2024 m. birželio 23 d.

 

„Mokslo sriuba” vėl džiugins žiūrovus

Paskelbta: 2013-10-09 15:02 Autorius: ekspertai.eu

Prasideda trečiasis „Mokslo sriubos” sezonas.

Kaip mes gyvename? Ar mes esame laimingi? Kuria kryptimi žingsniuoja
mūsų civilizacija? Trumpėjant dienoms ir nuo medžių krentant lapams,
jaunieji mokslo populiarintojai vėl džiaugsmingai kviečia ragauti
„Mokslo sriubą“. Naujasis mokslo ir technologijų pažinimo sezonas
prasideda jau šį šeštadienį, spalio 12 dieną.

„Mes esame jauni žmonės (daugiausia studentai), savanoriai, susibūrę į komandą, populiarinančią mokslą visuomenėje. Tai darome kurdami įdomią interneto TV laidą „Mokslo sriuba“ ir rašydami šviečiančias žinutes veidaknygėje. Mokslo sriuba yra apie įdomiausius viso pasaulio mokslininkų išradimus, neįtikėtinus eksperimentus, tyrimus, projektus, vystomas naujausias technologijas, revoliucines idėjas bei iššūkius žmonijos pažangai. Mūsų tikslas yra žmonėms parodyti visai kitokį pasaulį, nei daugelis jį įsivaizduoja. Ne tik apie tai kas mūsų laukia ateityje, o kokios galimybės jau yra šiandien. Ką gali žinoti, gal net pavyks vieną kitą moksleivį įkvėpti žengti mokslininko specialybės keliu?” – taip save pristato projekto autoriai.Interneto TV laida „Mokslo sriuba" - tai ne pelno siekianti jaunų žmonių iniciatyva populiarinti mokslą visuomenėje. „Mokslo sriuba" kuriama bendradarbiaujant su Baltijos pažangių technologijų institutu. Patronažą šviesiai suteikia Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras