2024 m. liepos 25 d.

 

Lietuvos teritorijoje šeimininkauja elitiniai pedofilai – štai ir visa valstybės nesėkmių priežastis

30
Paskelbta: 2020-07-28 08:46 Autorius: ekspertai.eu

Susipažinus su LR vyriausybės pateiktu dokumentu Jungtinėms Tautoms, dėl tarptautinėje paieškoje esančios Deimantė Kedytės, tvirtinasi niūriausia prognozė, kuri kažkada atrodė tik kaip sąmokslo teorija – Lietuvos teritorijoje šeimininkauja elitiniai (vietos mastu) pedofilai, kontroliuojantys visas jiems reikalingas valstybines ir ne tik valstybines institucijas.

Ištrauka iš liepos 27 d. ekspertai.eu laidos „Aktualus skambutis“, kurioje savo įspūdžius išdėstė advokatas profesorius Stanislovas Tomas.

„Aš irgi abejojau sąmokslo teorijom, kad pedofilai valdo valstybę. Bet kai pažiūri jų reakciją… Kaip kitaip paaiškint?“, - teigia teisininkas.O dabar prisiminkime, kaip 2012 m. kovo 23 d. valstybės vardu buvo panaudotas fizinis ir psichologinis smurtas prieš Deimantę Kedytę ir jos artimuosius:Vėliau, likus kiek daugiau negu savaitei iki galutinio Deimantės Kedytės pagrobimo tų pačių metų gegužės 17 d., Kauno centro poliklinikų specialistai surašė kategoriškas medicinines išvadas, dėl mergaitės sveikatos būklės.

Šiame medicinos dokumentų išraše sakoma:

„• Mergaitės psichikos būklė pakito po kovo 23 d. patirtos fizinės ir emocinės prievartos, netikėtai bandant paimti iš senelių namų, kuriuose vaikas auga kelerius paskutinius metus. Mergaitė aktyviai priešinosi, klykė. Fizinė prievarta taikyta ir prieš svarbius pacientei asmenis.

Simptomai išryškėjo per porą savaičių nuo traukuojančio įvykio ir tebesitęsia, praėjus pusantro mėnesio po jo.

Pacientė tapo nerimastingesnė, baimingesnė, mažiau aktyvi, vengia tam tikrų veiklų, kuriomis labai domėjosi iki įvykio, pvz. važinėtis dviračiu, riedučiais. Bijo miegoti viena.

Stebimo ūmios baimės reakcijos, kai mergaitė sustingsta, įsitempia, pradeda baimingai dairytis, įtarusi, kad ateina žmonės.

Patirta psichinė trauma kartojasi baisiuose sapnuose, kuriuose vaiką bando paimti apsauginis.

Mergaitė vengia kalbėti apie traumuojančią situaciją, verčiau sutinka parašyti.

Pacientė vengia situacijų, susijusių su įvykiu, vengia viena vaikščioti per kiemą, priartėti prie apsauginių posto (su kitais žmonėmis po kiemą vaikšto, žaidžia su vaikais „klases“).“


„Anksčiau išdėstyti duomenys leidžia diagnozuoti: F43.1 (Potrauminio streso sutrikimas)“, - konstatuojama medicinos dokumentų išraše (plačiau apie diagnozę F43.1 galima paskaityti ČIA).

Toliau dokumente rašoma:

„Kadangi pacientės būklė stabilizavosi, mergaitė pakankamai komfortiškai jaučiais savo įprastinėje aplinkoje, gerai sutaria su namiškiais, turi sąlygas mokymuisi ir fiziniam, meniniam ugdymui, turi sąlygas bendrauti su bendraamžiais ir noriai bendrauja, bei yra sąlygos ambulatoriniam gydymui ir stebėjimui, šiuo metu stacionariam gydymui indikacijų nėra.

Rekomenduojamos traumos įveikimo priemonės:

Griežtai vengti traumuojančių situacijų, ryškesnio aplinkos, prižiūrinčių žmonių pasikeitimo. Kategoriškai neleistinas fizinės-emocinės prievartos naudojimas.

Laikytis optimalios dienotvarkės: pakankamai fizinio krūvio, buvimo lauke, pilnavertės mitybos ir miego.

Tęsti ugdymą ir lavinimą pagal mokyklinę programą bei savo pamėgtus užsiėmimus, kaip muzikavimas ir kt. saugioje aplinkoje.

Tęsti bendravimą su bendraamžiais draugais ir sudaryti sąlygas tolimesniam bendravimui.“


Šį dokumentą pasirašė Psichikos sveikatos centro vadovė Vida Matulionienė, vaikų ir paauglių psichiatrė Vitalija Kaminskienė ir medicinos psichologė Daina Taparauskienė (su dokumento kopija galima susipažinti ČIA).

Kas netrukus, 2012 m. gegužės 17 d. akstyvą rytą atsitiko, taip pat nepamirškime:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
30. Mildai
(2020-08-26 16:27:07)
(86.38.154.166) Parašė:

Su kuo tamsta "manai"? Smegenų pas tamstą nematyti. Gal gimei po 1992 metų?29. 25.Vidui
(2020-08-26 16:23:20)
(86.38.154.166) Parašė:

Ar seniai turi problemų su galva?28. KKK
(2020-08-04 09:26:55)
(86.38.178.179) Parašė:

mane pastoviai cia istrina , klykiate apie zodzio laisve , kad jus youtubas istrina -patys taip darote , as tikrai sutinku su viskuom del kedytes bet ta vandala apsisaukeli pusbabaju toma vadinti teisininku????27. Senė
(2020-07-31 15:27:41)
(172.97.139.132) Parašė:

Verkia mano širdis dėl Mergaitės Kedytės, nes, man atrodo, ji jau nužudyta arba uždaryta kur nors psichinėj ligoninėj. Lietuviai, atsipeikėkit, nebalsuokit už pedofilus ir žmogžudžius. Nesuprantu skvernelio jausmų ir proto-už kiek jis Mergaitę pardavė, o dabar slepia, kas jai atsitiko...26. seimininkauja pedofilai
(2020-07-30 18:01:04)
(78.58.253.50) Parašė:

o kas FB su trasvestitais pozuoja, a Stanislovai???25. Vidas
(2020-07-30 10:24:53)
(46.165.245.154) Parašė:

Didžiausia Lietuvos nusikaltėlė – Venckienė.Kai šimtai banditų ir milijonus išvogusių aferistų džiaugiasi puikiu gyvenimu,visų valdžiažmogių dėmesys „didžiausiai nusikaltėlei“ Venckienei! Niekam neberūpi Kedžio dukra: juk ji pas "pavyzdingą",mūsų visų sąskaita išlaikomą biologinę motiną.Abi kuo griežčiausiai saugomos NEŽINOMOJE valstybėje,negailint tam dešimčių tūkstančių €/mėn., nors aptriušę policijos komisariatai laukia-nesulaukia keliolikos tūkstančių remontui.Manote,tai šiaip sau? Man taip neatrodo! Dabartinė psichiatrija jau daro stebuklus – mergaitė nebeprisimins nei sysalų,nei ją grabaliojusių dėdžių,nei tos dienos,kai buvo išplėšta iš Kedžių namų.Tai – geriausiu atveju.Blogiausiu,liudys,kad ją prievartavo tėvas,o pardavinėjo pedofilams Venckienė… Apie tai jau prabilo biologinė motina.Žmonės,gerai įsidėmėkit snukius tų,kurie buvo ir dar yra valdžioje,ir nepamirškit jų,kai eisit prie balsadėžių!!!24. Vytis
(2020-07-29 19:42:34)
(85.167.172.142) Parašė:

Labai nuvertinat ponai,musu vikruji policininka.Kol diskutuojat apie nuskriausta mergaite,policininkas ir komjaunuolis kita mergaite,jos vardas Lietuva,ruosiasi lenkam prakalt.Manot siaip is lenku medali gavo?Nebukit naivus.23. >3 Milda
(2020-07-29 17:13:09)
(193.81.158.153) Parašė:

klysti Milda ! Geriau bus ,kai isigales teisingumas. O balsuoti, reiktu skubiai agituoti Lietuvoje, pries pedofilu roju ! Komunistinio rojaus jau 30 metu nebera !Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras