2024 m. balandžio 23 d.

 

Skandalingasis Šiaulių meras buvo priverstas paploninti savo piniginę – gyventojai reikalauja bausti griežčiau

4
Paskelbta: 2020-06-28 09:35 Autorius: ekspertai.eu
Skandalais garsėjantis Šiaulių meras daugiausia dėmesio mėgsta skirti savo pramogoms. Nuotr. facebook.com
Skandalais garsėjantis Šiaulių meras daugiausia dėmesio mėgsta skirti savo pramogoms. Nuotr. facebook.com

Nepriklausoma šalies žiniasklaida pranešė apie dar vieną šokiruojantį faktą, kuomet Vyriausybės nurodymams buvo nepaklūsta karantino metu, siaučiant koronaviruso pandemijai.

Paaiškėjo, kad iš skandalų neišbrendantis, prieštaringai vertinamas Šiaulių meras Artūras Visockas ir vėl įkliuvo – už burną ir nosį dengiančios kaukės nedėvėjimą jis nubaustas 250 eurų bauda.

Pats politikas teisinasi, esą jis buvo nufotografuotas Šiaulių miesto savivaldybės buvusioje statybvietėje ir apskųstas anonimo, kuris, pasak A. Visocko, yra „įžymus advokatas, vienai partijai besidarbuojantis“.

Apie visa tai skelbiama valstybinio transliuotojo publikacijoje „Už kaukės nedėvėjimą 250 eurų bauda nubaustas Šiaulių meras: buvau apskųstas“.

Skandalingasis meras tvirtino, kad dėvėti kaukės tąkart nematė reikalo. Visuomeniniuose tinkluose vyras paskelbė, kad baudą esą jau sumokėjo.

„Čia buvo iš tos operos, kai miške vienas, bet turi dėvėt kaukę, vienas prie jūros, bet turi dėvėt kaukę, vienas kabinete, bet turi dėvėt kaukę“, - savo demagoginius išsisukinėjimus naujienų agentūrai BNS žarstė Šiaulių skandalistas.

Miesto ir rajono gyventojai į tokį skandalingo mero akibrokštą reagavo griežtai.

„Ar žmogus nedėvintis kaukės iš viso turi teise buti ir vadintis meru? Abejočiau“, - teigia Šiaulių gyventoja Danutė Žalimienė.

Jonas Kovalevskis, Šiaulių rajono gyventojas, buvo dar griežtesnis.

„Už tokį įžulų įstatymo nesilaikymą, o po bausmės atgailavimo nebuvimą, politikams turėtų būti apkalta“, - įsitikinęs rajono gyventojas.

Kategoriškos nuomonės apie A. Visocko paklydimus laikosi ir Šiaulių pensininkė Irina Svabada.

„Jei meras kvailys, tai jo reikalas. Tačiau žaidimas su ugnimi žalojant savo ir aplinkinių sveikatą pandemijos metu, šiurkštus įstatymų neislaikymas, turi būti baudžiamas ne tik administracine tvarka“, - įsitikinusi pensininkė.

I. Svabadai pritaria ir studentas Dainius Repka.

„Kas tam merui 250 eurų? Juokas. Jis paskutines kelnes mauna miestelėnams, kurdamas gerbūvį sau ir savo giminėms. Viešieji darbai, tai būtų geriausia bausmė tokiems pažeidėjams. Kad žmonės galėtų tokį užbadyti gėdos pirštais gatvėje“, - teigia D. Repka.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
4. Vytas
(2020-06-28 18:20:57)
(62.80.225.75) Parašė:

Viskas būtų teisinga: ir bauda, ir viešieji darbai, ir...Tik, kai valstybė toleruoja masines nesankcionuotas eitynes su policiją žeidžiančiais plakatais bei dalyvaujant užsieniečiams, jaunuolių klūpėjimą dėl recidyvisto žūties sostinėje, mero medžiojimas, kaip ir to vienišiaus vilniečio "nuskalpavimas" vidunaktį, kai aplinkui nė "dūšios", atrodo gana komiškai.3. SS
(2020-06-28 17:56:05)
(78.63.162.242) Parašė:

Nuo kada už rekomendacijas dedamos baudos? Bausti reikia tą, kas sugalvojo neteisėtą pandemiją, po to prasidėjo - kaukės, dezinfekcijos, uždarytos parduotuvės.... Klounada.2. francuz
(2020-06-28 16:21:56)
(188.69.198.125) Parašė:

O koks įstatymas įpareigojo tuo metu dėvėt kaukes??? Buvo tik rekomendacijos... Bet lietuviai uolūs ten kur nereikia...1. U-2
(2020-06-28 11:04:12)
(46.165.245.154) Parašė:

Prisijungiu prie visu susipergyvenusiu ir busiu dar grieztesnis. Tinkama bausme merui butu viesas jo susaudymas Lukiskiu aikstes byce, kuris dar zinomas kaip viesas liberasto Simasiaus bycas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras