2024 m. birželio 14 d.

 

Boriso Grebenščikovo ir grupės „Akvarium“ koncertą gegužės 7 dieną palaimino Dalai Lama!

Paskelbta: 2014-04-29 07:42 Autorius: ekspertai.eu

Liko tik kelios dienos iki savito ir ryškaus įvykio: vienintelio Boriso Grebenščikovo ir grupės „Akvarium“ koncerto, kuris įvyks gegužės 7 dieną, 19 val. Vilniuje, FORUM PALACE scenoje!

Šis koncertas išsiskiria iš kitų, jau buvusių didžios grupės koncertų, keletu aspektų:

Pirmasis aspektas: šis koncertas skirtas grupės lyderio BORISO GREBENŠČIKOVO 60-ies metų sukakčiai! Jubiliatas labai atsakingai ruošėsi šventiniams koncertams. Tai nepamirštami pasirodymai, pilni meilės ir šilumos!

Antrasis: dar niekada grupė „AKVARIUM“ nebuvo tokia gausi! Scenoje matysime muzikantus, grojusius ir grojančius elitinėse pasaulio grupėse!

Trečiasis: koncertas bus labai subtilus. Jis pulsuos Boriso ir visų muzikantų jausmais dėl šiuo metu susidariusios situacijos pasaulyje: didžiulės įtampos tarp kaimyninių šalių.

Be abejonės, „Akvarium“ koncertas Lietuvoje – pavasario, žydėjimo, vilties ir naujų romantiškų jausmų simbolis. Viso to mums šiandieniniame gyvenime taip reikia. Turime galimybę pasisemti pozityvių emocijų visiems metams! Šviesos ir garso apipavidalinimas – geriausias pasaulyje! Scenografija – nuostabi. Publika turės galimybę pasinerti į nepaprastą pasaulį:  tropikų peizažas, šiuolaikinio būsto kontūrai, budistų šventykla – šių vaizdinių simbiozė sukuria nuostabią atmosferą!

Borisas Grebenščikovas ir visi muzikantai labai gerai pasirengę. 3 valandų koncertas prabėga nepastebimai. Bendravimas su publika pats nuoširdžiausias, šmaikščiausias, pilnas pasitikėjimo. Nebus apsieita ir be siurprizų!

Į Vilnių BG ir „AKVARIUM atvyks iš Rygos po asmeninio susitikimo su Jo Šventenybe Dalai Lama. Muzikantai atsiveš su savimi ir leis visiems klausytojams gegužės 7 dieną Forum Palace pajusti Jo Šventenybės palaiminimą ir geros valios palinkėjimą!

Bilietai į Boriso Grebenščikovo ir „Akvarium“ koncertą gegužės 7 dieną, 19 val. Forum Palace parduodami visose bilietai.lt kasose!

Informacija dėl  bendradarbiavimo, išankstinio bilietų užsakymo, rėmėjų pasiūlymų teikiami telefonais: +370 645 36403, +370 671 76502.

Аквариум – Koncertas „Babilono ugnis“ (2013)

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras