą slenkstį“

4. 2019-10-16 straipsnis „Mažvydas Jastramskis – antikonstitucininkas“

5. 2019-11-20 Mažvydo Jastramskio,  VU TSPMI docentas, straipsnis „Mažvydas Jastramskis. Norite didesnio „bardako“ Seime? Mažinkite rinkimų kartelę“

6. 2019-11-21 Simonos Voveriūnaitės, BNS straipsnis „Seime kelią skinasi prieštaringai vertinama pataisa: rinkimai gali atrodyti kitaip“

7. 2019-11-21 Milenos Andrukaitytės, BNS straipsnis „Seimas rinkimų kartelę linkęs mažinti, bet ne tiek, kiek nori valdantieji“

8. 2016-09-11 straipsnis „ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo“

9. 2019-11-21 ELTA straipsnis „Siūlo nuleisti kartelę renkant Seimą: radikalų ir puskvailių neišrinks“

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
76. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2020-01-26 18:41:42)
(73.50.90.17) Parašė:

Kas nori pasiskaityti, kaip politikieriai tarškia apie rinkimų sistemas ir "privalomai" pamiršta, kad PRIVALU paklusti LR Konstitucinėms nuostatoms, kad rinkimai turi būti lygūs ir tiesioginiai. Tai tų tarškalų galima pasiskaityti 2020-01-20 Robertos Tracevičiūtės straipsnyje "Ar Lietuvai reikia kitokių rinkimų: kas lauktų išbrokavus vienmandatininkus?" (ht*tps:/*/ww*w.15min.*lt/naujiena/aktualu/lietuva/ar-lietuvai-reikia-kitokiu-rinkimu-kas-lauktu-isbrokavus-vienmandatininkus-56-1261088). Tas "privalomas" pamiršimas indikuoja, kad jie atstovauja HIBRIDINIUS STRIBUS, jų nuostatas naikinti Lietuvos valstybę. Sąrašiniai rinkimai yra nei LYGŪS, nei TIESIOGINIAI. Ir čia pirmu smuiku griežia konstitucinis nusikaltėlis LR KT pirmininkas Dainius Žalimas. Apkaltą šiam NUSIKALTĖLIUI nedelsiant. Tačiau Seimo antikonstitucininkai to nepadarys, nes patys tokie patys.75. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2020-01-18 17:24:25)
(73.50.90.17) Parašė:

71 komentare duota video nuoroda yra pateikta tekstu: 2020-01-18 Arnas Mazėtis, laida „DELFI diena“, Agnė Vasiliauskaitė straipsnis "KT pirmininkas apie vienmandačių naikinimą: Seimo nariai tikrai negali atstovauti jokioms apygardoms" (ht*tps:/*/ww*w.delfi.*lt/news/daily/lithuania/kt-pirmininkas-apie-vienmandaciu-naikinima-seimo-nariai-tikrai-negali-atstovauti-jokioms-apygardoms.d?id=83280503). Aiškią proto negalią (hibridnis stribas, antikonstitucininkas) demonstruoja LR KT pirmininkas Dainius Žalimas, nes aiškiai nemato Konstitucijoje įtvirtintų lygios ir tiesioginės rinkimų teisės principų. Tai ABSOLIUTUS niekšas, nes jo pareiga yra paklusti Konstitucijai, o ne ją naikinti. Apie LR KT pirmininko Dainiaus Žalimo proto negalią galima pastudijuoti ir čia: ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.*eu/pakartotinis-kreipimasis-lr-seimui-del-lr-kt-pirmininko-dainiaus-zalimo-apkaltos97968/ ht*tp:/*/biciulyste.*com/aktualijos/lr-seimui-pakartotinai-del-kt-pirmininko-dainiaus-zalimo-apkaltos/ LR Seimas, kaip antikonstitucininkų susigrūdimo vieta, LR KT pirmininkui jokios apkaltos nerengia ir parodo, kad jie patys yra konstitucijos niekintojai, NIEKŠAI, hibridiniai stribai.74. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2020-01-17 18:08:33)
(73.50.90.17) Parašė:

Apie tai, kad JE Prezidentas Gitanas Nausėda yra antikonstitucininkas, įrodo jo teiginys " G. Nausėda taip pat akcentavo esantis mišrios rinkimų sistemos šalininkas, nes, pasak jo, vienmandatėse rinkimų apygardose išrinkti Seimo nariai yra labiau nepriklausomi." Taip parašyta 2020-01-16 straipsnyje "G.Nausėda: esu mišrios rinkimų sistemos šalininkas" (ht*tps:/*/ww*w.respublika.*lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/gnauseda_esu_misrios_rinkimu_sistemos_salininkas/).73. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2020-01-16 19:37:24)
(73.50.90.17) Parašė:

Dar vienas straipsnis, kaip su "kartelėmis" Lietuvos valdžia ruošiasi galutinai UŽMUŠTI konstitucines piliečių teises rinkti savo valdžią lygia ir tiesiogine rinkimų teise. Apie tai 2020-01-16 straipsnis "G.Nausėda atskleidė kortas - jo tikslas - uždrausti rinkimus Lietuvoje" (ht*tps:/*/ww*w.laisvaslaikrastis.*lt/index.php?option=com_content&view=article&id=9707:seimas-is-naujo-svarstys-pataisas-del-rinkimu-karteles&catid=31&Itemid=101). Čia rašoma: "Prezidento Gitano Nausėdos patarėjas Povilas Mačiulis, Seime pristatydamas prezidento veto įstatymui dėl 5 proc. rinkimų kartelės sumažinimo iki 3 proc. pareiškė, kad jis derino su partijų pirmininkais klausimą dėl to, kad Lietuvoje neliktų vienmandačių rinkimų apylinkių. "Žaliųjų valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis LRT laidoje "Dienos tema" pareiškė, kad su "valstiečiais" klausimas dėl vienmandačių rinkimų apylinkių panaikinimo nebuvo derinamas."*** Siekiama užmušti net regimybę, kad yra koks nors teisingumas, konstitucingumas. Hibridiniai stribai visai apnaglėjo.72. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2020-01-16 06:51:11)
(73.50.90.17) Parašė:

Nesibaigianti kova prieš LR Konstituciją. Šį sykį iš G.Nausėdos prezidentūros. Apie tai 2020-01-15 straipsnis "G.Nausėdos patarėjas : "Niekas neprieštarauja, kad "būtų pa­nai­kin­tos vien­man­da­tės rinkimų apygardos ir vis­kas vyk­tų pa­gal pro­por­ci­nę rin­ki­mų sis­te­mą"" (ht*tps:/*/ww*w.laisvaslaikrastis.*lt/index.php?option=com_content&view=article&id=9716:g-nausedos-patarejas-niekas-nepriestarauja-kad-butu-pa-nai-kin-tos-vien-man-da-tes-rinkimu-apygardos-ir-vis-kas-vyk-tu-pa-gal-pro-por-ci-ne-rin-ki-mu-sis-te-ma&catid=31&Itemid=101). Staipsnio turinys: "GLAVECKAS(LSF). Ger­bia­ma­sis pra­ne­šė­jau, iš tik­ro Pre­zi­den­to ve­to yra la­bai lai­ku, la­bai reikš­min­gas ir rei­ka­lin­gas, bet, aš ma­nau, klau­si­mas yra ne vien kar­te­lės ko­rek­ci­ja, tai Pre­zi­den­tas ir­gi pa­žy­mi. Yra vi­sos rin­ki­mų sis­te­mos ko­rek­ci­ja, ku­rios tiks­las tu­rė­tų bū­ti, ma­no su­pra­ti­mu, kur kas la­biau per rin­ki­mų sis­te­mą kon­kre­ti­zuo­tas. Kal­bu apie tai, kad re­for­mų da­ry­mas esant da­bar­ti­nei vien­man­da­tei ir dau­gia­man­da­tei sis­te­mai Lie­tu­vo­je… iš prin­ci­po už­ker­ta da­ry­ti re­for­mas, nes Sei­me daug Sei­mo na­rių, iš­rink­tų vien­man­da­tė­se, na­tū­ra­lu prieš at­ski­ras ko­rek­ci­jas, reikš­min­gas ir su­dė­tin­gas. Sa­ky­ki­te, ar Pre­zi­den­tas at­ei­ty­je ne­pla­nuo­ja da­ry­ti, ini­ci­juo­ti kon­sti­tu­ci­nių pa­tai­sų, ku­rio­mis bū­tų per­ei­ta, kaip ir dau­ge­lio Eu­ro­pos vals­ty­bių, į dau­gia­par­ti­nę sis­te­mą, kur bū­tų stip­ri par­ti­nė sis­te­ma su stip­ria at­sa­ko­my­be už vi­są vals­ty­bę, už vi­sus veiks­mus, ku­rie at­lie­ka­mi. Ko­kie pla­nai šiuo at­žvil­giu yra jū­sų ir ger­bia­mo Pre­zi­den­to, gal ga­lė­tu­mė­te trum­pai in­for­muo­ti? Ačiū. MAČIULIS.Jū­sų mi­ni­mi po­ky­čiai bū­tų la­bai di­de­li ir Pre­zi­den­tas to ne­da­ry­tų be dis­ku­si­jos, pir­miau­sia be dis­ku­si­jos su Sei­mo na­riais, su vi­suo­me­ne, su po­li­to­lo­gais. Va­kar kaip tik tu­rė­jo­me gal­būt ne to­kią pla­čią dis­ku­si­ją, jo­je da­ly­va­vo dau­gu­mos par­la­men­ti­nių po­li­ti­nių jė­gų at­sto­vai, taip pat po­li­to­lo­gai, vi­suo­me­nės at­sto­vai. Ten bu­vo E. Ja­ke­lai­čio mo­de­liuo­ja­ma dis­ku­si­ja, iš­kel­tas klau­si­mas, ar sa­lė­je esan­tys at­sto­vai prieš­ta­rau­tų tam, kad bū­tų ra­di­ka­lūs po­ky­čiai, o ne tik kar­te­lės stum­dy­mas. Bet tuo me­tu bu­vo E. Ja­ke­lai­čio klau­si­mas apie tai, ar su­tik­tų, kad bū­tų pa­nai­kin­tos vien­man­da­tės ir vis­kas vyk­tų pa­gal pro­por­ci­nę rin­ki­mų sis­te­mą. Tik at­krei­piu dė­me­sį, aiš­ku, gal­būt tai ne­vi­sa­pu­siš­ka dis­ku­si­ja, bet to­je dis­ku­si­jo­je nie­kas ne­pri­eš­ta­ra­vo, kad taip tu­rė­tų keis­tis sis­te­ma."71. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2020-01-15 16:53:23)
(73.50.90.17) Parašė:

Ypatingai svarbu žinoti kas valdo valstybę pačiame aukščiausiame lygmenyje. Tai vėl tenka matyti ypatingą konstitucinį NUSIKALTĖLĮ LR KT pirmininką Dainių Žalimą nuožmiai bekovojantį prieš LR Konstituciją viešumoje. Didžiausias NUSIKALTĖLIS LR KT pirmininko pozicijoje, kurį į tą poziciją parinko konstitucinė nusikaltėlė buvusi prezidentė Dalia Grybauskaitė. Apie tai kokias niekšybes kalba LR KT pirmininkas Dainius Žalimas galima pasiklausyti 2020-01-15 delfi dienos video "DELFI Diena. Viražai prieš rinkimus: ką duotų vienmandačių apygardų naikinimas?" (ht*tps:/*/ww*w.delfi.*lt/video/laidos/delfi-diena/delfi-diena-virazai-pries-rinkimus-ka-duotu-vienmandaciu-apygardu-naikinimas.d?id=83273303). Konkrečiai. Nors LR KT pirmininkas Dainius Žalimas ir teisingai sako, kad Konstitucija nenurodo rinkimų sistemos, gali būti bet kokia, tačiau nepasako pačio pagrindinio dalyko, kad kokia ta rinkimų sistema bebūtų ji PRIVALO tenkinti konstitucinius lygios ir tiesioginės rinkimų teisės principus. Tuo tarpu sąrašiniai rinkimai bet kokiame pavidale, mišrioje sistemoje ar pati savaime, niekaip netenkina konstitucinių lygios ir tiesioginės rinkimų teisės principų. Todėl be abejonės LR KT pirmininką Dainių Žalimą kaltinu Valstybės, jos Konstitucijos ir jos piliečių konstitucinių teisių niekinimu, kitaip tariant valstybės NIEKŠU, hibridiniu stribu. Jam yra privaloma žinoti, kad LR KT yra 2015-10-20 išaiškinęs kas yra lygi rinkimų teisė: "2.3. Taigi pagal Venecijos komisijos patvirtintą gerąją rinkimų praktiką lygios rinkimų teisės principas, kuris yra vienas iš Europos rinkimų teisės paveldą sudarančių principų, reiškia, kad kiekvienas rinkėjas turi vieną balsą, visi rinkėjų balsai turi vienodą galią, sudarant rinkimų apygardas leistinas rinkėjų ar gyventojų skaičiaus nuokrypis nuo pasirinktos normos neturi būti didesnis kaip 10 proc. ir bet kuriuo atveju – 15 proc., nebent yra ypatingų aplinkybių." (ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.*eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/). O kitiems 2020-01-15 pokalbio dalyviams linkiu tai pradėti suprasti. Nebūkite antikonstitucininkais, kurie griauna Lietuvos valstybės teisinius demokratinius pagrindus. Apie visa tai yra ne kartą informuotas LR KT, Seimai, Vyriausybė ir ankstesnė Prezidentūra. Gal reiks ir esamą Prezidentą informuoti, gal jo patarėjai yra komunistinės kgbistinės sistemos patarėjai?70. to-dupliui
(2020-01-14 20:44:43)
(78.61.0.42) Parašė:

noreciau nors is tolo i tave pasiziureti ,man rodos sedi invalido vezime-kas nieko blogo,bet esi pazeistos psichikos,apsimyzes,apsiseiliojes,kretantis gyvulio proto teturintis beretinis daunas69. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2020-01-14 20:28:26)
(73.50.90.17) Parašė:

Suįžūlėjusių niekšų, Seimo narių ir Prezidento, t.y. hibridinių stribų kova prieš Lietuvos valstybę ir LR Konstituciją tęsiasi. Apie tai kaip jie su "kartelėmis" vienas kitą vanoja, parodo 2020-01-14 Laurynos Vireliūnaitės straipsnis "R.Karbauskiui nepavyko atmesti prezidento G.Nausėdos veto: pritrūko vieno balso" (ht*tps:/*/ww*w.15min.*lt/naujiena/aktualu/lietuva/stebekite-tiesiogiai-seime-prasidejo-musis-del-rinkimu-karteliu-56-1260010#_). Tuo tarpu tie sąrašiniai rinkimai įtvirtina kgbistinius, komunistinius, mafijinius NELYGIOS ir NETIESIOGINĖS rinkimų antiteisės principus. Ir visa tai yra tik SPEKTAKLIS, hibridinių stribų spektaklis. Lietuvos NIEKŠŲ spektaklis. Pasaulinio DURNUMO esamų balsavimų savybė yra tai, kad jau išrinktas Seimo nariu dar dalyvauja antrą kartą per tuos pačius rinkimus į tą patį Seimą, kad dar kartą būtų išrinktas. Tai tikrai yra IŠSIGIMĖLIAI, paskutiniai niekšai dar ir dėl to, kad negali atsakyti į daugybę kartų paklaustą klausymą "Ar dar gyva Deimantė?". Priminsiu, kad šitas niekšybes pirmiausiai įvykdė LR signatarai su V.Landsbergio parašu 1992-07-09. Todėl ši data yra antikonstitucinės valdžios šventimo data. (ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.*eu/liepos-9-ta-antikonstitucines-valdzios-diena/)Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras