2024 m. gegužės 30 d.

 

„Miškas ošia“: birželį Užupio krantus skalaus muzikos jūra

2
Paskelbta: 2018-05-21 12:09 Autorius: Giedrė / „Tilto namai“

Kokybiško laiko pasiilgusius vilniečius ir miesto svečius Downtown forest hostel & camping komanda birželio 13-ąją kviečia į nepaprastą vietą, kurioje skambės nepaprasta muzika. Petro Geniušo ir Liudo Mockūno duetas susirinkusiems pristatys naujais meniniais ieškojimais ir atradimais pulsuojantį sumanymą, kuriame puikiai sudera dviejų itin savitų atlikėjų meninė raiška.

„Jūra miške“ – tai muzika, besiskleidžianti dueto improvizacijų miške, čia pat paklūstanti bendrai interpretacinei logikai. Atlikėjų kuriamas muzikinis pasaulis sunkiai telpa į vieno muzikinio stiliaus rėmus. Čia išgirsite ir romantinės, ir impresionistinės, ir šiuolaikinės, klasikinės, džiazo bei laisvosios improvizacinės muzikos elementų. Tai kelionė muzikos labirintu, kuriame abu muzikai klajoja atrasdami vis naujų, netikėtų posūkių bei susitikdami ties tais pačiais išėjimais į M. K. Čiurlionio muzikos erdves.

Iš Lietuvos atlikėjų Petras Geniušas išsiskiria interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis, bet pasiteisinančiomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia ne tik rečitalius, bet dažnai pasirodo ir su scenos kolegomis. Nenuilstantis noras plėsti muzikinį akiratį P. Geniušą skatina nuolatos ieškoti – nuo anglų virginalistų ir įvairių pasaulio tautų folkloro iki avangardinės muzikos, džiazo ir net elektronikos.

Kartu su P. Geniušu miške gros saksofonistas Liudas Mockūnas – kryptingai dirbantis ir be atvangos grojantis, jis pelnė rimto ir į kompromisus nesileidžiančio muziko reputaciją. Liudo Mockūno muzika klausytojai mėgavosi beveik visoje Europoje, JAV, Izraelyje, Turkijoje, Japonijoje bei Kinijoje. Muzikantas nuolat bendradarbiauja su Marc‘u Ducret, Barry Guy, Vladimiru Tarasovu, Stefan‘u Pasborg‘u, Mats‘u Gustafsson‘u, Jacob‘u Anderskov‘u, Mikko Innanen‘u, Copenhagen Art Ensemble ir kt., yra grojęs su Andrew Hill‘u, Scot‘u Colley, Nasheet‘u Waits‘u.

Bilietus į koncertą „Jūra miške“ jau galite rasti Tiketos bilietų kasose. Tai – trečiasis vasaros programos „Miškas ošia“, kurią paruošė Downtown forest hostel & camping komanda, koncertas. Ošdamas miškas visą vasarą kvies pačius išrankiausius melomanus išgirsti tuos, kuriuos myli labiausiai. Organizatoriai žada, kad šią vasarą miške išgirsite visko: nuo profesionalų atliekamų subtilia klasika skambančių akordų iki šokti kviečiančių ritmų. Daugiau apie „Miškas ošia“ programą rasite Downtown forest hostel & camping Facebook paskyroje.

Daugiau apie renginį: facebook.com

Renginio bilietai: tiketa.lt

Video reportažas apie projektą: 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. ahą
(2018-05-21 18:38:58)
(78.62.225.181) Parašė:

wada asa1. ar ožys su baltu bilietu
(2018-05-21 13:51:07)
(185.217.95.199) Parašė:

atoš?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras