2023 m. lapkričio 30 d.

 

Dėl katalikiškos laikysenos susidūrus su Deimantės Kedytės luošinimu

Paskelbta: 2012-03-26 19:14 Autorius: ekspertai.eu
Kovo 26 d. Klonio g. lankėsi kun. Josef Persie, šv. Pijaus X kunigų brolijos prioras. Jis bendravo su mergaite ir močiute, o čia jo pareiškimas, šv. Pijaus X kunigų brolijos vardu.Lietuvos valstybės pareigūnai 2012 m. kovo 23 d. įvykdė iki šiol nematyto niekšiškumo ir žiaurumo aktą, nukreiptą prieš mažą mergaitę Deimantę Kedytę. Šis žiaurumo aktas įvykdytas vykdant „teismo sprendimą“, t. y. prisidengus teisingumo vardu. Iki šio akto buvo galima įvairiai vertinti Deimantės Kedytės dramą. Tačiau nuo šiol visiškai akivaizdu, kad teisingas reikalas negali naudoti tokio žiaurumo ir ciniškumo priemones. Todėl akivaizdu, kad tų, kurie naudoja tokias priemones, reikalas yra neteisingas. Tačiau šis neteisingumas dangstomas „teisingumo“ vardu. Tokios baisios neteisybės akivaizdoje Šv. Romos Katalikų Bažnyčia negali tylėti. Tačiau ji tyli. Nieko nesako vyskupai. Nieko nepasakė Kauno arkivyskupas. Nieko nepasakė Vilkaviškio vyskupas, kurio jurisdikcijoje vyksta tokio masto niekšybė. Lietuvos Katalikų Bažnyčia, turėdama visas priemones, tiek moralines, tiek finansines bei fizines, nesiima jokio veiksmo, kuris galėtų kaip nors padėti skriaudžiamam vaikui. Pvz., Kauno arkivyskupas metropolitas galėtų laikinai suteikti mergaitei ir jos globėjams prieglobstį savo rūmuose, kurių šturmuoti brutalia jėga valdžia neišdrįstų. Šitaip Bažnyčia praranda tą nedidelį moralinį autoritetą, kuris išlikęs dar iš tradicijos. Kunigas J. Varkala, viešai stojęs teisingumo tarnybon vadovaudamasis savo supratimu, buvo suspenduotas. Tai – išdavystės aktas. Tokios išdavystės akivaizdoje Lietuvos vyskupų ganytojiški laiškai ir pamokslai Kristaus Kančios ir Prisikėlimo proga atrodys kaip tušti ir veidmainiški paistalai. Šv. Pijaus X kunigų brolija Lietuvoje kviečia melstis už Deimantės Kedytės sielos bei kūno gerovę. Visus, dalyvaujančius vaiko pjudymo akcijoje, Brolija įspėja: nekalto vaiko kančia ir ašaros pasieks Dievo sostą. Dievas pakils, kai nebeliks žmogiškos vilties, ir skaudžiai nubaus už kiekvieną Deimantės Kedytės ašarą. Dievas taip pat išlies savo pyktį ant mūsų, jei tylėsime matydami tokią neteisybę. Todėl netylėkime. Dieve, ateik į pagalbą, ištiesk savo pagelbstinčią ranką!
 
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras