2024 m. liepos 22 d.

 

Džiugios žinios Lietuvos homoseksualams: prieš rinkimus pasikeitė konservatorių vertybės

61
Paskelbta: 2016-09-09 12:37 Autorius: ekspertai.eu

Rugsėjo 5 d. Konservatorių lyderi Gabrielius Landsbergis socialiniuose tinkluose pranešė: „Žinojau apie smetonišką architektūrą, apie žmones, kurie nuosekliai balsuoja už Tėvynės sąjungą, bet to, ką pamatėm šiandien, visiškai nesitikėjome. Ėjau nuo durų iki durų Trakų/Krėvos gatvėmis Kaune. Užėjus į namą pasitinka kvapas - toks kaip vaikystėje apsilankius prosenelio namuose Donelaičio gatvėje. (...) Tarpukario Lietuva gyva, niekur nepradingo, tik tyliai iškentėjo sovietmetį, kaip kokią žiemą. Didis džiaugsmas tą Lietuvą rasti“.

Rugsėjo 6 d. „Žinau, ką renku“ diskusijoje, vykusioje Vilniaus menų fabrike „Loftas“, dalyvavęs TS-LKD lyderis, paklaustas, ar palaiko homoseksualių asmenų partnerystę, atsakė jaunatviškai ir entuziastingai.

„Kaip tikras konservatorius, gavęs tokį klausimą, matyt, turėčiau išeiti, turėtų būti labai baisu. Ne, aš pasisakau už partnerystę, aš manau, kad laikas tam atėjo, aš tikiuosi, naujas Seimas ar mūsų koalicija galų gale šį klausimą į Seimą atneš ir mes jį priimsime“, – teigė tikrųjų Lietuvos patriotų ir krikščionių lyderis.Kurią iš šių dviejų dienų Gabrielius Landsbergis sakė labiau tiesą? Kai kalbėjo apie nuosekliai už konservatorius balsuojančius žmones ir gyvą tarpukario Lietuvą, ar kai pasakė, kad atėjo laikas homoseksualioms santuokoms?

2008 m., ketindami laimėti rinkimus į Seimą, susivienijo konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai ir Lietuvos krikščionys demokratai: „suvienijome abi mūsų partijas ir įsteigėme jungtinę partiją „Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai“.

Suvienytos dvi pačios patriotiškiausios, moraliausios ir dievobaimingiausios partijos parašė įpareigojančią programą. Tokią, kuri gintų ir Gabrieliaus Landsbergio paminėtą jo prosenelių tarpukario Kauną, ir smetonišką architektūrą, ir tremtinius, ir kalinius, ir kunigus, ir apskritai visus konservatyviai mąstančius tikinčiuosius.

Ar tai, ką TS-LKD lyderis pasakė „Lofte“, susiję su tarpukario Lietuva ir partijos deklaruotomis vertybėmis mulkinamiems rinkėjams, spręskite patys.Iš konservatorių programos kvaileliams rinkėjams, kurioje jie nedviprasmiškai skelbia savo vertybes dėl šeimos:

1. Šeima – valstybės ir visuomenės pagrindas. Šeimos ryšiai yra vertybinis įsipareigojimas visam gyvenimui, sudarantis pamatą visuomenės moraliniam brandumui. Siekiame, kad būtų sukurtos tokios sąlygos, kurios leistų žmonėms įgyvendinti savo norą sukurti ir puoselėti darnią šeimą, turėti vaikų, užtikrinti kartų sandorą ir solidarumą, perduoti palikuonims kultūrines, tautines ir dvasines vertybes.

Mes suvokiame santuoką kaip vyro ir moters sąjungą, kuri sukuria šeimą ir prisiima atsakomybę už palikuonis. Motinystė turi būti gerbiama ir valstybės globojama.

Vaikų ugdymą šeimose vertiname kaip išskirtinai svarbų iš kartos į kartą perduodant vertybes, atsakomybę ir moralaus elgesio imperatyvą.

P. S.

Ekspertai.eu primena, kad be tvirtos vertybinės pozicijos dėl šeimos, tautos kvailinimo lyderiai konservatorių partija yra pranešusi ir kartoja kiekvieną dieną, kad 2016 m. rinkimus į Seimą laimėjus konservatoriams, Lietuva bus išgelbėta – didės atlyginimai ir pensijos, išvykusieji sugrįš, eksportas augs, suklestės regionai, Lietuva eis sėkmingų valstybių keliu, nebenyks kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis gaus gerą išsilavinimą, bus sukurta galimybė dirbti ir užsidirbti visoje Lietuvoje, bus užtikrintas ekonomikos augimas, bus sukurta europietiška gerovė ir t. t.

Klausimas tik vienas: ar tik po konservatorių pergalės Seimo rinkimuose nebus apgauti ir homoseksualai, taip kaip konservatoriai apgaudinėja pensininkus, mokytojus bei visus likusius?
 Susiję:

Konservatoriai dovanoja viltį: didės atlyginimai ir pensijos, nebenyks kaimai ir miesteliai, užtikrintai augs ekonomika

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
61. ...
(2016-10-14 11:17:39)
(78.61.98.80) Parašė:

Zmonems belieka po kiekvieno tokio sprendimo,eiti i gatves.Dabar jau po rinkimu,seime nebebus kas apgina,nes dauguma balsuos kaip vienas.Sutryps ir TVARKA IR TEISINGUMAS,tautai belieka paciai priesintis,bet lietuviui tai sunkus issukis,kaip sika ant galvos,taip gerai.TFUUUU.60. Aida
(2016-10-14 09:01:16)
(90.137.60.102) Parašė:

Šiaip gal ir nebalsuoja, bet sistemos stringa, ir ne be pagrindo, na mūsų reikalas atiduoti savo balsą, o jie , kaip reikes taip pasiskirstys tuos balsus,ypač kai Grybauskaite suinteresuota tuom. Taip,kad neverta net diskutuoti, eilini karta mus runkelius išdurs59. GGG
(2016-10-13 22:01:11)
(2.218.17.121) Parašė:

Balvonai,net smirda klausyt.Eina jie sikt!!!58. Petras Mureika: ekspol.pareig. .... eksavia....
(2016-10-13 09:03:39)
(78.63.70.246) Parašė:

...pasikeitė konservų vertybės...? ....klausimas ar iš viso jie turėjo tas tikrąsias vertybes....! ... matomai tos jų vertybės - pragariškos, o ne dievobaimingos.... nelaimingi IŠKRYPĖLIAI..... !57. viltė Darijui
(2016-09-11 20:43:25)
(85.255.48.4) Parašė:

Darijau , gerai įsiklausykite arba įsiskatykite į 53 - ią komentarą , aš tik dabar supratau skirtumą...56. Šūkis
(2016-09-11 20:05:36)
(90.140.48.199) Parašė:

Per rinkimus daug visokiausių, dabar vad. socialdemokratai skalbia:,,Girdim matom darom, ir sau visada pasidarom''.55. locham
(2016-09-11 04:55:38)
(77.94.52.249) Parašė:

youtube.com/watch?v=eUk3TB6-eRw54. Darijus
(2016-09-10 23:40:20)
(85.10.97.39) Parašė:

O tai ištremti politiniai kaliniai nėra tremtiniai?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras