2024 m. balandžio 15 d.

 

Garsenybė - nusikalstamo skandalo centre

Paskelbta: 2010-12-12 21:00 Autorius: ekspertai.eu
Olegas Tabakovas – nusikalstamo skandalo centre. Greičiausiai todėl, kad nepasikonsultavo su talentingiausiu Lietuvos kultūros vadybininku, valdišku milijonieriumi Gintautu Kėvišu.Centrinės federalinės apskrities vidaus reikalų ministerijos vyriausioji valdyba rengia ieškinį teismui dėl dviejų Maskvos akademinio Čechovo teatro direktoriaus pavaduotojų pašalinimo iš užimamų postų. Igoris Popovas ir Olegas Kozyrenko kaltinami sukčiavimu ir mėginimu pasisavinti iš nacionalinio biudžeto teatrui skirtas lėšas. Abiem teatro darbuotojam buvo pateikti kaltinimai dėl sunkaus nusikaltimo, o ieškinio pateikimas būtinas tam, kad šie savo postus užimantys asmenys nemestų šešėlio ant viso teatro kolektyvo ir negadintų teatro reputacijos. Tyrėjų nuomone, užimdami savo postus Maskvos akademinio teatro direktoriaus pavaduotojai gali įtakoti bylos liudininkus. Pirmuoju įtariamuoju tapo 2009-ųjų pradžioje areštuotas Olegas Kozyrenko, kuris vėliau buvo paleistas už kelių milijonų rublių užstatą. Neįtikėtina, tačiau reikiamą užstatą įnešė žymus aktorius Michailas Porečenkovas. Šiuo metu abiems direktoriaus pavaduotojams yra draudžiama išvykti iš šalies. Vykdomas tyrimas. Taip pat Centrinės federalinės apskrities vidaus reikalų ministerijos vyriausiosios valdybos tyrėjams kilo klausimų, adresuotų ir Maskvos akademinio teatro meno vadovui Olegui Tabakovui. Tyrėjų nuomone, nusikalstamą veiklą skatino Tabakovo veiksmai, apie tai buvo informuota Rusijos Kultūros Ministerija.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai