2024 m. birželio 17 d.

 

Tęsiasi Lietuvos fotografijos sezonas Vakarų Škotijoje

Paskelbta: 2014-02-27 11:12 Autorius: www.lrkm.lt
Domicelės Tarabildienės fotografija
Domicelės Tarabildienės fotografija

Tęsiasi Lietuvos fotografijos sezonas Vakarų Škotijoje – lietuvių parodos ir toliau keliauja iš vienos galerijos į kitą. Kovo 1 d. „Lillie“ meno galerijoje Glazge bus atidaroma Domicelės Tarabildienės (1912–1985)  tarpukariu sukurtų fotografijų paroda Nosis laikui“ bei trijų šiuolaikinių Lietuvos fotografų – Vilmos Samulionytės, Arturo Valiaugos ir Vytauto Pletkaus – darbai, kurie savo kelionę po Škotiją pradėjo kaip parodos „Borderlands II“ dalis.

Pernai rugpjūčio mėnesį prasidėjęs parodų ciklas jau septynis mėnesius keliauja po šalį ir pritraukia gausius būrius meno mėgėjų. Vakarų Škotijoje vykstantis Lietuvos fotografijos parodų ciklas apima tiek lietuvių klasikų, tiek modernistų, dokumentinės bei šiuolaikinės fotografijos autorių kūrybą, įtraukti ir ne taip gerai žinomi fotomeninkai, kurių darbai ne ką mažiau įdomūs, taip žiūrovams suteikiant galimybę stebėti dinamišką Lietuvos fotografijos raidą. Daugelio menininkų fotografijos Didžiojoje Britanijoje buvo rodomos pirmą kartą.

Tai neabejotinai iki šiol išsamiausias lietuvių fotografijos pristatymas Jungtinėje Karalystėje, žymintis trejus metus trunkantį aktyvų bendradarbiavimą tarp „Street Level Photoworks“ ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus bei kitų meno institucijų.

Parodos „Lillie galerijoje veiks iki kovo 20 d.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras