2024 m. kovo 3 d.

 

Areštuotas maskvietiškas mini kėvišas

Paskelbta: 2010-09-29 05:55 Autorius: ekspertai.eu
KultūrininkaiPraėjusią savaitę Tverės teismo spredimu buvo suimtas Valstybinio akdeminio centrinio S. V. Obrazcovo vardo teatro direktorius Andrejus Aleksejevičius Lučinas.Lenta.ru praneša, kad jis areštuotas iki lapkričio 3 dienos įtariant 12 milijonų mokesčių mokėtojų rublių (milijono litų) vagyste. A. Lučinui iškelta baudžiamoji byla. A. Lučinas Valstybiniam akademiniam teatrui vadovavo nuo 2008 m. kovo mėnesio. Tų pačių metų vasarą teatre buvo pradėti dideli remonto ir rekonstrukcijos darbai. Tyrimo duomenimis, valdininkas paruošė suklastotus dokumentus, kad kelios fiktyvios kompanijos galėtų dalyvauti konkursuose bei gautų valstybinius užsakymus spektaklių "Figaro vedybos", "Coliukė", Pelenė", "Buratinas" rekvizito gamybai ir t.t. Žinoma, nušvilptas milijonas litų yra tiesiog juokinga suma palyginus su lietuviškųjų kėvišų „apyvartomis“, kuomet vien per garsiąją Operos ir teatro renovaciją pasisavinta dešimtys milijonų Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigų. Prieš veldamasis į finansines machinacijas A. Lučinas galėjo pasikonsultuoti su mūsiškiu Gintautu Kėvišu. Jis būtų sužinojęs, kad pačiam klastoti dokumentus yra labai rizikinga. Skirtingai nei A. Lučino atveju Maskvoje, iškilus analogiškai bėdai Lietuvoje valstybinės institucijos – Prokuratūra, FNTT – atskuba į pagalbą žmonėms, kurie daro rimtą biznį iš mokesčių mokėtojų pinigų įsisavinimo. Šios institucijos, iškilus reikalui, ne areštuoja valstybinės reikšmės machinatorius, bet atvirkščiai – visus reikalingus dokumentus sutvarko taip, kad niekas negalėtų prisikabinti. Kėvišizmas kultūroje – ne vien tik Rytų Europos reiškinys. Esame skelbę apie latviškuosius kėvišus, o netrukus informuosime ir apie austriškąjį kėvišizmo atvejį.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras