2024 m. liepos 16 d.

 

Ar policijai jau pavyko nustatyti, kas toks ir ko siekė A. Puzinas?

Paskelbta: 2012-02-08 11:14 Autorius: ekspertai.eu

Valdovų rūmai2010 metų rudenį EKSPERTAI.EU paskelbė UAB "Vekada" elektrikų brigadininko Jurijaus Barvainio laišką adresuotą premjerui Andriui Kubiliui. Nuoširdžiame laiške Vyriausybės vadovui buvo rašoma ne tik apie vagystes statomuose Valdovų rūmuose ir išvardinamos galimų vagių pavardės, bet ir nurodomi Darbo kodekso pažeidimai.

"Užkirskite kelią vagystėms ir tikrai papildomų pinigų Valdovų rūmų statyboms nereikės skirti", - tąkart prašė brigadininkas Jurijus Barvainis Premjero. Apie visą tai plačiau rašėme straipsnyje  "Elektrikų brigadininko laiškas privertė kreiptis į Policiją".

Visuomenei pradėjus domėtis šia istorija išaiškėjo, kad sutelktomis policijos pastangomis, daugelį mėnesių trukusios operacijos dėka pavyko nustatyti, kad joks J. Barvainis jokio laiško Premjerui nerašė.

Policijos tyrėja Aušra Atkočiūnaitė informavo, jog "kadangi, pasak J. Barvainio, jis šio skundo nerašė, apie tai informavo aukščiau minėtas institucijas, nurodydamas, jog šį skundą jo vardu galėjo surašyti A. Puzinas".

Apie visa tai prieš metus skelbėme publikaciją "A. Puzino pėdsakas Valdovų rūmų istorijoje kol kas neįminta mįslė".

Šiandien EKSPERTAI.EU kreipėsi į policijos komisarą Saulių Skvernelį, klausdami, ar nors kiek per kelis metus pasistūmėjo ikiteisminis tyrimas? Ar jau nustatytas A. Puzino vaidmuo šioje istorijoje? Ar jau išsiaiškinta kas toks yra A. Puzinas, kuris galėjo surašyti skundą J. Barvainio vardu? Ar jis taip pat UAB "Vekada" darbuotojas? Ar jis veikė ne vienas? Ar jis šiuo metu areštuotas? Ar jam taikomos kokios nors kitos kardomosios priemonės?

Prieš metus eiliniai piliečiai nerimavo, kad iš visos pateiktos policijos medžiagos matyti, kad tiriama tik galima J. Barvainio skundo klastotė, tačiau visiškai netikrinama A. Puzino skunde išdėstyta šokiruojanti informacija apie nežabotas vagystes statomuose Valdovų rūmuose.

"Kokia situacija šiai dienai? Ar gali policija jau pateikti nors kokios informacijos visuomenei šiais klausimais?", - piliečiai paklausė policijos vadovo.

Daugiau įdomios informacijos apie šią išskirtinę detektyvinę bei įžūlių vagysčių istoriją, prisidengiant būsimo paveldo statybomis, daugiau rasite temoje "Valdovų rūmai".

P.S. Primename, kad pagal iki šiol galiojantį 2000 m. spalio 17 d. įstatymą Nr. VIII-2073 Valdovų rūmai pilnai turėjo būti užbaigti iki 2009 metų vasaros. Tam reikalui, beveik 10 metų iš eilės, kai jokiomis krizėmis net nekvepėjo, buvo skiriamas nelimituotas finansavimas iš valstybės biudžeto. Nesunku suprasti, kad nemaža dalis pinigų nuėjo į šalį, apie ką ir bandė Vyriausybės vadovui pranešti A. Puzinas, suklastojęs elektrikų brigadininko J. Barvainio parašą.

P.P.S. J. Barvainio (kurį galimai parašė A. Puzinas) laiškas Premjerui:
Barvainio laiškas

 

 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras