2024 m. liepos 23 d.

 

G. Babravičius: „Pradėsiu gero VEKS vardo atgavimo kampaniją“

Paskelbta: 2010-03-24 11:03 Autorius: ekspertai.eu

VEKS valdybos pirmininkasDaugiau kaip mėnesį nebeveikia šimtus tūkstančių litų kainavęs nacionalinės programos "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" (VEKS) tinklapis anglišku pavadinimu culturelive.lt. Kada jis pradės vėl funkcionuoti, kol kas neaišku. Žinant, kad visai neseniai "išsilydė" daugiau negu pusė milijono litų kainavusi virtuali Vilniaus vizitinė kortelė, neveikiantis VEKS tinklapis kelia nerimą visuomenei. Ekspertai.eu kreipėsi į patį VEKS valdybos pirmininką Gintautą Babravičių, prašydami plačiau paaiškinti susiklosčiusią situaciją.

Kaip informavo VEKS valdybos pirmininkas Gintautas Babravičius, šiuo metu vyksta intensyvios „trivialios perdavimo procedūros“.

Vicemeras dar prieš savaitę teigė, kad „diena šen, diena ten ir VEKS tinklapis bus paleistas“.

Deja, tinklapis iki šiol nėra „paleistas“. Politikas užsiminė, kad tinklapis šiuo metu neveikia todėl, kad „gal susidarė skolos buvusiems tiekėjams“ ir t.t.

Visais šiais klausimais pasiūlė kreiptis į savo pavaldinį VšĮ VEKS direktorių Rolandą Kvietkauską. Tačiau ir R. Kvietkauskas jokio paaiškinimo, kodėl prabangi svetainė neveikia, taip pat nepateikė. Pats G. Babravičius pranešė, kad kai VEKS kontorą uždarys, tai šį tinklapį aptarnaus Savivaldybės kultūros ir sporto departamento kultūros skyrius. VEKS tinklapis bus tobulinamas, prie esamos (šiuo metu nesamos) informacijos VEKS darbuotojai pridės ataskaitas apie visus VEKS programos pasiekimus.

Tarnautojo įsitikinimu, kad „mažai kas žino, kad VEKS tinklapis buvo pagamintas pusvelčiui, kad esmė – jo aptarnavime, t.y. kokybiškos info savailaikis pateikimas, o tam reikia resursų taip pat, ir daugiau, nei technologiniam sprendimui“.

„Dabar ta platforma – tik virtualus archyvas (muziejus, talpykla, kaupykla ar pan.), nes jokių aktyvių veiksmų nevyksta. O VEKS gero vardo atgavimo kampaniją pradėsiu, kai Kultūros ministras pasikeis, dabar – beviltiška, daugiau žalos padaro, nei eksperty.ru kartu su ambasada iš Latvių gatvės. Buvusios platformos panaudojimo problemą nagrinėju, bet esamos medžiagos išsaugojimas lyg ir garantuotas, o kuri platforma bus naudojama kultūros ir miesto marketingo reikmėms (VEKS ar kitos naudojamos) – spręsiu vėliau“, - sudėtingai aiškino politikas.

Taip pat Vilniaus vicemeras, turbūt reaguodamas į skandalingus jo partiečių „kultūrinius“ nuotykius prasitarė, kad „Gintautas Kėvišas – zuokistas, o ne babravičistas“.

Todėl „nelabai domina jo likimas“.

„Vagys turi sėdėti – visą gyvenimą tą kartojau, pozicija nesikeičia. Jei vagis – baus, jei ne – putos be reikalo“, - neabejoja miesto vicemeras.  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras