2024 m. vasario 26 d.

 

Dėl Deimantės Kedytės vyriausybė vėlavo atsakyti net 21 dieną, to priežastis kol kas nežinoma

31
Paskelbta: 2020-08-03 09:08 Autorius: ekspertai.eu
Nevykusį Lietuvos vyriausybės raštą Jungtinėms Tautoms padėjo ruošti ir Užsienio reikalų ministerija, kuriai vadovauja Linas Linkevičius. Nuotr. urm.lt


Ekspertai.eu primena – Lietuva yra vienintelė valstybė Europoje, dėl kurios dingusio piliečio Jungtinės Tautos yra paskelbusios Tarptautinę paiešką.
 



Kaip jau buvo skelbta, Jungtinės Tautos buvo įpareigojusios Lietuvos vyriausybę iki 2020 m. liepos 2 d. pateikti informaciją apie Deimantę Kedytę – detaliai atskleisti, kokia yra mergaitės sveikatos būklė ir Jungtinėms Tautoms nurodyti jos gyvenamą vietą.

Tačiau šalies valdžios atstovai nepateikė informacijos iki liepos 2 d. – į Jungtinių Tautų reikalavimus Lietuvos vyriausybė savo raštą pateikė tik liepos 23 d.

Be to, rašte Jungtinėms Tautoms Lietuvos vyriausybė neatskleidė Deimantės Kedytės sveikatos būklės, tik nurodė, kad jai teikiama psichologinė pagalba.

Negana to, Jungtinėms Tautoms mūsų šalies Vyriausybė nenurodė ir Deimantės Kedytės gyvenamosios vietos adreso, nors pačios Jungtinės Tautos ir buvo pažadėjusios Vyriausybei to adreso niekam nesakyti. Jos tik būtų patikrinusios, ar tai ką teigia Lietuvos vyriausybė, yra tiesa.

Taigi Lietuvos vyriausybė ne tik parodė didelę nepagarbą Jungtinėms Tautoms ir pavėlavo net 21 dieną pateikti atsakymą, tačiau tame atsakyme nieko neatsakė į pateiktus reikalavimus – gyvenamosios vietos nenurodė ir kokia liga (ligomis) serga mergaitė, neįvardino.

Kyla klausimas – su kuo susijęs toks 21 dienos pavėlavimas? Juk karantino, kuo galėtų pasiteisinti Vyriausybės atstovai, tuo metu jau nebuvo.

Lietuvos vyriausybės atstovas Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) Karolina Bubnytė-Širmenė, kuri ir ruošė aukščiau minėtą Lietuvos vyriausybės atsakymą Jungtinėms Tautoms, į ekspertai.eu skambučius neatsako.

Todėl priežasčių, kodėl Jungtinėms Tautoms tokiais svarbiais klausimais taip smarkiai vėluojama atsakinėti, o atsakymuose nepateikiama jokia prašoma informacija, kol kas sužinoti nepavyko.

Advokatas profesorius Stanislovas Tomas jau šią savaitę Jungtinių Tautų prašymu pateiks savo įvertinimą apie šį Lietuvos vyriausybės atsakymą dėl Deimantės Kedytės.

Teisininko teigimu, „persvara mūsų pusėje“. Ištraukos iš rugpjūčio 2 d. ekspertai.eu laidos „Aktualus skambutis“:



Stebint visą vaizdą, akivaizdu viena, kad kažkas čia yra labai negerai. Todėl dar kartą primename epizodą, kai 2018 metų sausio 13 d. Laisvės premijos laureatė Nijolė Sadūnaitė, sakydama kalbą Seime, prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki 2018 m. vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

Kaip žinoma, prezidentė D. Grybauskaitė dar Seimo salėje iš karto į ausį N. Sadūnaitei pašnibždėjo, kad niekada nežinojo ir nežino, kas atsitikę su vaiku, o premjeras S. Skvernelis nurodė, kad N. Sadūnaitė viską melavo. Seimo pirmininkas V. Pranckietis kiek vėliau informavo, kad nieko apie tai nežino.



P. S.

Lietuvos nepriklausomos užsakomosios žiniasklaidos atstovų požiūris į problemą:


 

Keli susiję:

Valstybės lyderis G. Nausėda netikėtai pabūgo viešo vizualaus klausimo, todėl pasitelkė policiją

Lietuvos teritorijoje šeimininkauja elitiniai pedofilai – štai ir visa valstybės nesėkmių priežastis

Žalioji valstietė A. Širinskienė nesuprato, ko jos klausiama apie prievartos aktą susijusį su Deimante Kedyte  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
31. galimas daiktas
(2020-10-12 09:09:35)
(193.219.91.249) Parašė:

kad nebuvo zinoma ka sakyti, profesionalu tai nera, reikalo niekas neismano , specialistu neturim, tik zinisklaidine kompetenija, o to mazoka...



30. viltė 28 - am
(2020-08-04 10:46:21)
(85.255.48.4) Parašė:

Geras tavo "nikas", tai lįsk atgal , iš kur išlindai .



29. Tam> 28.Kurmui
(2020-08-04 10:43:59)
(90.138.32.129) Parašė:

Kai perskaitau tokį komentarą,iš karto prieš akis iškyla plikio advokato snukis,arba Vaicekauskienės abrozdėlis."Duokit mergaitei ramiai gyventi".Didžiulė baimė,kad išaiškės,kad jie už pinigus pardavė savo sąžinę.Dėl to ir paskelbta paieška,kad norima sužinoti,ar sveka,ir iš vis, ar gyva Deimantė?Nematau nieko sudėtingo tai patvirtinti.Bet jei ji neįgali,arba jos iš vis nebėra,tada jau didžiulė problema.Valstybės vardu paimta saugoti ir neišsaugota.



28. Kurmis
(2020-08-04 10:18:09)
(188.69.196.61) Parašė:

Atsitokėkit žmonės mergaitė turi mamą ir ko čia kištis kur nereikia. Duokit mergaitė ramiai gyventi. Kur ji yra jos reikalas , o kad seniai Kedžiai kartu su ponia Venckiene kažko nori tai čia paprasčiausias triukas. Gyvena ji sau užsienyje ir vargo nemato ir nepilkit druskos ant žaizdos gerbiamieji...



27. Ne ukrsiniete
(2020-08-04 05:06:37)
(87.247.96.164) Parašė:

Kam skubet



26. Neįmanoma misija
(2020-08-03 23:47:19)
(84.15.188.128) Parašė:

Kaip "teisuoliams"elgtis? Prikliedėjo,kad Deimantė labai laimingai gyvena su biologine motina,gerai mokosi, ir,kas svarbiausia, atgavo "ištrintą atmintį"! Ir tokią,kad atsiminė daugiau,negu galėjo žinoti ar suprasti! O čia staiga prispyrė reikalas įrodyti,kad čia TA PATI DEIMANTĖ,kurios kapo vieta yra Valstybinė Paslaptis. (Mano nuomone,nuo tada, kai seneliai Kedžiai neteko galimybės matytis su anūke nuotoliniu būdu,o tik gaudavo nežinia kieno rašytus "jos" laiškus.) Todėl dabar būtina "Deimantę" eilinį kartą vėl "pradanginti". Arba bent jau "padaryti durna",kad palengvinti darbą ją vaidinančiai aktorei. Labai tikėtina, kad "Deimantė" kažkur išeis ir "pasiklys", galbūt "žus",bet taip,kad bus neįmanoma atpažinti, galbūt ją "pagrobs" "violetiniai"...



25. Pečeliūno dukrelė valdo
(2020-08-03 21:42:35)
(78.58.202.138) Parašė:

Konservas Pečeliūnas davė Seime įstatymo pataisą kad Lietuvoje skraido žemė-amžinai neisprausęs purvina barzda-kiek milijardinių žemės vagysčių po to įvyko Marijos Žemėje- o dukrelė Liepa Želnienė tęsia chunveibinų tradicijas-obuolys nuo obels....kaip Raselės Juknevičienės brolio dukra lopatologė Urbonaitė- gyvatės vertos savo lizdo.



24. uyyyy
(2020-08-03 21:08:11)
(92.40.202.75) Parašė:

pagarba Tomui ir ekspertams,



Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras