2024 m. liepos 17 d.

 

Greita Generalinio prokuroro Dariaus Valio reakcija, ginant rimtus stambaus masto nusikaltėlius

67
Paskelbta: 2012-11-13 09:24 Autorius: ekspertai.eu
Prezidentė D. Grybauskaitė ir jos paskirtasis Generalinis prokuroras D. Valys.
Prezidentė D. Grybauskaitė ir jos paskirtasis Generalinis prokuroras D. Valys.

Papildyta: Prezidentės atsakymus skaitykite ČIA.

Po to, kai Generalinė prokuratūra eilinį kartą pripažino bendradarbiaujanti su nusikalstamomis struktūromis, nutraukdama ikiteisminį tyrimą dėl VEKS internetinių portalų, per kuriuos ilgapirščiai pavogė apvalią pinigų sumą, ekspertai.eu kreipėsi į Seimo Antikorupcijos komisijos narę Aureliją Stancikienę, prašydami pakomentuoti šią situaciją.

"Mano komentaras būtų trumpas. Antikorupcinei komisijai paprašius Generalinio prokuroro paaiškinti, kodėl taip ilgai tiriamos rezonansinės bylos, tokios kaip VEKS, Operos ir baleto teatro, Kraujo kokybės, Gedimino prospekto, sulaukėme greitos Dariaus Valio reakcijos: jau nutrauktos kraujo ir VEKS bylos, belieka laukti, kada artimiausiu metu bus nutraukti ir Gintauto Kėvišo, Gedimino prospekto, Valdovų rūmų ir panašūs ikiteisminiai tyrimai.", - įsitikinusi parlamentarė.

Neturėdami kur kreiptis (kol nepradėjo veikti naujasis Seimas), ekspertai.eu vėl kreipiasi į LR Prezidentę Dalią Grybauskaitę, pateikdami vieną vienintelį klausimą, į kurį neatsakoma metų metus.

Kai dr. Letas Palmatis, viešai ir argumentuotai konkrečius prokurorus įvardinęs kaip nusikaltėlius ir tėvynės išdavikus, o Generalinę prokuratūrą kaip kriminalinę organizaciją, atsisėdo į teisiamųjų suolą ir buvo nuteistas, jam už šį nuomonės pareiškimą teko susimokėti piniginę baudą.

Tačiau ne visi, kurie nusižengia taip, kaip L. Palmaitis, yra baudžiami už pasisakymus teisėjų ar prokurorų atžvilgiu ir begėdišką valstybės intitucijų garbės bei orumo pažeminimą.

Todėl primename - ekspertai.eu yra ne kartą viešai (publikacijose, televizijos ir radijo laidose ir kt.) įvardinę konkrečius prokuratūros darbuotojus kaip kriminalinius nusikaltėlius. Būtent tokius prokurorus, kurie bendradarbiauja su nusikaltėliais, dangsto nusikaltimus ir juos įvykdžiusius asmenis, taip patys tapdami šių nusikaltimų bendrininkais, t. y. kriminaliniais nusikaltėliais.

Ekspertai.eu ne kartą viešojoje erdvėje ir pačią Generalinę prokuratūrą yra įvardinę kaip pagrindinį valstybinio kriminalinio pasaulio buferį. Štai tik kelios iš daugybės tai liudijančių publikacijų: “Gūduma“, “Rezonansinių bylų studentės – prokurorės kompetencija jos vadovams abejonių nekelia”, “Politinė korupcija – Lietuvos problema Nr. 1 – turi būti pažabota pirmiausiai” ir t. t.

Ekspertai.eu nuolat pateikia Generalinės prokuratūros prokurorams tokius įžeidžiančius prokurorų garbę klausimus, kaip, pvz.: “kiek dar ilgai apsimetinėsite proto negalią turinčiais mulkiais?”.

Ekspertai.eu nuolat teigia, kad tik dėl tokių kriminalinio pasaulio atstovų, besidarbuojančių prokuratūroje, yra metų metais vilkinamos ir galiausiai numarinamos valstybinių finansinių aferų bylos, šaltakraujiškai falsifikuojamos “terorizmo” bylos, nerangiai slepiami galai žudymo ir pedofilijos byloje ir t. t. ir pan.

Dar daugiau nemalonių žodžių ekspertai.eu yra viešai išsakę publikacijoje “Nusikaltėlių bendrininkai prokurorai – banditai”.

Tačiau ir po visų šių veiksmų jokio rezultato nepasiekta, jokie ikiteisminiai tyrimai prieš piliečius, kurie sistemingai prokurorus vadina kriminaliniais nusikaltėliais, pradėti nebuvo.

Atvirkščiai, Generalinės prokuratūros specialistai, įsigilinę į problemą, nustatė ir oficialiai atsakė, kad viešojoje erdvėje skleidžiami teiginiai, jog “Lietuvos prokuratūra vietoj to, kad gintų ir saugotų teisingumą, bendradarbiauja su nusikalstamas veikas vykdančiais asmenimis” nešmeižia ir nediskredituoja Lietuvos Respublikos prokuratūros bei jokiu būdu nežemina jos vardo.

Taigi, remiantis tokiomis prokurorų išvadomis, bet kurią kitą valstybinę instituciją bet kuris šalies pilietis gali viešumoje vadinti bet kokiais žodžiais ir tai niekaip neužtraukia jokios atsakomybės. Apie tai skelbėme publikacijoje “Generalinė prokuratūra išaiškino: viešojoje erdvėje vadinti prokurorus banditais – leistina”.

Žinia, Lietuvos Respublikoje įstatymai galioja visiems vienodai, nesvarbu, ar tu disidentas, ar abonentas. Todėl arba visi turi būti vienodai baudžiami už savo prasižengimus, arba visi vienodai nebaudžiami. Negali būti taip, kad vieni piliečiai turi privilegiją viešai vadinti konkrečius prokurorus nusikaltėliais, o visą Generalinę prokuratūra nusikalstama kriminaline struktūra, o kiti tokios teisės neturi.

Štai dėl šios problemos, įkvėpti naujienų apie šviežiai nutrauktus rezonansinius ikiteisminius tyrimus, ekspertai.eu ir kreipiasi į pačią LR Prezidentę D. Grybauskaitę, prašydami paaiškinti, kodėl vienu atveju prieš Lietuvos piliečius yra keliamos bylos, kai jie teisėsaugininkus vadina nusikaltėliais, o kitais atvejais - nekeliamos, leidžiant viešai vadinti šiuos valstybės veikėjus banditais, mulkiais, niekšais ir kitais panašiais žodžiais.

P. S. O čia norime priminti Lietuvos Prezidentės citatą iš kalbos, pasakytos dar 2010 metų gruodžio 9 dieną: "Pateisindami korupciją kenkiate patys sau ir savo valstybei. Kreipiuosi į kiekvieną Lietuvos žmogų - nuo studento iki teisėjo - ar tikrai mes norime gyventi išvogtoje valstybėje? Ką kiekvienas iš mūsų padarėme, kad to nebūtų?"

Atsakydami į šį svarbų klausimą, ekspertai.eu gali kalbėti tik už save - ką mes padarėme, kad korupcija būtų išgyvendinta. Ekspertai.eu visada, pateikdami įrodymus, informuoja apie stambaus masto nusikaltimus teisėsaugą, Seimą ir pačią Prezidentę. Deja, Prezidentės paskirtasis Generalinis prokuroras jau daugybę kartų įrodė, kad yra bene pagrindinis didžiosios korupcijos bei kitokių valstybinių nusikaltimų klestėjimo garantas Lietuvoje.

Prezidente, o ką Jūs padarėte, kad to nebūtų? Kokių veiksmų Jūs kiekvieną kartą imatės, kai ekspertai.eu ar kas nors kitas pateikia Jums faktus apie nusikalstamas prokuratūros veikas?

Prezidentės atsakymus skaitykite ČIA.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
67. kam reikalingas gen.prokuras
(2013-04-11 09:51:59)
(46.251.62.25) Parašė:

kuris neturi teises kistis i mafijai tarnaujanciu prokuroru klastojamus irodymus?????66. O gerbiama Venckiene
(2013-04-11 09:49:39)
(46.251.62.25) Parašė:

uz pavidunusia tikraisiai vardais "banditais" teisia???95%Lietuvos zmoniu juos vadina banditais.65. realybe
(2013-03-24 22:20:12)
(178.16.40.247) Parašė:

Galvijas tas valys o ne prokuroras... Jam geriau eiti duobiu kasti, tai bent maziau zmonems zalos padarys... isgama-velnias....64. variokas
(2013-03-02 11:08:34)
(213.164.114.38) Parašė:

Dabar valstbes asmenys atkakliai sukasi nuo VEKS-o aferu, Gedimino prospekto isgrobimo, Valdovo rumu, Keviso scenu,banku prieziuros absurdu, nes yra didesne gresme valstybei:kompensacijos uz sildyma ubagams, vadinamos pasalpos, 100euru, bedarbiams. Stai kas ta grazia valstybe zudo! Dabar tik apie tai ir cenzūraunama, dar apie nepakankamas cenzūraastu teises.63. Stepas
(2013-02-14 21:39:56)
(78.60.48.22) Parašė:

Teisingi komentarai,tik deja musu visos valdzios ir prezidentura nusikaltimams kurcios,nes nebeturi ka atsakyti,kai pernelyg didele korupcija ir nusikalstamumas.Kraunasi sau turtus,be socialinio teisingumo salyje ir tiek. Zlugdo valstybe galutinai,nori kuo greiciau ja sunaikint su uzsienio pagalba.Kokia valstybei nauda is geonaftos,kur gelmiu turtus issiveza uzsienieciai,palikdami mums tik atliekas,usterta gamta ir varga,nes pelno nematyti.Tas pats tik dar blogiau nusimato is su skalunu dujom,po kuriu gamybos nebeliks geremo vandens,tuo paciu ir zmoniu,o dujos gali buti dar brangesne nei gaspromo.Butu gerai, kad portalas placiau bent kiek pakomentuotu apie neaiskinamus stambius nusikaltimus ir aferas,nes ne visi gi zino kok mastas.Kodel Prezidente nieko del to nedaro ,nes ji gi pagrindinai tvarko teisetvarka,kiek tai tesis.62. Veronica
(2013-02-10 04:02:53)
(221.181.232.146) Parašė:

Posts like this make the intneret such a treasure trove61. Iš cininas.lt
(2012-12-04 20:37:32)
(50.10.205.87) Parašė:

Paskelbtas cininas.lt Nenusiminkit, teisėjau, turėsite gausiai nemokamos radiacijos savo anūkams marinti, kad jiems nereiktų kankintis idiotiškos teisėsaugos aplinkoje. JAV neseniai paskelbta studija, įrodanti kad netoli atominių elektrinių esančiose gyvenvietėse susirgimų vėžiu, ypač vaikų tarpe, yra nepaprastai daug. Baltarusija ne šiaip sau tą elektrinę stato prie Vilniaus, o ne prie Minsko. Ir tai jeigu ta elektrinė veiks normaliai, jei jokie teroristai ar „teroristai“ jos nesusprogdins. Manau, Lietuva po kelių metų „atsipeikės“ ir pastebės tą elektrinę. Dabar negali, nes „vaduoja Garliavos mergaitę“.60. Darijus
(2012-12-04 12:25:10)
(194.154.216.93) Parašė:

Yra Žmogus-Voras, bet yra ir žmogus-Šiukšlė. O šiukšlė traukia šiukšles.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras