2023 m. gruodžio 6 d.

 

Kaip Lietuvos banko valdybos pirmininkas supažindino su 3P principu

53
Paskelbta: 2015-01-09 21:15 Autorius: ekspertai.eu

Lito sunaikinimo ir euro įvedimo propagandai buvo skirta daug dėmesio ir biudžeto pinigų. Žmonės buvo informuojami apie didelę euro naudą, dar ženkliau gerėsiantį ir taip gerą gyvenimą. Televizijose be sustojimo sukosi reklaminiai klipai, miestų gatvėse puikavosi miližiniški stendai su blondinėmis, kurios rankose laiko ilgai visų lietuvių lauktą eurobanknotą. Valdžia dosniai dalino ilgus patarimus ir mokė, kaip reikia atpažinti tikrus eurus nuo padirbtų.

Paskutinėmis praėjusių metų valandomis, prieš pat pradedant Lietuvoje cirkuliuoti eurui, Lietuvos banko valdybos pirmininkas dar kartą pats asmeniškai pademonstravo, dabar jau kiekvienam šalies piliečiui labai svarbios formulės, pavadinimu 3P, veikimo principą.

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
53. Sąmokslo teorija
(2015-04-10 17:18:41)
(188.138.17.15) Parašė:

Kalbama, kad nusižudęs advokatas A.Paukštė savo artimųjų rate buvo prasitaręs, jog jį iš VSD atleido už tai, kad jis "pravertė" Snoro banko užgrobimo operaciją, kurią Grybauskaitės ir prezidentūros nurodymu organizavo VSD kartu su Grybauskaitės statytiniu LB vadovu Vasiliausku ir tuomete finansų ministre Šimonyte. Ir kad, galimai, jį - A.Paukštę, jei ką,- padarys toje istorijoje iešmininku, jei viskas galų gale paaiškės. Atsiminkime, kad viskas Snoro istorijoje prasidėjo nuo prezidentūros užsakytos pažymos apie banką Snorą (?!), kurią VSD parengė dar 2011-06-23d.- 5-ri mėnesiai iki banko Snoras užgrobimo (tą nustatė net Seimo laikinoji tyrimo komisija!). A.Paukštė, kaip VSD valdybos viršininkas, būdamas atsakingas už Snoro užgrobimo operaciją, padarė tą esminę klaidą, kad leido nacionalizuoti jau nusavintą banką, t.y. jau Vasiliausko buvo atsikviestas į Lietuvą ir paskirtas savas laikinasis administratorius S.Friklis ir nacionalizuoti Snoro visiškai nebereikėjo(tai buvo didžiausia klaida, nes po ko reikėjo jau tyčia bankrotinti banką Snoras, kad apkaltinti viskuo Snoro akcininkus!) - nes bet koks teismas pripažintų tokią "nacionalizaciją" neteisėta! Be to ir nepasisekė pagauti Snoro savininkų ir juos sulaikius, dar pačioje pradžioje, "leisti" jiems viską "prisipažinti" ir užspringti nendrės lapu pvz. areštinėje, o po to viską ant jų nurašyti... Ką turime dabar: iš vienos pusės, Snoro akcininkai užsienyje gana sėkmingai ginasi teisiškai ir iš kitos pusės, turime valdžiažmogių chuntos išgrobstytus milijardus iš Snoro, pabrėžiu -milijardus(!!!), ir čia ne milijonai gauti ar, galimai, pavogti iš čžv kalėjimų steigimo, ar kiti iššvaistyti milijonai iš energetikos projektų ir pan....čia milijardai (ir už ką reikės greitu laiku atsakyti)!!! A.Paukštė buvo priimtas advokatu į darbą LB vadovo Vasiliausko mokslo draugo, grupioko ir kambarioko I.Norkaus advokatų kontoroje "Raidla Lejins ir Norcous", kad būtų toliau kontroliuojamas tų pat jėgų, nepaleidžiant jo iš akiračio. Dabar rezultatas : karma???... ar galai į vandenį???...sistema atsikrato nebereikalingų ir daug žinančių???...52. Atrodo
(2015-04-08 19:42:20)
(81.155.54.11) Parašė:

Tas nekaltas vagis Vasiliauskas nepasidrovėtų ir savo mamą apvogti...51. zenis
(2015-04-08 19:36:15)
(2.161.10.119) Parašė:

Kaip anekdote: paciupinejo,pakramte,pauoste ir sako,o sudas gerai kad neuzminiau!!!50. Snoras : tiesa akis bado
(2015-04-07 22:46:36)
(188.138.1.229) Parašė:

Reikia kelti bylą ne tik vykdytojams, o ir Snoro banko antiįstatymiško sužlugdymo užsakovams. Tada pamatysite gijas šio tarptautinio nusikalstamo voratinklio: JAV spec. tarnybos-Švedijos bankų sektorius-LR prezidentūra. Užsakovai buvo verslininkai, susikirtę su Snoro banku konkurse, kurio metu buvo parduodamas bankrutavusio pasaulinės krizės metu ,,Chrysler" lengvųjų automobilių SAAB padalinys Švedijoje. Švedai skambino į JAV spec.struktūras, šios tarpininkavo-skambino Į LR Prezidentūrą, o prezidentūra (suprantate ką turiu galvoj?) atsižvelgė į JAV žvalgybininkų prašymą-rekomendaciją-įsakymą: prisijungė ir VSD... Oficiali Snoro banko apkaltos priežastis - neva, per mažos banko neliečiamos lėšos krizės (kuri įvyktų,jei banko klientai staiga panorėtų atsiimti savo indėlius, nelaukdami sutarties pabaigos termino) padariniams šalinti. Nors iš tikrųjų ši neliečiama banko atsarga Snore buvo reikalaujamos sumos, tačiau bankas Snoras buvo užgrobtas konservatorių-liberalų chuntos ir Snorui nebuvo leista toliau dirbti, paprasčiausiai jį iškart jėga uždarė. O akcininkų, indėlininkų ir klientų pinigus paprasčiausiai išgrobstė. Tiksliau, ketvirti metai žinoma aferiūgų gauja pumpuoja šimtus milijonų iš, neva, numirusio "suvalstybinto" Snoro banko, o pinigai, kaip nekeista, niekaip nesibaigia.49. SUBINĖ
(2015-04-07 20:33:23)
(5.79.68.161) Parašė:

Norėjo Grybauskaitė sunaikinti Rusiją, bet pasirodė, kad subinė per maža, tai moteriškė sunaikino Snorą. Bestija YRA bestija.48. Ko norėt iš korumpuotos teisėsaugos?
(2015-04-07 20:22:04)
(197.231.221.211) Parašė:

Vasiliauskas kartu su švedų bankininkais parengė Snoro užgrobimo ir sunaikinimo planą; Vasiliauskas iš anksto susitaręs pasikvietė į Lietuvą S.Friklį; Vasiliauskas, viršydamas savo įgaliojimus pasirašė su S.Frikliu sutartį; Vasiliauskas su S.Friklio pagalba sufalsifikavo Snoro balansus bei turto trūkumą ir tuo "pagrindu" LB inicijavo tyčinį Snoro bankrotą ; Vasiliauskas leido S.Frikliui už šį "darbą" išsimokėti 5 mln.eurų; Vasiliauskas pasiūlė S.Friklio sėbrą N.Cooperį Snoro bankroto administratoriumi, pažeidžiant galiojančius įstatymus; Vasiliauskas kartu su N.Cooperiu ištratino Snoro kreditorių pinigus šimtais milijonų litų; Vasiliauskas leido N.Cooperiu išsimokėti sau su komanda 206 mln.litų, o Snoro administravimas jau kainavo virš 310 mln,litų!!! Kada Vasiliauskas bus patrauktas baudžiamojon atsakomybėn ?!!Vasiliausko vieta - teisiamųjų suole!!!47. Prokurorai, kodėl netiriate?
(2015-04-07 19:58:22)
(81.155.54.11) Parašė:

Friklio honoraras už Snoro bankroto administravimą - 17;5 milijono litų per penkerius metus,Tai jau kaip ir nebūtina sakyti, kad vagis ir pan. Tai ne tik vagis bet ir vagių pasamdytas vagis. Tiksliau vagių pasamdytas vagis vagių byloje su tikslu - dar sykį apvogti vagių valdomą valstybę46. KODĖL???
(2015-04-07 16:20:18)
(81.155.54.11) Parašė:

Kodėl prokurorai nejudina Snoro užgrobimo režisierių: Grybauskaitės statytinio Vasiliausko ir Šimonytės, juk šie šlykštūs veikėjai vaikšto atsipūtę po Lietuvos banką ir jiems viskas vienodai???Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras