2024 m. vasario 22 d.

 

Finansinės machinacijos ir kūrybiniai pasiekimai - skirtingi dalykai (audio)

Paskelbta: 2010-04-03 11:23 Autorius: ekspertai.eu

Levas KleinasDienraščių lyderis 2010 m. balandžio 3 d. paskelbė atvirą laišką "Dėl pastaruoju metu eskaluojamos informacijos apie Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą". (Puslapio apačioje šį laišką galima pasiklausyti ir audio formate.)

"Pastaruoju metu vykdomas LNOBT generalinio direktoriaus Gintauto Kėvišo puolimas papiktino daugelį teatre dirbančių ir kuriančių menininkų. Eskaluojamos frazės nepateikiant konkrečių faktų ar įrodymų, nesigilinant į esmę, tiesiog meluojant ar teigiant nepatikrintus dalykus", - sakoma iškilių rimtosios ir pop kultūros veikėjų laiške.Teiginys, kad "rekonstrukcija tapo dingstimi susidoroti su kūrybiškai dirbančiu vadovu" yra veidmainiškas, silpnas ir tiesiog demagogiškas. Žinia, demagogija yra pirmutinė dūmų uždanga aferoms vykdyti. Atsižvelgiant į realią padėtį vienareišmiškai galima teigti, iš tikrųjų šis teatras niekad nestatė tiek kokybiškos produkcijos, kiek G. Kėvišo laikais, su tuo niekas nesiginčyja ir juo labiau apie tai niekas nenutyli. Tačiau teiginys, kad "rekonstrukcija tapo dingstimi susidoroti su kūrybiškai dirbančiu vadovu" yra veidmainiškas, silpnas ir tiesiog demagogiškas. Žinia, demagogija yra pirmutinė dūmų uždanga aferoms vykdyti. Todėl negalima suplakti į vieną krūvą dviejų skirtingų sferų: finansinių machinacijų ir kūrybinių pasiekimų. Tai du absoliučiai skirtingi dalykai. Teisėsaugininkai (kol kas) nepateikė G. Kėvišui kaltinimų, jis nėra įtariamasis, o tik liudininkas. Tiesa, dar neteko matyti tokių liudininkų, kurių namuose kriminalinės policijos pareigūnai atlikinėtų kratas. Atviras laiškas Dienraštis "Lietuvos rytas" ši laišką, kaip užsakomąją reklamą, labai smulkiu, kai kam sunkiai įskaitomu šriftu publikavo 9-ąjame puslapyje, o internete nepaskelbė. Todėl sudarome galimybe viso laiško teksto pasiklausyti ir audio formate (tiesiai iš LNOBT telefonu E.eu reporteris Liudas Smirnovas): http://www.ekspertai.eu/media/old/stories/2012/09/atviras_laiskas_del_lnobt_2010_04_03.mp3 P.S. Klausimas LNOBT amdinistracijai. Kas ir kokią sumą apmokėjo už šio atviro laiško reklaminį plotą 2010 balandžio 3 d. "Lietuvos ryto" dienraštyje? P.P.S. LNOBT reikalingas juristas. Reikalavimai: aukštasis juridinis išsilavinimas (darbo teisė), užsienio kalba (anglų privaloma), darbo patirtis ne mažiau 3 metų. Kreiptis į Personalo skyrių tel. 262 5557 arba el. paštu [email protected].
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras