2024 m. birželio 20 d.

 

„Alfa“: D. Valys šantažuoja Seimo narius ir slaptai tariasi su „Drąsos kelio“ frakcija

36
Paskelbta: 2013-09-11 08:48 Autorius: Naujienų redaktorius
Stasio Žumbio nuotr., „ve.lt“
Stasio Žumbio nuotr., „ve.lt“

Publikacijos pabaigoje rasite A. Stancikienės komentarą: „alfa.lt paskelbė melą

Pavasarį Seimas atmetė siūlymą pritarti praėjusių metų Generalinės prokuratūros ataskaitai, o galutinai parlamentarai vėl balsuos rudens sesijoje, todėl daugiau nei trejus metus Generalinei prokuratūrai vadovaujantis „kišeniniu“ prezidentės Dalios Grybauskaitės prokuroru vadinamas Darius Valys gali netekti pareigų.

Tačiau generalinis prokuroras ėmėsi desperatiškų veiksmų postui išsaugoti, rašo naujienų tinklalapis „alfa.lt“. Įvairioms frakcijoms priklausantys Seimo nariai LNK „Alfa“ savaitei“ ir naujienų tinklalapiui „alfa.lt“ atskleidė, kad D. Valys jiems skambinėja ir siūlo slaptus susitarimus.

Konfidencialaus Generalinės prokuratūros vadovo skambučio esą sulaukė ir „Drąsos kelio“ frakcija parlamente. Teigiama, kad D. Valys šios frakcijos lyderės Neringos Venckienės bendražygiams leido suprasti, jog mainais už pritarimą ataskaitai ir išsaugotą postą N. Venckienės byla pagal šešis Baudžiamojo kodekso straipsnius gali būti nutraukta. Neva mesta užuomina, kad nepritarus ataskaitai bylų gali padaugėti. Esą politikė, kuriai skambino D. Valys, pati turi reikalų su teisėsauga.

Dabar esą aiškėja, kad po generalinio prokuroro D. Valio ir „Drąsos kelio“ frakcijos Seime atstovės pokalbio N. Venckienės paieška įstrigo.

Generalinis prokuroras tvirtina negavęs informacijos apie N. Venckienę, o policijos generalinis komisaras tvirtina ją jau senų seniausiai perdavęs prokurorams.

alfa.lt“, „ekspertai.eu“ inf.

Ekspertai.eu susisiekė su Seimo nare Aurelija Stancikiene, kuri šiuo metu yra vienintelė „Drąsos kelio“ frakcijai Seime priklausanti moteris politikė ir vienintelė atitinka alfa.lt paskelbtą aprašymą asmens, kuriam D. Valys neva skambino, siūlydamas sandėrį – mainais už pritarimą jo ataskaitai nutraukti N. Venckienei iškeltas bylas.

A. Stancikienė kategoriškai paneigė alfa.lt paskelbtą informaciją. „Galite parašyti, kad alfa.lt paskelbė melą“, – sakė Seimo narė.

Anot jos, „Drąsos kelio“ frakcija iš tiesų sulaukė D. Valio skambučio, tačiau pokalbis įvyko ne pastaruoju metu ar per parlamentarų vasaros atostogas, o dar birželio mėnesį, praėjusios Seimo sesijos metu, prieš balsavimą dėl generalinio prokuroro ataskaitos, ir jokių pasiūlymų ar užuominų politikai neišgirdo.

„D. Valys siūlėsi ateiti į susitikimą su mūsų frakcija, kad, anot jo, paaiškintų mums situaciją teisėsaugoje ir Garliavos istoriją, nes iš žiniasklaidos mes esą galime būti susidarę klaidingą įspūdį. Tačiau mes atsisakėme susitikti. Kodėl? Nes jau buvome susidarę visiškai aiškią nuomonę iš to, kaip jis atsakinėjo į mūsų klausimus stovėdamas Seimo tribūnoje, kaip elgėsi su Antikorupcijos komisija, kuri, vykdydama parlamentinę kontrolę, prašė suteikti informaciją ir atsakyti į klausimus apie vilkinamus ar nutrauktus rezonansinius tyrimus. Ir tada, ir dabar mūsų pozicija nesikeičia – D. Valys nėra tinkamas eiti generalinio prokuroro pareigas“, – ekspertai.eu sakė A. Stancikienė.

Paprašyta pakomentuoti priežastis, dėl kurių alfa.lt paskelbė melagingą informaciją, Seimo narė pasidalijo prielaida, kad ši žiniasklaidos priemonė ar joje dirbantys žurnalistai užsiima „politiniais žaidimais“.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
36. antanas
(2013-09-16 21:17:44)
(78.58.96.47) Parašė:

Aš taip pat manau, kad D. Valys nėra tinkamas eiti generalinio prokuroro pareigas.35. brudas yra tas Valys
(2013-09-14 15:20:14)
(142.4.210.25) Parašė:

Idomiausia,kad nera nei vieno ikalcio ar irodymo,kad saude Drasius Kedys{visi zinom,kad jis -ne zudikas},bet jau sukuria jo bendrininkus ir juos teisia.Labiausiai gaila Ivanausko.Dabar bando susidoroti su visais,kurie palaike ir palaiko Drasiu Kedi ir jo tevus bei teta.Del vaiku prievartautoju saugumo persekioja niekuo detus zmones.Na,cia taskas dar nebus padetas... Atoveiksmis visada lygus veiksmui.34. karrrr
(2013-09-13 10:47:15)
(85.206.25.171) Parašė:

Ant geriausių teisėjų pilamas purvas(N.Venckienės)ir norima žūt būt susidorot, nes tokių pūlinių teisėsmaukoje nereikia, tiesiog- neparanku. Reik "pakabintų", kuriais galima būtų manipuliuoti.33. 28 Romas komentarui
(2013-09-12 00:53:04)
(86.18.188.109) Parašė:

nujo ...apsijuoks jie manau su tais zaidimais ,kazkokio vedejo rezisuojamo spektaklio...jei tos pedofilijos nebuvo ,tai kodel tie zudymai buvo??uztat ir emigruoja is lietuvos is to durniaus laivo zmones/ nes oro gali pritrukti ten gyvenant nuo tos neteisybes...o alfa mazai kas beskaito .gerb.Stancikienei didziausia pagarba!32. to 29
(2013-09-12 00:20:10)
(78.62.128.210) Parašė:

O kas jums čia keisto? Kai Mockui, įeinančiam į turtingiausių Lietuvos žmonių penketuką, atsibodo būti tik šnapso ,statybų ir kt. verslo magnatu, jis nusipirko ne tik portalą alfa, bet ir LNK, BTV. Valdydamas tokį riebų gabalą žiniasklaidos, jis užsimanė būti įtakingu žaidėju ir politikoje. Beje, aš vis atsimenu prieš keletą metų jo ginčą kažkurios tv eteryje su Ž.Marcinkevičiumi iš "Vilniaus prekybos". Tasai Mockų į akis pavadino buvusiu KGB agentu. Kas galėtų paneigti, kad Marcinkevičius nebuvo teisus?... O į kokį klusnų, gerai nušertą ciuciuką pavirto anksčiau daugelio žmonių gerbtas Tomas Dapkus, atsidūręs alfoje? Tikras intriganto Gaivenio klonas.31. tiesos
(2013-09-12 00:14:07)
(78.62.81.149) Parašė:

visi išalkę ir alks dar labiau. Vaikai - mūsų gyvenimo gėlės. Jei jų neišsaugojome, ko vertas mūsų gyvenimas.30. Tai daug ką pasako
(2013-09-11 23:25:22)
(92.20.167.32) Parašė:

Kad teisingumo Lietuvoje nėra, tai visi sužinojome akivaizdžiai: visa Lietuva matė , kai plikis nešė klykiančią mergaitę, o visos Lietuvos"prokurorai"nematė kad ir kiek pylė pamazgas ir purvą ant Kedžių ir Venskų, nei viena sekundę nesuabejojau jų TIESA.Jų ir mažosios mergaitės. O kai prokuroras Betingis nuėjo dirbti pas plikį tai dar ir užtvirtino, kad tai TIESA.Lietuvoje nebuvo desovietizacijos ir valdo tie patys stribai bei jų palikuonys kaip ir prie ruso. O jų tikslai tie patys - meluoti ir pelnytis iš valstybė .29. atsargiau
(2013-09-11 22:44:47)
(198.245.73.91) Parašė:

Jau seniai alfa.lt elgiasi keistai.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras