2024 m. liepos 25 d.

 

Darnūs ir suderinti veiksmai su trūkumais? Ar tikrai?

Paskelbta: 2009-10-03 10:47 Autorius: ekspertai.eu

VEKS veikėjos - Bankauskaitė ir Bajorinienė"Trūko konstruktyvaus dialogo su Kultūros ministerija. Mūsų įstaiga net neturėjo 2008 metų patvirtinto biudžeto, disponuojame vos penktadaliu numatytų lėšų, nežinioje pakibo pusė Naujųjų metų renginių, sausio ir vasario projektai, kai kurių iš jų, apkarpius finansavimą, nebus galima įgyvendinti", - skundėsi VEKS vadovės Dalia Bankauskaitė ir Elona Bajorinienė...

Ar tikrai ko nors trūko šios nacionalinės miesto šventės organizaciniuose reikaluose? Kultūros ministerija, VEKS taryba, VEKS direkcija iki šiol buvo kaip vienas ir stiprus kumštis. Visos šios institucijos veikė kaip gerai suderintas laikrodis ir valstybės milijonus ne vienerius metus pumpavo tobulai. To galėtų pavydėt net kitų sričių aferistai.

ekspertai.eu primena kas yra kas: Liberalcentristas Artūras Zuokas - VEKS tarybos pirmininkas ir projekto krikštatėvis. Liberalcentristas Jonas Jučas - Kultūros ministras (Kultūros ministerija VEKS steigėja) Liberalcentristas Gintaras Sodeika - Kultūros viceministras, VEKS tarybos narys. Liberalcentristas Arvydas Šaltenis - VEKS projekto vykdytojos Dailės akademijos prorektorius, VEKS tarybos narys. Taigi apie kokius trūkumus gerbiamos ponios kalbate? Nėra gerai taip kalbėti.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras