2023 m. gruodžio 2 d.

 

FNTT vadovas susitikti su piliečiais neišdrįso

Paskelbta: 2009-07-02 14:55 Autorius: ekspertai.eu

Šiandien ”ekspertai.eu” atstovai lankėsi Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT).

Deja, kaip buvo sutarta, su FNTT vadovu, generolu Romualdu Boreika pasikalbėti apie valstybėje vykstančius stambaus masto turto švaistymo procesus nepavyko. Atvykusius į FNTT ”ekspertai.eu” atstovus pasitikę pareigūnai informavo, kad vadovas susitikimui nerado laiko – šiuo metu yra labai užimtas. Vis dėlto susitikimas įvyko, o jame R.Boreiką pavadavo jo pavaduotojas, vidaus tarnybos pulkininkas Valdas Grendelis. ”Susitikimas įvyko mūsų iniciatyva. Jo metu domėjomės dėl kokių priežasčių FNTT, pagrindinė šalies tarnyba, galinti tirti ir ištirti valstybines stambaus masto vagystes, visiškai nesidomi, netiria ir nesiima jokios operatyvinės veikos dėl tokių visuomenėje gerai žinomų ir plačiai žiniasklaidoje nuskambėjusių faktų, tokių kaip projektas ”Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009” ar Tūkstantmetis”, - sakė "ekspertai.eu" atstovas R.Boravskis. V.Grendelis išklausė ”ekspertai.eu” atstovų ir patikino, kad FNTT mielai imtųsi tyrimo, jei tai pavestų daryti Generalinė prokuratūra. ”ekspertai.eu” eilinį kartą susidūrė su tokia situacija, kai institucijos rodo pirštu viena į kitą bet realiai nieko nedaro, ko pasekoje valstybėje nestabdomai plaunamos milijoninės sumos mokesčių mokėtojų pinigų", - sakė R.Boravskis. Tai jau ne pirmas ”ekspertai.eu” vizitas į šalies teisėsaugos ir kitas atsakingas institucijas. Nuo savo susibūrimo pradžios stambiomis valstybinėmis aferomis besidomintys visuomenės nariai jau apsilankė beveik visose svarbiausiose šalies institucijose - Vyriausybėje, Seime, Generalinėje prokuratūroje, STT ir t.t., kur kalbėjosi su aukščiausiais šalies pareigūnais.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras