2024 m. balandžio 21 d.

 

D. Pavalkis: „Ruošiamės nustatyti stojimo į aukštąsias slenkstį“

Paskelbta: 2013-05-28 19:58 Autorius: Naujienų redaktorius

Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis sako, kad ruošiamasi nustatyti stojimo į aukštąsias mokyklas slenkstį. Anot jo, tai padėtų didinti studentų motyvaciją ir kovoti su nusirašinėjimu.

„Mes vis dar turime universitetų, kurie priima be stojamojo balų skaičiaus – visi, kurie atėjo šiaip ne taip įgiję bendrąjį išsilavinimą, yra priimami. Jie priimami ne į techninius mokslus, bet į socialinius. (...) Tai tikrai ne tie motyvuoti žmonės, kurie atėjo įgyti žinių, bet tie, kurie atėjo pasiimti diplomo, kartu uždirbdami pinigus universitetui išsilaikyti. Slenksčio įvedimas stojant į aukštąją mokyklą yra tas būdas, tas pirmas žingsnis, kurį mes ruošiamės padaryti, kad atsirinktume žmones, kurie turi motyvaciją mokytis“, – kalbėjo ministras.

D. Pavalkis tvirtina, kad yra būdų kartelei nustatyti, tačiau galutinai dėl to dar neapsispręsta.

"Žinių radijo", „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras