2024 m. vasario 25 d.

 

„Kino pavasaris“ suteiks galimybę studentams visus filmus pamatyti nemokamai

Paskelbta: 2014-02-03 12:36 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. R. Daskevičiaus
Nuotr. R. Daskevičiaus

19-ojo „Kino pavasario“, vyksiančio kovo 20 – balandžio 3 dienomis, metu 40 Vilniaus ir 10 Kauno studentų galės nemokamai išvysti visus festivalio filmus. Ši festivalio edukacinė iniciatyva yra skirta studentams, kurie domisi kinu ir nori gilintis į šią meno sritį, susipažinti su kino kūrėjais, industrijos atstovais, kino renginių organizavimo užkulisiais. „Kino pavasario“ suteikta galimybe galės pasinaudoti bet kurios pakraipos mokslus studijuojantys jaunuoliai.

Nuo vasario 3 iki vasario 28 dienos tereikia užpildyti „Kino pavasario“ svetainėje esančią anketą. Atsižvelgiant į motyvaciją, bus atrinkti tie studentai, kurie ne tik nori pamatyti puikius geriausių pasaulio kūrėjų darbus, bet ir gautus įspūdžius, žinias panaudoti savo studijomis ir asmeninei patirčiai praplėsti.

„Gal kam nors tai bus savotiškas atradimas, įkvėpimas ir paskata pasukti su kinu susijusios profesijos keliu ar vėliau save realizuoti kino industrijoje. Esu įsitikinęs, kad kinas, ypač tas, kurį rodome festivalio metu, yra tobula edukacinė priemonė, kartais daug efektyvesnė nei tradicinės pamokos ar paskaitos. Labai norėtųsi, kad švietimo institucijos į tai atkreiptų dėmesį ir integruotų kiną į mokymo programas, nes tokia praktika jau ilgą laiką sėkmingai naudojama daugelyje kitų šalių, – tikisi festivalio vykdomasis direktorius Algirdas Ramaška. – Dar viena svarbi festivalio naujovė – darbo dienomis bus organizuojami ir specialūs seansai jaunimui bei senjorams, kuriems bus specialiai parinkti aktualūs filmai ir sudarytos sąlygos juos pamatyti gerokai pigiau.“

Visi Vilniaus ir Kauno studentai kviečiami nedelsti ir registruotis „Kino pavasario“ svetainėje.

Anketą galite rasti čia:

http://www.kinopavasaris.lt/akreditacijos-studentams

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras