2023 m. vasario 3 d.
 

 

Degutienė siūlo rimtai išnagrinėti Kalvarijos kriminalistų kaltinimus aukštiems pareigūnams

Paskelbta: 2010-03-31 11:16 Autorius: ekspertai.eu

Kalvarijos kriminalistų atskleisti faktai, kad aukšti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dalyvauja nusikalstamo pasaulio, susijusio su kontrabanda ir vagystėmis, veikloje, o jų veiklą dangsto aukštesnių teisėsaugos įstaigų vadovai, turėtų būti rimtai išnagrinėti, teigia Seimo Pirmininkė Irena Degutienė.

Kalvarijos kriminalistai atvirai spaudžiami nutraukti pradėtą tyrimą dėl plataus masto kontrabandos. Neturėdami kitos išeities Kalvarijos rajono policijos kriminalistai kreipėsi į generalinį prokurorą, prašydami pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojų Edvardo Bukoto, Kęstučio Kalinausko, Kauno apygardos vyriausiojo prokuroro Kęstučio Betingio ir Policijos departamento generalinio komisaro pavaduotojo Visvaldo Račkausko veiklos.

Parlamento vadovė, vertindama susiklosčiusią situaciją, sakė, jog visuomenėje seniai sklandė kalbos, kad pasienio zonose nemažai pareigūnų įtraukti į kontrabandą.

"Tai labai pavojinga situacija. Ir tai, kas dabar išaiškėja, arba šitie faktai, kurie yra iškelti, tai man net susidaro toks įspūdis, kad gyvename kaip Italijoje, iš kino filmų žiūrint. Galbūt tos apraiškos ir seniai buvo, tačiau žmonės nedrįso šnekėti garsiai. Tai, kad žmonės išdrįso kalbėti ir bandyti įrodyti tiesą, - teigiama. Galų gale, tai yra ir pačios struktūros galimybė apsivalyti", - trečiadienį interviu "Žinių radijuje" kalbėjo ji.

I. Degutienė siūlo sąžiningai, preciziškai bei teisingai išnagrinėti visą šitą situaciją.

"Nuo to mes galime arba apsivalyti, arba dar daugiau įklimpti į purvą", - konstatavo Seimo Pirmininkė.

 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
Darijus
IP 2a02:678:6c5:e700:949:7166:bbcb:d0fa | 18:26:42 Vakarų civilizacija pralaimi, jei į karą jau meta ir invalidus....
>> to 5.
IP 2602:fed2:7194::3 | 18:19:20 tai kodel tu cia dar vis rasineji, paskubek, neliks vietu?...