2024 m. liepos 23 d.

 

Filmo „Galutinis tikslas“ premjera Berlyne

Paskelbta: 2014-12-02 23:46 Autorius: ekspertai.eu
Kadras iš filmo „Galutinis tikslas“
Kadras iš filmo „Galutinis tikslas“

Gruodžio 8-ą dieną Berlyne, Čekų centre vyks lietuviško dokumentinio filmo „Galutinis tikslas“ premjera Berlyne.

Filmas rodomas bendradarbiaujant Lietuvos Respublikos kultūros atašatui Vokietijoje, Čekų centrui ir lietuviško kino dienoms „Litauisches Kino Goes Berlin“. Filmas bus pristatytas Čekų centro kas antrą savaitę rengiamose peržiūrose „DokuMontag”, supažindinančiose su geriausiais ir kontraversiškiausiais poleminius klausimus keliančiais dokumentiniais filmais iš Rytų ir Centrinės Europos.

Filmo „Galutinis tikslas“ premjera Berlyne - tai ir kelis metus vykstančio ir vis didesnio publikos pripažinimo sulaukiančio projekto „Litauisches Kino Goes Berlin“, kasmet Berlyne pristatančio naujausius lietuviškus filmus, tąsa.

„Galutinis tikslas“ - Ričardo Marcinkaus dokumentinio kino debiutas, kuriame atskleidžiamas keletą metų filmuotas likimo sulaužyto žmogaus gyvenimo kelias. Povilas Marcinkus - 55-erių metų vyras, pusę gyvenimo praleidęs kalėjime, dėl narkotikų netekęs kojos, atsikrausto į senelių namus Kelmės rajone, kur greitai tampa neoficialia įstaigos galva. Po vieno buitinio konflikto jis privalo iš čia išsikraustyti. Povilas atvažiuoja į Vilnių, kur prasideda dar vienas jo gyvenimo etapas, atnešantis „gyvenimo meilę“, grįžimą prie narkotikų bei atidėliojimą priimti gyvybiškus sprendimus...

Filmas, sukurtas 2013 m., 2014 m. buvo įvertintas Geriausio studentiško filmo apdovanojimu Amsterdamo tarptautiniame dokumentinių filmų festivalyje bei „Sidabrinės gervės kiaušiniu“ lietuviškuose kino apdovanojimuose.

Filmą režisavo ir filmavo Ričardas Marcinkus, muziką kūrė Dovilė Šeštavickienė, prodiusavo Rimantė Daugėlaitė (Studija „Ful Screen”, LMTA), montažo režisieriai - Ričardas Marcinkus, Dovilė Šeštavickienė.

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras