2024 m. birželio 14 d.

 

Geriausios fotografijos apie Lietuvos kariuomenę

Paskelbta: 2015-05-26 09:33 Autorius: ekspertai.eu

Gegužės 27 d. Vilniaus geležinkelio stotyje vyks Tado Dambrausko fotokonkurso „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2014-2015“ nugalėtojų apdovanojimų ceremonija ir geriausių nuotraukų parodos atidarymas.

Nuo 2005 m. rengiamame konkurse dalyvaus Lietuvos kariuomenės vadovybė, nuotraukas vertinusi ir geriausius kadrus išrinkusi fotomenininkų ir karininkų komisija, renginio rėmėjai ir dalyviai, fotografijos mylėtojai ir kariai.

Šiais metais konkursui buvo pateikta daugiau nei 450 nuotraukų. Dalyviai varžėsi skirtingose temose: „Portretas“, „Linksmas kadras“, „Kario kasdienybė“, „Pratybos“ ir „KAS profesionaliausias kadras“. Kurios fotografų nuotraukos tapo geriausiomis, paaiškės ceremonijos metu.

Fotokonkurso nuotraukų paroda Vilniaus geležinkelio stotyje atidaroma pirmą kartą. Čia visi norintys ją apžiūrėti galės iki birželio 15 d.

Jau vienuoliktą kartą rengiamas karinės fotografijos konkursas „Lietuvos kariuomenė fotografijoje“ skirtas Krašto apsaugos ministerijos operatoriui ir fotografui Tadui Dambrauskui atminti. Fotografas ir operatorius T. Dambrauskas buvo talentingas, užsibrėžtam tikslui pasiekti galėjęs atrasti netikėčiausių sprendimo būdų, nebijojęs rizikos Lietuvos kariuomenės metraštininkas, dėl „gero kadro“ galėjęs pralaužti bet kokius ledus. Krašto apsaugos departamente jis pradėjo dirbti 1990 metais. Tadas buvo paskirtas Vilniaus operatyvinės grupės instruktoriumi-metodininku. Vėliau dirbo žurnalo „Karys“ fotografu, brigados „Geležinis Vilkas“ ir Krašto apsaugos ministerijos operatoriumi.

Nugalėtojų apdovanojimo ir parodos atidarymo ceremonijos vyks gegužės 27 d. 16 val. Vilniaus geležinkelio stotyje (Geležinkelio g. 16).

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras