2024 m. liepos 24 d.

 

G. Barcio vadovaujama VVKT turi praverti juodąją dėžę

25
Paskelbta: 2013-03-04 08:29 Autorius: ekspertai.eu
Matyt, teisininkų diplomais disponuojančių Linos Laurinavičiūtės (nuotraukoje) ir  Kristinos Lesniauskaitės atstovaujama VVKT mėgino įrodyti, jog "Oscillococcinum" skandalo priežastis yra ne korupcija, o kvailumas.
Matyt, teisininkų diplomais disponuojančių Linos Laurinavičiūtės (nuotraukoje) ir Kristinos Lesniauskaitės atstovaujama VVKT mėgino įrodyti, jog "Oscillococcinum" skandalo priežastis yra ne korupcija, o kvailumas.

Sausio 7 dieną ekspertai.eu, tirdami cukraus, vadinamo "Oscillococcinum", buvimo Lietuvos vaistų registre aplinkybes, kreipėsi į Valstybinę vaistų kontrolės tarnybą (VVKT), bet ši, paklausta apie tiltus, atsakė apie miltus.

Sausio 28 dieną ekspertai.eu kreipėsi į VVKT dar kartą, bet ši atrašė, kad neatsakė ir neatsakys (apie susirašinėjimą su VVKT rašėme publikacijose „Lietuvoje siaučiant gripui, ekspertai.eu dar kartą klausia G. Barcio apie cukrų, parduodamą kaip vaistai“ ir „VVKT – rimčiausia VSD konkurentė“). 

Todėl vasario 4-ąją ekspertai.eu kreipėsi pagalbos į Vyriausiąją administracinių ginčų komisiją (toliau – Komisija).

Vasario 22 dieną Komisija įpareigojo VVKT pakartotinai išnagrinėti ekspertai.eu prašymus pateikti atsakymus į 2, 4, 5, 6, 7 klausimus apie "Oscillococcinum" (ČIA) ir priimti teisės aktus atitinkantį sprendimą. Dėkojame jai už pagalbą vykdant vieną pagrindinių misijų – padėti prokuratūrai tirti korupcines veiklas.

Dabar VVKT turės paaiškinti, iš kur atsirado "Oscillococcinum" indikacija „Virusinių peršalimo ligų simptomų lengvinimas“. Jai teks atskleisti, kokie asmenys 2011 metais pasirūpino, kad "Oscillococcinum" liktų registre ir pateikti diskusijų dėl "Oscillococcinum" perregistravimo išrašą. Taip pat VVKT teks atsakyti, kuri "Oscillococcinum" sudėtyje esanti medžiaga sukelia peršalimo simptomų.

Nustebino motyvai, dėl kurių Komisija neįpareigojo VVKT pateikti atsakymų į pirmą ir trečią klausimus. Pasirodo, VVKT nurodė nedisponuojanti informacija, kiek veikliosios medžiagos yra "Oscillococcinum" tūbelėje. Esą VVKT žinanti tik tai, kad toje tūbelėje yra 0,85 g paprasto cukraus (sacharozės) ir 0,15 g pieno cukraus (laktozės). Ko dar yra – nežino, todėl atsakyti negali.

Jau girdėjome, kad, vadovaujant Gintautui Barciui, VVKT dingsta vaistų gamybos bylos, nerandami viršininko įsakymai, galbūt klastojami garso įrašai, viršininkas neprisimena, kada kur dirbo, o paklaustas apie "Oscillococcinum", tuoj apie tą „vaistą“ viską pamiršta. Dėl to pabandėme sužinoti patys. Naršant VVKT svetainę paaiškėjo, kad VVKT neberanda net to, ką yra pati paskelbusi. VVKT puslapio paieškoje įrašėme „Oscillococcinum“ ir klausimuose-atsakymuose radome štai ką:

Homeopatiniuose preparatuose, esant didesniam kaip D23 praskiedimui (D-dešimtinis praskiedimas) jau nebelieka veikliosios cheminės medžiagos. Preparato Oscillococcinum potencija (praskiedimas) C200 (C-šimtinis), taigi, jame neturi būti jokios laukinių ančių cheminės medžiagos. Homeopatiniai preparatai, užregistruoti Lietuvoje visi yra saugūs. Geriausia gripo profilaktika yra skiepai.

Kitaip sakant, VVKT, kuriai Komisijos posėdyje atstovavo teisininkų diplomais disponuojančios merginos Lina Laurinavičiūtė ir Kristina Lesniauskaitė, taip įtikinamai melavo, kad Komisija patikėjo, jog VVKT nedisponuoja jos interneto svetainėje paskelbta informacija apie veikliosios medžiagos kiekį "Oscillococcinum" tūbelėje.

Be to, Komisija neįpareigojo VVKT paaiškinti, kokiais konkrečiai homeopatijos principais yra pagrįsta "Oscillococcinum" indikacija „Virusinių peršalimo ligų simptomų lengvinimas“. Mat VVKT paaiškino, kad informacijos apie šiuos principus... neturi. VVKT pamiršo, kad pati patvirtino "Oscillococcinum" pakuotės  užrašą, skirtą informuoti kiekvieną „vaisto“ vartotoją – „Indikacijos pagrįstos tik homeopatijos principais“. Patvirtino, bet ką tai reiškia – informacijos neturi. Tiek moka ir kalbančios papūgos, tik jos nesupranta, ką sako, o VVKT po G. Barcio pertvarkos nebesupranta ir nebeprisimena, ką prirašo. Štai kokios kvalifikacijos asmenys vadovauja vaistų, kuriais gydomi Lietuvos žmonės, kontrolei.

Korupcija tūno SAM ir VVKT

G. Barcio atvesdinimas korupciniu tuneliu

G. Barcio korupcinio “tunelio” į VVKT įteisinimo darbai

Kaip buvęs farmacininkų direktorius vaistų kainas “mažino”

Karalius nuogas, arba ačiū G. Barciui už kilogramą cukraus po 3000-4000 litų

Antienos valgytojai rizikuoja savo sveikata. Taip pat, kaip “Lietuvos ryto” skaitytojai

G. Barcys – farmacininkų asociacijos vadas ir jų valstybinis kontrolierius viename asmenyje?

Lietuvoje siaučiant gripui, ekspertai.eu dar kartą klausia G. Barcio apie cukrų, parduodamą kaip vaistai

VVKT – rimčiausia VSD konkurentė

VVKT patvirtino, kad oscilokokcinas nuo gripo netinka!

Ekspertai.eu darbas duoda pirmuosius vaisius: oscilokokcinas “nuo gripo” išimamas iš rinkos!

G. Barcys: aš kol kas jokio pagrindo nerimui neturiu (video)

G. Barcys turi atsakyti už klinikinių vaistų tyrimų kontrolės sugriovimą Lietuvoje

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
25. homeopatas
(2013-03-05 18:46:46)
(78.63.207.46) Parašė:

dėl nuorodos į kaunodiena publikuotą straipsnį. galima pasakyti tiek, kad tai tik patvirtina, kad vaistų kontrolė Lietuvoje yra paraližuota, nes kažkoks platintojas Miečys du metus apgaudinėjęs Lietuvos piliečius rašo: "praėjusią savaitę (vasario 14 d.) išleido VVKT viršininko įsakymą dėl „Oscillococcinum“ vaistinio preparato pakuočių išpardavimo laikotarpio panaikinimo ir atšaukimo iš rinkos. Šis įsakymas panaikino prieš tai galiojusį. " Taigi, tai dar kartą įrodo, kad VVKT leido apgaudinėti du metus ir tik Ekspertams.eu atkreipus visuomenės dėmesį, - sureagavo! Dar įdomiau. VVKT ekspertams.eu nurodė, kad nauja indikacija patvirtinta ir jos pagrindimui nėra jokių klinikinių tyrimų, o kaunodiena rašo, kad yra klinikiniai tyrimai. Tai kas vėl apgaudinėja? Jei būtų - turbūt VVKT neteigtų, kad nebuvo pateikti tyrimai tai indikacijai? O kur duomenys, kad tai yra homeopatinis vaistas? Kodėl VVKT bijo pasakyti tiesą? Taigi sukurptas straipsnis yra reklaminis ir klaidinantis. Kaip reagavo į tai vaistų kontrolė? Manau, kad ekspertams.eu tai vėl neblogi faktai apie VVKT ....24. Apie kondensuota piena
(2013-03-05 13:01:18)
(188.69.227.229) Parašė:

Nu jo.. Ir vaikam tikrai tinka-eto i koniu poniantno.. Geras verslas gaunasi:)23. >>pamirsau paklausti
(2013-03-05 10:20:51)
(193.219.57.34) Parašė:

pagal tavo ideja, esi tinkamas verslui. Manau sitaip. Pagal cukraus versla išeitu taip: Patirtis vartojant yra didele ir zalos niekam lyg nepadare. Pagal šitą - tinka. Jau yra teigiamu atsiliepimu komentaruose, kad padeda. To lyg kontorai pakanka. Pagal sitą - tinka. Ko dar reikia? Aisku, kad truksta tik vieno, kad tarnyba uzdetu pakuoteje zymejima, kad pagrista homeopatijos principais. Ta reikia gauti ir tada tiks. Reikia zinoti ka reikia pateikti tarnybai, kad ta uzrasytų. Tada zvaigzdziu piena perpakuoti. Tai juokai - pilna tokiu firmu ir ji pateikti vaistinems. Nacionalinis verslas garantuotas. Dar reikia, kad pas ta pati eksperta patektu. Sekmes. Pajuokavau, taigi - nepatariu zmoniu mulkinti.22. > Pamiršau paklausti
(2013-03-04 23:19:53)
(78.63.207.46) Parašė:

tu jo neklausk. Gi matai, kad nieko nezino, kol teisininkes nepaaiškina. Aš geriu. Man padeda :)21. Pamiršau paklausti
(2013-03-04 21:53:48)
(212.117.30.73) Parašė:

Barcy su Laurinavičiūte, peršalau, bet pinigų Oscillococcinum negaliu skirti. Pasakykit, ar galima vietoje gerti saldintą kondensuotą pieną (gamintojas "Pieno žvaigždės"), kurio sudėtis panašesnė į Jūsų vaisto negu cukraus: sacharozė 50%, laktozė 15%, riebalai 8%, vanduo 27%.20. Ei VVKT!
(2013-03-04 21:49:32)
(212.117.30.73) Parašė:

Jei turit nors kiek savigarbos, tai pasakykit pagaliau, ar ten yra kas nors dar, ar tikrai vien cukrus? Volioja su žemėmis ir viskas gerai? Paskelbkit VVKT svetainėj viešą pranešimą kaip čia yra.19. O
(2013-03-04 20:03:58)
(78.158.15.62) Parašė:

mes, kvailiai ir asilai esame, kad tylime dėl savivalės, mūsų visų vyniojimo apie pirštą. Ką veikia STT, VSD, FNTT? Ką jie tiria, jei negali sutvarkyti Vilniaus energijos savivalės? Kodėl niekas nereikalauja audito?18. Ne tik
(2013-03-04 19:59:51)
(78.158.15.62) Parašė:

šioje srityje palaida bala. Jūs net neįsivaizduojate, kokia betvarkė ir savivalė Vilniaus energijoje. Tai net nesurastum tokių dalykų, kokių yra lenko Jasiulevič vadovaujamoje Vilniaus energijoje, jokioje pasakoje.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras