2024 m. birželio 14 d.

 

"ekspertai.eu" kreipėsi į Vilniaus apskrities administracinių ginčų komisiją

Paskelbta: 2009-09-15 12:45 Autorius: ekspertai.eu
Norėdami išsklaidyti negeras emocijas keliančius gandus dėl "Fluxus" kolekcijos vertingumo, kilmės, jos priklausomybės, saugojimo ir panaudojimo, taip pat dėl būsimo "Ermitažo-Gugenheimo" muziejaus statybos aplinkybių, "ekspertai.eu" 2009 rugsėjo 4 d. viešu laišku kreipėsi į Vilniaus vicemerą Gintautą Babravičių ir Vilniaus merą Vilių Navicką. Valdininkams buvo pateikti konkretūs klausimai į kuriuos pagal teisės aktų nustatyta laiko terminą Vilniaus savivaldybės pareigūnai neatsakė. Maža to - vicemeras Gintautas Babravičius ir meras Vilius Navickas ne tik neatsakė į klausimus, bet taip pat nepateikė ir jokių prašomų dokumentų. Aukšti valdininkai oficialiai niekaip nepaaiškino savo tokio sprendimo priežasčių. Todėl "ekspertai.eu" šiandien kreipėsi į Vilniaus apskrities administracinių ginčų komisiją su prašymu įpareigoti Vilniaus savivaldybės valdininkus - vicemerą Gintautą Babravičių ir merą Vilių Navicką - kuo greičiau atsakyti į jiems 2009 rugsėjo 4 dieną pateiktus klausimus bei pateikti visus iki vieno prašomus dokumentus ir tokiu būdų nepažeidinėti Lietuvos įstatymų. Kuo skubesni valdininkų atsakymai padėtų išsklaidyti vis didesnes abejones ir nerimą, jog tiek "Fluxus" kolekcijos įsigymas, tiek "Ermitažo-Guggenheimo" muziejaus statybos tėra dar viena daugiamilijoninė afera, apmokama paprastų šalies piliečių pinigais.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras