2023 m. kovo 22 d.
 

 

Galbūt ir Lietuva yra kažkokio užsieniečio favoritė

Paskelbta: 2016-06-15 07:15 Autorius: Dana Steckienė
Albanų sirgalius.
Albanų sirgalius.

Futbolas laikomas sporto karaliumi. Krepšinis – sporto karaliene (kai kuriose šalyse sporto karaliene laikoma lengvoji atletika).

Krepšinyje Lietuva stipri, laurus skiname dažniau negu kaimynai. Futbole taip pat stiprūs, nors ne visada pasiseka. Dabar vyksta Europos čempionatas, visa Europa ūžia.

Suprantama, kiekviena šalis išgyvena dėl savo nacijos, kaip ir Lietuva dėl savo tautos.

Taip, ne visada mums pasiseka įmušti įvartį, bet tokia maža šalis kaip Lietuva ne visada sėkmingai žaidžia. Nors šiame čempionate tiek albanai, tiek islandai, tiek ir rumunai parodė, kad visi stiprūs savo dvasia. Lietuva – ne išimtis.

Turime savo favoritus, kaip galbūt ir Lietuva yra kažkokio užsieniečio favoritė.

Bet ar svarbiausia aukso medalis, ar pats dalyvavimas? Prisimenu seną posakį – svarbu ne laimėti, o dalyvauti. Tad dalyvaukime, pergalės ateis anksčiau ar vėliau, tai niekada niekur nedingsta.

Post scriptum. Vaikai vaikystėje žaidžia ir sportą, ir kareivėlius. Vaikystė suformuoja ateitį. Rinkimai rudenį, parodykime socialdemokratams jų vietą. Laikas naujoms permainoms, naujiems planams. Politikoje atsiveria naujos galimybės, tikiu, tos galimybės atsivers ir Lietuvos futbole.

Laiškus siųskite el. p. [email protected] arba paprastuoju paštu Kanto al. 3-103, Vilnius

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras