2024 m. birželio 14 d.

 

Apie simbolius (video)

Paskelbta: 2010-10-25 04:16 Autorius: ekspertai.eu
SimboliaiSimboliai visais laikais žmonių gyvenime turėjo ir turi didelę reikšmę. Kartais žiūrint į simbolius nereikia platesnių komentarų - viskas ir taip tampa aišku.Jūsų dėmesiui du video palyginimui iš dviejų renginių vykusių beveik tuo pačiu metu: apie jubiliejinius 70-uosius metus mininčios Lietuvos kino studijos sunaikinimą ir naujausių Lietuvos laikų skulptūros atidarymą.Kol vieni piktinosi ir gedėjo, kiti pagal fonogramą dainavo dainas apie krantus ir kaip jie tiki laisve. Kol komerciniai kanalai rungiasi kuris geriau šoka kaip moka, valstybinis ruporas LTV paleido į rinką naują šou projektą "verk su manimi", darbiniu pavadinimu "paminklo "Laisvės kelias", kitaip dar liaudyje dar vadinamu tiesiog WC siena, atidengimo ceremonija". Simboliška - šios sienos statybai valdžia nepagailėjo atseikėti pinigų net ir iš katastrofoms ir nelaimėms skirto Vyriausybės rezervo fondo. Po dviejų simbolinių aktų - Kino studijos sugriovimo ir WC sienos atidarymo koncerto, valstybė vis labiau darosi panaši į jau niekaip neatsigaunančią alkoholikę, pateikiančią viešai vis daugiau kraupių grimasų. Simbolinis klausimas kas keli metai vietomis besikeičiantiems valdantiesiems: ar pasitelks "valstybė" Baltarusijos ir Rusijos jėgos struktūrų pagalbą, malšinant būsimus visuomenės neramumus Lietuvoje?  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras