2023 m. sausio 29 d.
 

 

ŽEIT tyrimas dėl Deimantės Kedytės?

18
Paskelbta: 2018-12-17 08:27 Autorius: Dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
ŽEIT vadovė G. Ramanauskait-Tiumenienė.


Labai įspūdinga, labai šaunu, nes galimai (?) Žurnalistų Etikos Inspektoriaus Tarnyba (ŽEIT) pradėjo tyrimą [1] dėl Deimantės Kedytės ir siekia nustatyti ar teiginiai „Deimantė Kedytė mirusi dar 2014m. <...>“, „<...> mergaitės nėra gyvųjų tarpe“, „Mergaitė jau seniai mirusi“, „<...> mergaitė buvo nužudyta <...>“ yra teisingi, tikri.

Labai svarbi ir nuo 2012-05-17 dienos žmogiškai svarbi visai Lietuvai tema, nors ir atitraukianti dėmesį nuo kitų labai svarbių Lietuvai problemų. Tačiau jeigu neišspręsi nors šios vienos problemos, tai nesuprasi kas valdo Lietuvą, nes būtent Lietuvos valdžia veikė prieš nuskriaustą liudininkę D.Kedytę ją pradangindami. O ką tai realiai reiškia norėtųsi žinoti? Akivaizdu ir logiška, kad norint nustatyti, ar aukščiau paminėti teiginiai yra teisingi, tikri, tai reikia iš tikro sužinoti ar Deimantė Kedytė iš tikro yra mirusi, gyva ar nužudyta. Klausimas yra ypatingai aktualus, nes žinome, kad nei prezidentė Dalia Grybauskaitė to nežino, nei Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis to nežino taip pat. 2018-01-13 iš Seimo tribūnos mūsų garbinga disidentė sesė Nijolė Felicija Sadūnaitė pasakė ir paklausė [2]: „Gerbiama Prezidentė man pasakė: „Niekada nežinojau ir nežinau, kur yra Deimantė Kedytė“. Kas žino!?“

Lietuvos žmonės prie LR prezidentūros jau 79 kartą klausia Lietuvos valdžios „Ar dar gyva Deimantė“. Niekas piliečiams neatsako, gal Lietuvos valdžia visa yra išstipusi? Žmonėmis jų pavadinti negalima. To klausė ir Deimantė: Ar Jūs žmonės ar ne žmonės? Žmonių Lietuvos valdžioje neaptikta, nors jie ir turi žmogaus pavidalą.

Todėl niekada negalima pamiršti, kad banditiškai grobiant Deimantę Lietuvos valdžios olimpe puikavosi prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkė Irena Degutienė, Ministras pirmininkas Andrius Kubilius ir Policijos generalinis komisaras, dabartinis Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

Kaip čia yra, kad ŽEIT nesikreipia į šiuos asmenis sužinoti ar tie aukščiau paminėti teiginiai yra teisingi? Gal nesupranta ką daro? O gal labai gerai supranta ką daro, nes siekia „užkimšti“ spaudai burną, kad niekas neprisimintų ir nedrįstų klausti apie Lietuvos valdžios banditišką elgesį Deimantės atžvilgių ir dabar jau daugybės atiminėjamų iš šeimų vaikų, kurių pagrindinė teisė pagal tą patį įstatymą turėti tėvą ir motiną, įstatymo 7-ą straipsnį „7 straipsnis. Vaiko teisė turėti tėvus

Kiekvienas vaikas turi prigimtinę teisę turėti tėvą ir motiną.“

O kai vaiką atima iš šeimos ar šioji teisė nėra pažeidžiama? Akivaizdu.

Patarimas ŽEIT‘ui

Klausimas dėl ŽEIT norimų sužinoti teiginių tikrumo turi būti sprendžiamas tik teisme. Kodėl? Ogi todėl, kad Lietuvos valdžia, net 2018-01-13 viešai Laisvės premijos laureatės N.Sadūnaitės paklausta [2] iš Seimo tribūnos dar vis neatsakė į užduotus klausimus, neatsakė LR piliečiams, kurie to pačio klausia jau 79 kartus per 6 su puse metų. Tai tik teismas gali pareikalauti iš Lietuvos valdžios parodyti gyvą, besimokančią, nesužalotą, su neištrinta atmintimi mergaitę, kurią atpažintų N.F.Sadūnaitė, seneliai Kedžiai ir pagal galimybę N.Venckienė. Taigi tik teismas, kaip atskira valdžios šaka, turėtų teisę išreikalauti iš Vyriausybės parodyti Deimantę Kedytę.

Problema, manau tokia, kad joks teismas Lietuvoje to padaryti neišdrįs. O jeigu kartais ir atsirastų toks drąsus teismas, tai Lietuvos valdžia ant tokio teismo reikalavimo giliai, labai giliai nusispjautų? Kodėl taip manau? Todėl, kad Lietuvos valdžia NEVYKDO net tarptautinių teismų sprendimų, kaip antai EŽTT sprendimų ir JTŽTK sprendimų, o taip pat nevykdo net LR KT išaiškinimų apie tai, kas yra lygi rinkimų teisė. Todėl tikėtis, kad įvykdytų LR teismo sprendimą, tiesiog būtų labai naivu tikėtis. O gal įvykdytų ŽEIT prašymą, nes ŽEIT nori žinoti, ar tie teiginiai, kurie pradžioje pacituoti, yra teisingi, tikri?

Taigi patarimas ŽEIT, kreipkitės į Lietuvos valdžią, Seimą, Vyriausybę arba net į pačią nieko apie tai nežinančią prezidentę Dalią Grybauskaitę. Gal ką nors jau sužinojo? O jeigu ir ten nesužinosite, tuomet skaitykite mano straipsnį [3] „Seimo smarvėms“. O jeigu ŽEIT dar norėtų sužinoti ir platesnes aplinkybes, kuriose malonėja gyventi, tai nepatingėkite, pastudijuokite šiuos straipsnius [5,6].

Kaip turėtų būti aiškinamasi teisme? Teismas privalėtų išreikalauti iš Lietuvos valdžios institucijos patikimus, labai aiškius įrodymus apie tai ar aukščiau paminėti teiginiai gali būti Lietuvos valdžios paneigti, nes būtent Lietuvos valdžios institucijų suderintais, suplanuotais iš anksto veiksmais buvo neįtikėtinai žiauriai, tiesiog banditiškai Deimantė Kedytė, kaip pagrindinė nukentėjusi liudytoja, 2012-05-17 buvo pagrobta.

Kaip matome Lietuvos valdžia banditiškai pagrobusi Deimantę Kedytę nežino apie ją nieko. O pasirodo, kad ne valdžios asmenys apie tai žino. Taigi jokia paslaptis. Ir apie tai yra informuotas LR Seimas ir visa valdžia [3]. Šio straipsnio [3] skirsnyje „Ar dar gyva“ yra duotas atsakymas asmenų, kurie žino ar dar gyva Deimantė. Neverta kartotis, straipsnis yra viešas ir apie jį yra informuota Lietuvos valdžia.

Klausimas labai paprastas, ar ŽEIT neskaitė šio straipsnio [3], tai kodėl skaito kitus Laisvo laikraščio straipsnius ir net pacituoja? Ar tai reiškia turi kryptingą tikslą persekioti Aurimą Drižių? Tai pažvelkime į kitus Laisvam laikraštyje atspausdintus straipsnius tuo klausimu [5].

Išvada: ŽEIT ne tuo adresu kreipiasi, kad sužinoti, ar teiginiai „Deimantė Kedytė mirusi dar 2014m. <...>“, „<...> mergaitės nėra gyvųjų tarpe“, „Mergaitė jau seniai mirusi“, „<...> mergaitė buvo nužudyta <...>“ yra teisingi, tikri.

Juk iš esmės apie tai jau 2018-01-13 klausė iš Seimo tribūnos Laisvės premijos lauriatė N.F.Sadūnaitė [2]. Ar apie tai ŽEIT nieko nežino? Gal ne Lietuvoje jau gyvena?

Literatūra:

1. 2018-12-13 straipsnis „Žurnalistų etikos inspektorė Gražina Ramanauskaitė pradėjo domėtis, kur dingo Deimantė Kedytė“.

2. 2018-01-18 straipsnis „Visa N. Sadūnaitės kalba“.

3. 2018-03-26 straipsnis „Seimo smarvėms“.

4. 2018-07-01 „VAIKO TEISIŲ APSAUGOS PAGRINDŲ ĮSTATYMAS“.

5. 2018-11-18 straipsnis „JAV Helsinkio komisijoje dr. Vytauto Matulevičiaus liudijimo pliusai ir minusai (I)“.

6. 2018-11-20 straipsnis „JAV Helsinkio komisijoje dr. Vytauto Matulevičiaus liudijimo pliusai ir minusai (II)“.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
18. Sigitas
(2018-12-20 10:37:00)
(86.100.91.103) Parašė:

Jau niekas nebežino, kokiais keliais sužinoti Kedytės likimą.Teisytbės ieškodama Lietuvoje, pasitraukusi į JAS kai kilo mirtinas pavojus kaip ir kitiems šios bylos dslyviams, Neringa Venckienė.Valstybiniai nusikaltėliai ir ten jos ramybėje nepaliko,privertė net JAV teisėsaugą patikėti kad ji nusikaltėlė.Ir dar iki šiol jau antri metai tos dingusios nežinia kur, teta, kuri ją norėjo apginti nuo pedofilų puolimo, sėdi Ten kalėjime ir toliau kovoja už tiesą, bet tiesa Lietuvos teisėsaugai visiškai nerūpi, jiems svarbiau išsisukti iš susidariusios nepatogios padėties gelbstint aukšto rango ,0 gal ir aukščiausio,pareugūnus17. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2018-12-19 19:27:18)
(98.213.209.6) Parašė:

Žurnalistų etikos inspektorei Gražinai Ramanauskaitei Prašymas Su dideliu susidomėjimu perskaičiau straipsnelį “Žurnalistų etikos inspektorė Gražina Ramanauskaitė pradėjo domėtis, kur dingo Deimantė Kedytė” Laisvame laikraštyje [1] ir susipažinau su ten pateiktu ŽEIT dokumentu ir todėl parašiau straipsnelį “ŽEIT tyrimas dėl Deimantės Kedytės?” [2]. Šiai tema apie Deimantę Kedytę domiuosi gal kokį 10 metų, kaip ir kitais Lietuvoje vykstančiais procesais nuo pat atgimimo pradžios. Tai manau, kad man būtų labai naudinga, net labai naudinga būti ETIŠKU, su kuo manau ne vienas sutiks. O problemos galimai tame, kad siekiu daiktus vadinti tikrais vardais, nemeluoti, todėl žmonės mano, kad tai yra labai neetiška. Pvz. Vagio vagiu vadinti negalima, nes tas tik sumaišė privatinę kišenę su valdiška, tai yra sumaišė interesus. Arba vaikų pagrobimą, atiminėjimą iš šeimų, galimai pardavinėjimą, nesinori vadinti rūpinimusi vaikų ateitimi. Kaip kadaise poetas Antanas Gustaitis rašė (cituoju iš atminties): “Interesai tartum oras, Tartum šviesos švyturių, O aš vienas, vienas doras, Interesų neturiu…..” Prašau ŽEIT atlikti mano viešų tekstų etiškumo analizę ir informuoti mane emailu. Net popieriaus nereiks gadinti. Galimai norėtųsi ŽEIT paprašyti etiškumo įvertinimo Lietuvos demokratiniams, teisiniams pagrindams labai svarbaus 2016-09-11 straipsnio “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo” [5]. Bet šis prašymas galioja, jei turite tam sveikatos. Gali būti per sudėtinga, nes nė vienas Seimo narys to protiškai nepajėgus suvokti ir gyvena jau nuo pat 1992-10-25 antikonstitucinėje terpėje, tai yra Lietuva neturi legitimios valdžios, o tai reiškia okupuota. Kažin ar tai čia jau labai etiška? Mano vertinimas, tai jie yra įniršę konstituciniai nusikaltėliai, nes visi iki vieno, be vienos mažiausios išimties, yra šiurkščiai sulaužę savo priesaikas. Nežinau ar už ausų, ar už “karšienės” turi būti išmesti iš Seimo, kaip Valstybės niekadėjai, nusikaltėliai. Prie šio prašymo prijungiu mano straipsnio [2] internetinį adresą, o taip pat mano du apjungtus straipsnius [3,4] pdf formate, kad būtų maloniau skaityti. Literatūra: 1. 2018-12-13 straipsnis „Žurnalistų etikos inspektorė Gražina Ramanauskaitė pradėjo domėtis, kur dingo Deimantė Kedytė“ (ht*tps:/*/ww*w.laisvaslaikrastis.*lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7831:zurnalistu-etikos-inspektore-grazina-ramanauskaite-pradejo-dometis-kur-dingo-deimante-kedyte&catid=31&Itemid=101). 2. 2018-12-17 straipsnis „ŽEIT tyrimas dėl Deimantės Kedytės?” (ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.*eu/zeit-tyrimas-del-deimantes-kedytes97290/). 3. 2018-11-18 straipsnis “JAV Helsinkio komisijoje dr. Vytauto Matulevičiaus liudijimo pliusai ir minusai (I)” (ht*tps:/*/ww*w.laisvaslaikrastis.*lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7643:jav-helsinkio-komisijoje-dr-vytauto-matuleviciaus-liudijimo-pliusai-ir-minusai-i&catid=31&Itemid=101), (ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.*eu/jav-helsinkio-komisijoje-drvytauto-matuleviciaus-liudijimo-pliusai-ir-minusaii97006/). 4. 2018-11-20 straipsnis “JAV Helsinkio komisijoje dr. Vytauto Matulevičiaus liudijimo pliusai ir minusai (II)” (ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.*eu/jav-helsinkio-komisijoje-drvytauto-matuleviciaus-liudijimo-pliusai-ir-minusaiii97016/). 5. 2016-09-11 straipsnis “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo” [5] (ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.*eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825). P.S. Nekantriai laukiu pastabų. Pastabų nebuvimas reikštų, kad pacituotieji straipsniai atitinka aukščiausius etikos reikalavimus. Būtų malonu viešai padiskutuoti. Šį emailą išsiunčiu suinteresuotoms redakcijoms, visiems biudžetinės įstatigos ŽEIT darbuotojams (viso 16-ą emailų), suprantama Seimui, Vyriausybei bei prezidentūrai netgi tulpių adresu. Pagarbai dr. Jonas Ramanauskas joramlt*yahoo.com 2018-12-1916. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2018-12-19 16:45:39)
(98.213.209.6) Parašė:

to "15. Atsikabinkit (2018-12-19 06:43:58) (184.90.113.109) Parašė: nuo svetimo vaiko, senas pedofile Ramanauskai Joramlt ir visa jūsų patvorinė kedopedikų gauja."*** Kviečiu tamstą išsigimėlį, pasireiškiantį kaip kgb srutos, nedelsniat kreiptis į Lietuvos įstaigas, prokuratūrą, teismą, policiją, kad būtų man iškelta baudžiamoji byla pagal FAKTUS, kuriuos tikiuosi pateiksi? O juk išsigimėli, jokių faktų nėra, tik tavo kgbsitinė iškrypėliška makaulė taip sugeba. Turi problemų savo makaulėje, o jas ne taip lengva iškrapštyti. Taigi tamstai teks visą savo gyvenimą su tokia ligota galvele ir gyventi. Tikrai nepavydžiu, esi savo nelaimės kalvis. Iš tikro, jei turėtum nors mažiausius faktus, tai jau tikrai būtum čia ir PASKELBĘS. O tas tamstos komentaras ir parodo.... esi kgbsitinė šiukšlė, iškrypėlis. O dabar tau sudaroma labai palanki situacija įrodyti, kad tamstos komentaras yra TEISINGAS ir tuomet išplausi savo kailį. Manau, kad sutriumi ir nustipsi. :)15. Atsikabinkit
(2018-12-19 06:43:58)
(184.90.113.109) Parašė:

nuo svetimo vaiko, senas pedofile Ramanauskai Joramlt ir visa jūsų patvorinė kedopedikų gauja.14. Eivis
(2018-12-18 08:40:46)
(82.145.208.167) Parašė:

Ieškokit,ieškokit ne tik Deimante,bet ir jos pussesere,visus dingusius,parduotus turtingiems norvegams bei iškripėliams.13. velesas - 12. Nu jo...
(2018-12-18 00:02:42)
(86.38.36.141) Parašė:

Grynai atsitiktinai patapau liudininku. Tiesą sakant, vaizdelis buvo ni koks :))) Bet , kaip minėjau, reikia pripažinti, Staska be kovos nepasidavė. Aišku, nuo to agonija tik kiek prasitęsė. Na, bet tikėkimės, jog Stasiukas kaip tas feniksas pakils :D))))12. Nu jo... velesui
(2018-12-17 23:56:01)
(188.69.197.165) Parašė:

Kažką praleidau... ??? Stasys su b*rkakakliu gi buvo ekspertų Raudonojoje knygoje, kaip saugotina rūšis... :D11. velesas -10. jeronimas
(2018-12-17 23:37:30)
(86.38.36.141) Parašė:

Deja, bet taip ir yra. Šįryt užtraukė mūsų Staselį. Tiesa, anas lengvai nepasidavė, bandė šakotis :))) Bet jėgos per daug nelygios... Krito Staselis...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras