2024 m. gegužės 26 d.

 

Finansinė ataskaita dėl VEKS projekto Europos komisjai iki šiol nepateikta

Paskelbta: 2010-06-29 04:59 Autorius: ekspertai.eu
Laiškas kultūros ministrui Arūnui Gelūnui
PastatasBirželio 18 d. Kultūros ministerija kreipėsi į VDA rektorių Adomą Butrimą ir į VšĮ "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" (VEKS) direktorių Rolandą Kvietkauską dėl garsaus VEKS projekto "Art-o-thlon" išlaidų pateisinimo. Kreipimesi buvo sakoma, kad projekto „Europos menų mokykla“ patikslinta sąmata ir finansinė ataskaita yra Kultūros ministerijos nepatvirtintos, dėl pateikimo terminų pažeidimo, bei išlaidas patvirtinančių dokumentų trūkumo.Visas kreipimosi turinys buvo toks: "Šiuo metu vyksta VšĮ “Vilnius- Europos  kultūros sostinė-2009” likvidavimo procesas. Jūsų vadovaujama akademija yra dalyvavusi viename iš „Europos menų mokyklos “projekte – “Art-o-thlon“ . Minėtame projekte VDA teikė šias paslaugas ir darbuotojai bei studentai atliko darbus, kas yra pateikiama dalykinėje ataskaitoje: ...“projekto vykdymui buvo pakviesti VDA dėstytojai ir studentai...“; ...“projektas buvo vykdomas VDA senųjų ir naujųjų rūmų erdvėse...“; ...“projekto dalyviams buvo rengiamas interviu VDA patalpose...“; ...“dalyviai buvo apgyvendinti VDA bendrabutyje...“; ...“paroda buvo suorganizuota VDA galerijoje „Akademija...“; ...“projekto metu buvo kviečiami VDA ekspertai...“; Projekto „Europos menų mokykla“ patikslinta sąmata ir finansinė ataskaita yra Kultūros ministerijos nepatvirtintos, dėl pateikimo terminų pažeidimo, bei išlaidas patvirtinančių dokumentų trūkumo. Tame skaičiuje ir VDA suteiktų paslaugų ir atliktų darbų pateisinimo. Todėl prašytume pateikti išsamią informaciją : 1.kokiais dokumentais buvo įteisintos, suteiktos,  paslaugos ir atlikti darbai? VDA buvo viena iš paramos teikėjų minėtam projektui, kuri skyrė 80.000,00 litų, iš bendros  187.400,00 litų sumos, kas visiškai  nepateikiama finansinėje ataskaitoje, pateiktoje Europos komisijai, dėl išlaidų kompensavimo. Prašome pateikti atsakymą: 2. Kokie dokumentai patvirtina VDA paramos teikimą projektui „Art-o-thlon“, ir kokiai sumai? Prašytume kuo skubesnio atsakymo, kadangi kaip buvo minima, prasideda įmonės likvidavimo procesas, o minėto projekto patikslintos sąmatos bei ataskaitos yra nepatvirtintos." Todėl "ekspertai.eu" klausia naujojo Kultūros ministro Arūno Gelūno, iki šiol kaip tik dirbusiam ir VDA prorektoriaus pareigose: ar jau Kultūros ministerijai yra pateiktas atsakymas į aukščiau minėtus klausimus? Jei taip, prašome nieko nelaukiant šį atsakymą apie VEKS projektą pavadinimu “Art-o-thlon“ su visomis finansinėmis išklotinėmis paskelbti viešai. Iš anksto dėkojame už atsakymą. Pagarbiai, "ekspertai.eu"
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras