2023 m. rugsėjo 29 d.

 

Anušauskas: mus vienija bendra grėsmė – turime galvoti ir apie bendrą atsaką

1
Paskelbta: 2023-05-11 08:36 Autorius: ekspertai.eu


Krašto apsaugos ministras, labiau žinomas kaip anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas, Arvydas Anušauskas susitiko su naujai paskirtu Lenkijos ambasadoriumi Konstanty Radziwiłł.

„Vertiname aktyvų Lenkijos vaidmenį užtikrinant mūsų regiono saugumą, dalyvavimą NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse, dvišales iniciatyvas tarp mūsų šalių Specialiųjų operacijų pajėgų. Mus vienija bendra grėsmė – tad turime galvoti apie bendrą atsaką. Turime tęsti intensyvų dvišalį politinį – karinį bendradarbiavimą“, - lenkui pasakė A. Anušauskas, padėkojęs ir už Lenkijos lyderystę remiant Ukrainą.

Pasak A. Anušausko, abi šalys bendromis jėgomis NATO viršūnių susitikime Vilniuje turi siekti sprendimų dėl regioninių gynybos planų ir gynybos sustiprinimo, išankstinio pajėgų dislokavimo, susitarimo dėl 2 proc. BVP skyrimo gynybai ir paramos Ukrainos integracijai į NATO.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. nuo bendrų grėsmių
(2023-05-12 15:23:04)
(90.138.241.28) Parašė:

yra bendras atsakas/priemonė -DICHLAFOSASParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras