2023 m. gruodžio 2 d.

 

Artūras Zuokas ir VEKS direktorė vėl kartu

Paskelbta: 2009-11-22 18:02 Autorius: ekspertai.eu

Žymioji Elona Bajorinienė VŠĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009” projekte (VEKS) užėmė direktorės pareigas, iš kurių buvo atleista šį pavasarį.

E.Bajorinienė ir A.Zuokas jau ir vėl kartu Atleista buvo todėl, kad per trumpą laiką spėjo pasižymėti kaip efektingų  „gyvūnų”, „žmonių programų”, komercinių koncertų, begalės internetinių svetainių, fejerverkų ir daugelio kitų, kaip pati teigė, „unikalių renginių, peržengusių neperžengtas platformas” organizatorė. E. Bajorinienė išgarsėjo ne tik „įstabiais” renginiais, bet ir užsitarnavo nepailstamo valdiškų pinigų švaistymo ir įsisavinimo formų specialistės vardą. Dėl šios moters galimai nusikalstamos veikos į prokuratūrą dar 2008 metų vasarą kreipėsi net pats tuometinis kultūros ministras Jonas Jučas, pavadinęs VEKS aferą „puota maro metu”. Įdomu tai, kad ištikimiausi E. Bajorinienės partneriai tinklapyje menufaktura.lt iki šios dienos E. Bajorinienę tituluoja VEKS direktore: VEKS direktorė Elona Bajorinienė Tačiau tai netiesa – ji nebėra VEKS direktore. VEKS direktoriumi dabar paskirtas darbuojasi Rolandas Kvietkauskas. Todėl skelbti netiesą ir dar už mokesčių mokėtojų pinigus išlaikomame tinklapyje yra neleistina. „ekspertai.eu” informuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondą, kuris ir skyrė finansavimą minėtam tinklapiui, kad atidžiau žiūrėtų, kam dalina valstybės pinigus. Nederėtų skirti lėšas dezinformaciją skleidžiantiems portalams. P.S. Video, kaip A.Zuokas pasakoja apie apsivogusią buvusią VEKS direktorę E.Bajorinienę galima pamatyti čia: Komentarą apie dienraščių lyderyje VEKS organizatorių publikuojamą tekstą (kurį platina ir menufaktura.lt) galima paskaityti čia. Daugiau apie nacionalinę aferą VEKS galima rasti čia. O čia puslapis iš tinklapio menufaktura.lt, kur E.Bajorinienė iki šios dienos pristatoma kaip VEKS direktorė. P.P.S. Jei E.Bajorinienė net ir šiandien VEKS direktorė, tai gal ir A.Zuokas šiandien VEKS tarybos pirmininkas?
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras